Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 76

Thread: Battlefield Bad COmpany 2 - DTV-Clan RECRUTEAZA!

1. Back To Top | #21
    Registered User KashunatoR's Avatar
    ahahahahhahah ce mai "pleier"

2. Back To Top | #22
    Nu stiu unde ai gasit tu asta dar nu are nici o treaba cu mine....jucatorul meu e Joker[RO] si sunt inreg pe E-Dom....asa ca nu stiu despre ce vorbesti!Te rog sa incetezi cu flame-urile!
    Faptul ca am userul cu numele de DashXone(pe CG forum) asta nu inseamna ca sunt singurul de pe net. cu acest nume!
    Si uite ba Kasunator flamer ce esti:
    http://www.bfbc2.eu/en/pc/stats/Joker%5BRO%5D
    Tot atata te agiti cu staturile tale de camper,ce ziceai tu?ca tu nu campezi?Pe bune?Ia fii mai atent la ce zici si uita-te putin in statusul tau inainte de a deschide gura.Cat despre tine Razvan200...postand chestii de astea nu faci decat sa arati cat de noob si rautacios poti sa fii pe rezultatul altora.Faptul ca ID de aici e asemanator cu ID unuia din Romania care a fost prins cu cheaturi nu dovedeste absolut nimic(Nici macar IP dea colo nu se potriveste cu IP meu,pe care il am neschimbat de vreo 3 ani),ba mai mult decat atat sunt verificat de PBBans si E-dom...ceea ce nu pot spune despre multi de aici.
    Last edited by DashXone; 05-04-2011 at 20:54.

3. Back To Top | #23
    asta nu stiu daca are legatura dar totusi

http://i884.photobucket.com/albums/a...mata/joker.png

edit: nu are rost sa imi pun accountul de bc2

4. Back To Top | #24
    Quote Originally Posted by razvan200 View Post
    asta nu stiu daca are legatura dar totusi

http://i884.photobucket.com/albums/a...mata/joker.png

edit: nu are rost sa imi pun accountul de bc2
    Pe bune?Tu te-ai uitat putin sa vezi cati de Joker sunt in bc2?Deci de acu tot ce are legatura cu DashXone si Joker inseamna ca are legatura cu mine?Super tare!
    Voi vedeti ca nu aveti nici o legatura cu recrutarea in DTV?Si tu NoobEmata(Razvan) mergi frate la tine in 50K si nu mai veni cu flame aici!In momentul in care vii cu astfel de acuzatii ar trebui sa aduci si dovezi solide,nu de genu` potriviri de nume.
    Oare sa fii tu?
    http://forum.computergames.ro/attach...1&d=1302031604

Si mai sunt o gramada de astfel de exemple,exact de acolo de unde a venit si ultimata imagine.
    Sigur,are legatura,eram atunci in Canada la pescuit de meduze si ai draq astia de la PB m-au prins cu cheat-uri,are imaginea asta legatura cu mine cat are si aia cu DashXone....dar e f. usor sa denigrezi unele persoane doar pe baza unor legaturi nedorite...
    http://forum.computergames.ro/attach...1&d=1302034856
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Battlefield Bad COmpany 2 - DTV-Clan RECRUTEAZA!-untitled.jpg   Battlefield Bad COmpany 2 - DTV-Clan RECRUTEAZA!-1111.png  
    Last edited by DashXone; 05-04-2011 at 22:23.

5. Back To Top | #25
    Razvan2000 a fost in DTV cand jucam Battlefild 2142 , si a fost exclus intrucat a folosit cheats ..

---------- Post added at 14:31 ---------- Previous post was at 14:21 ----------

Noul servar al clanului DTV este functional si toti romani sunt asteptati pentru o "KILAREALA" marca made in ROMANIA . Cei buni pot face parte din singura echipa romaneasca ce sustine meciuri oficiale in competiii europene..
    Servar name : Draculas Transylvanian Vampire Romania

6. Back To Top | #26
    The Tenacious Fruit mANGo's Avatar
    Am intrat si eu pe serverul vostru. Era un singur om (de la voi din clan), si dupa ce ca mai sunt si incepator vine cu tancul sa ma omoare. Pai unde mai e prestanta daca tu vii la 1v1 cu tancul dupa mine? penibil...
    Below 90 Hz

7. Back To Top | #27
    De ce nu ai tras in senila tancului sa faca pana .....

8. Back To Top | #28
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Amice,hartile sunt mari,ai unde sa te ascunzi,ce naiba,ti-e frica tie de un tank?Doar nu degeaba ai clasa inginer...Poti sa stai linistit daca tii asa mult la ratie,scorurile nu se luau in calcul oricum pt ca erati putini pe harta,deci puteai sa mori de mii de ori ca tot degeaba.Si inca ceva,sa nu te astepti la tratamente speciale din partea jucatorilor doar pentru ca esti incepator.

9. Back To Top | #29
    In fiecare JOI seara de la orele 20:00 , clanul DTV provoaca la meci toti jucatorii romani de bad company 2 dupa regulile lor ,timp de 2 ore . Meciurile se vor juca FAIR-PLAY ( cu injuraturi moderate ) pe hartile favorite voua / rush sau conquest ,cu numarul de playeri variabil .Se asigura cazare si masa pe TeamSPeak-ul DTV ( ip: eurots8.gameservers.com port : 9260 ),pe toata perioada meciurilor .Orice echipa de oaspeti ( indiferent de formula 2x2 ,4 vs 4 , 10 vs 10 ) care va invinge DTV ,va fi afisata pe prima pagina ,ca HOT news , a sitului DTV-CLAN , si Battlefield.ro .

10. Back To Top | #30
    Quote Originally Posted by adiman73 View Post
    De ce nu ai tras in senila tancului sa faca pana .....
    Quote Originally Posted by mirceapuy View Post
    Amice,hartile sunt mari,ai unde sa te ascunzi,ce naiba,ti-e frica tie de un tank?Doar nu degeaba ai clasa inginer...Poti sa stai linistit daca tii asa mult la ratie,scorurile nu se luau in calcul oricum pt ca erati putini pe harta,deci puteai sa mori de mii de ori ca tot degeaba.Si inca ceva,sa nu te astepti la tratamente speciale din partea jucatorilor doar pentru ca esti incepator.
    Nu e problema ca a folosit tancul, oricum i-am tras pana a facut bum dar ca idee mi se pare penibil sa il folosesti in 1v1 sau cel putin eu nu l-as fi folosit. Nu tin la stats ca nu am cu ce sa ma laud
    Below 90 Hz

11. Back To Top | #31
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Poate omului i-a fost lene sa bata atata drum pe jos si a avut nevoie de un mijloc de transport.

12. Back To Top | #32
    Iti dai seama ca daca il folosea doar ca mijloc de transport nu mai postam aici...nu mai are importanta acum.
    Below 90 Hz

13. Back To Top | #33
    Haters gonna hate.

Imi place cum baietasul ala de razvan a reusit sa dea de 2x in penibil. Pur si simplu ilar.

@kashunator
    Stim cu totii (astia care am jucat peste 300 de ore) ca pana si cel mai dobitoc jucator e acuzat din cand in cand de aimbot whatever. Deci treaba asta e deja veche si deloc impresionanta. Si eu si joker[ro] si restu lumii si-a luat ban de nenumarate ori pana acum. nigga please
    Lasa prosteala.

14. Back To Top | #34
    dati si voi like aici Welcome to Facebook - Log In, Sign Up or Learn More poate asa o sa vedem mai repede noul video din BF3

cititi aici

15. Back To Top | #35
    Quote Originally Posted by Jidveiul View Post
    Haters gonna hate.

Imi place cum baietasul ala de razvan a reusit sa dea de 2x in penibil. Pur si simplu ilar.

@kashunator
    Stim cu totii (astia care am jucat peste 300 de ore) ca pana si cel mai dobitoc jucator e acuzat din cand in cand de aimbot whatever. Deci treaba asta e deja veche si deloc impresionanta. Si eu si joker[ro] si restu lumii si-a luat ban de nenumarate ori pana acum. nigga please
    Lasa prosteala.

lasa tata ca nu am zis ca numai eu am luat ban aiurea. au mai luat si altii. mai ales ca voi aveti avantajul ca ati mai jucat battlefield. la mine a durat ceva pana sa ma obisnuiesc cu conceptul. la bf3 voi fi si eu veteran
    oricum tu m-ai vazut jucand asa ca ti-ai facut o parere

16. Back To Top | #36
    Oricum ar fi te asteptam cu placere pe serverul nostru sa jucam impreuna,daca o sa iti placa la noi poate o sa te vedem mai des!Cya!

17. Back To Top | #37
    Ciprian nu mai sta de vorba cu asta ca el are multe "Doage" lipsa , asta nu ar avea cum sa fie memdru DTV nici in 1000 de ani ca aici nu intra asemenea exemplare pe cale de dispartie ..

18. Back To Top | #38
    Quote Originally Posted by adiman73 View Post
    Ciprian nu mai sta de vorba cu asta ca el are multe "Doage" lipsa , asta nu ar avea cum sa fie memdru DTV nici in 1000 de ani ca aici nu intra asemenea exemplare pe cale de dispartie ..

tarane ti-am mai zis sa nu te bagi in seama aiurea. vrei tu neaparat sa iau ban din cauza ta?
    hai jet si nu vreau sa mai vorbesti la adresa mea

19. Back To Top | #39
    Registered User
    Felicitarile mele pentru ca ati reusit sa strangeti parale pentru inchirierea server-ului.

20. Back To Top | #40
    Multumim,nu a fost greu,a fost un "rau" necesar clanului!Te asteptam la o joaca atunci cand ai timp!

1.  
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Bookmarks

Bookmarks