Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 76

Thread: Battlefield Bad COmpany 2 - DTV-Clan RECRUTEAZA!

1. Back To Top | #41
    Bine ca i-a banat pe guralivii astia doi de adiman73 si KashunatoR , bravo BOSSS esti cel mai tare moderator

2. Back To Top | #42
    Joker, ce-ati facut, mai, pe *** de v-au dat aia baraj pt urmatoarele jocuri?

3. Back To Top | #43
    Registered User ax_vampire's Avatar
    Pai din tot ***-ul, se pare ca suntem singurul sau printre putinele clanuri fara cheat-uri, ori asta e moda acum si noi suntem in urma, ori e vreo regula "ascunsa" sa ai cheaturi pe *** si Clanbase de care noi nu avem habar.
    Am fost banati temporar pentru ca le-am zis celor de la *** sa ia masuri impotriva cheat-urilor ca altfel se va duce la vale si ne-am luat la harţa cu un clan. Chiar daca ei au recunoscut ca folosesc cheaturi, tot noi am fost banati.

Oricum, nu are rost sa ne batem capul cu niste clanuri cu care se bazeaza pe puterea cheaturilor. Noi am vrut sa jucam, sa ne distram, sa ne antrenam si sa mai invatam cate ceva nou, dar daca ei au cheaturi, ce putem invata de la ei ?
    If we don't end war, war will end us.

4. Back To Top | #44
    Dincolo de micile cheat-uri ale unora, sa stii ca in general jucatorii de acolo sunt cam Pro. Cel putin cei care ne sunt noua scrim partners sunt un fel de godlike, si nu ma refer ca individual, ci ca echipa.

5. Back To Top | #45
    Pai daca noi nu eram Pro, nu castigam pe E-Dom nimic. De cand a aparut BC2 noi avut aproape in fiecare seara meciuri si cred ca stim sa facem diferenta dintre un clan care joaca tactic si un clan care are cheaturi. E una sa ai o strategie si sa ataci/aperi un obiectiv ca echipa, alta e sa traga cu arma 10 focuri si sa ia 3 adversari unul dupa altul, cand el ratia generala o are sub 1 (e doar 1 exemplu din multe).

Ai intrat si tu pe serveru nostru si ai vazut ce fel jucam, chiar daca jucam fara nicio strategie, doar de distractie.

6. Back To Top | #46
    Amandoi stim ca E-dom nu e chiar Pro.
    Aseara am jucat 10 min, nu prea aveam chef si nu prea joc de acasa in general, nu ma ajuta computerul.

7. Back To Top | #47
    Pai cred ca stii numai tu, eu unul nu stiam. Sa inteleg ca nu e Pro pentru ca nu se joaca cu cheaturi ? Normal ca ti se par clanurile mai slabe daca joaca corect. Banuiesc ca ai jucat si in Edom daca spui asemenea lucruri.
    Forumurile sunt pline de subiecte in care se spune ca in *** si Clanbase se folosesc cheaturi la greu. Despre Edom sunt doar banuieli, pentru ca sunt si clanuri foarte bune si nu au dovezi impotriva lor, pentru ca nu sunt.
    In Edom totul se bazeaza pe tactica care o aplici in joc cu echipa, cat de bine tragi si cat de mult te sacrifici in unele momente pentru echipa.

Pe *** s-au chinuit aia atat de mult sa faca *** Wire, asa-zisul anti-cheat care e mai slab decat PB. Acum ei se bazeaza numai pe log-urile din *** Wire, iar daca wire-ul nu detecteaza nimic, ei cred ca e totul in regula si clanul respectiv nu foloseste cheat-uri.

Nu era vorba de tine cum joci sau cum ai jucat, ca fiecare are momentele lui cand joaca bine sau prost, cand are lag sau nu din cauza netului, sau din cauza pc-ului slab.

8. Back To Top | #48
    Daca erai aseara cu noi la meci te cruceai,pe bune!Nu se poate ca un jucator care are ratie sub 1 sa joace atat de bine,e incredibil cum jucau!La un moment dat am incetat sa ne mai dam spwan,nu se poate sa descarci in incarcator intreg in capul lui,sa i se miste capul stanga-dreapta si sa nu moara,e imposibil.Din orice pozitie te omora,si in plus de asta au mai fost niste faze in care era foarte clar ca foloseau cheaturi.Am incercat o chestie pentru ca nu eram siguri ca foloseau vreun "skill",am stat ascuns intr-un loc de unde nu avea cum sa ma vada nici un inamic,decat echipa mea,frate chiar acolo a venit,sageata daca pot spune asa + multe altele.O fi pe *** jucatori pro,nu spun,dar nici pe E-dom nu sunt noobi.Sunt si acolo clanuri de la care am luat bataie(cele de primele 3 locuri),dar ne-am luat revansa.Noi oricum vom evita *** pana la BF3.
    Last edited by Ciprian200; 15-04-2011 at 13:42.

9. Back To Top | #49
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Eu nu-i inteleg,daca sunt Pro,de ce mai folosesc cheaturi,la ce folos?Pt ratie?Cu ce te ajuta ratia daca tu trisezi?Unii pun asa mare pret pe ratie de parca s-ar da nush ce premii.

10. Back To Top | #50
    Quote Originally Posted by Ciprian200 View Post
    Nu se poate ca un jucator care are ratie sub 1 sa joace atat de bin.
    Ba se poate, eu as fi unul dintre ei. Am sub 1 (nu intreba de ce, imi vine si mie sa rad uneori cand imi amintesc cum am ajuns asa) si totusi am uneori momente in care ma minunez si eu.

Legat de e-dom, voi ati jucat acolo, voi stiti cel mai bine. Noi am jucat vs prietenii nostri de la BG si am cam fost la fel ca nivel si ei au rulat in e-dom. Apoi jucam in *** si ne domina toti si asta fara cheat-uri. E vorba de nivelul de joc, care e mult mai ridicat in ***, asta e adevarul. Am ocazia sa particip la antrenamentele celor de la Paranoia si ceea ce vad acolo imi intrece orice imaginatie. Incerc sa aplic acelasi lucru cu TG (eu nu joc cu ei in ***) si realizez ca nu tacticile sunt gresite, ci oamenii, nivelul, reflexele, etc.

Oricum, voi DTV aveti sansa sa faceti ceva in jocul asta si aveti tot sprijinul meu.
    Ah, btw, vedeti ca aveti niste greseli in banner, nu va suparati ca va zic (a-ti si membrii)

---------- Post added at 14:46 ---------- Previous post was at 14:43 ----------

Quote Originally Posted by mirceapuy View Post
    Eu nu-i inteleg,daca sunt Pro,de ce mai folosesc cheaturi,la ce folos?Pt ratie?Cu ce te ajuta ratia daca tu trisezi?Unii pun asa mare pret pe ratie de parca s-ar da nush ce premii.
    Majoritatea rusilor au coduri. Unii sunt onesti, totusi. Feriti-va de Favorit, de Omerta, de dextra si inca vreo doua, nu mai stiu exact. Daca vreti sa cresteti jucati contra Paranoia, Rage, n!Core, ireplica. Eu unul asta fac, joc gathere zilnic contra lor si pot spune ca am mai invatat cate ceva.

Si, Mircea, ratia nu exista pe serverele de *** care sunt unranked. Ratia conteaza doar pe public. Pe privat e vorba de altceva, de prestigiu.

11. Back To Top | #51
    A umblat unul din admini acolo,o sa corectam(graba strica treaba),multumim pentru sprijin si sfaturi!

12. Back To Top | #52
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Sfaturile lui Raptor sunt intotdeauna binevenite.

13. Back To Top | #53
    O productie pentru cultura generala a jucatoruli de battlefield video de prezentare LAV-25

14. Back To Top | #54
    Registered User UnGolan's Avatar
    salutari.am luat si eu bc2 si am vazut ca aveti un server cum pot intra?am observat ca este parolat,se poate juca doar la anumite ore sau cum ,care este parola ?

15. Back To Top | #55
    succes Dolofanu ))
    Last edited by TGxRAPTOR; 16-05-2011 at 12:15.

16. Back To Top | #56
    Va prezentam membrii DTV , intotdeauna in DTV mai este loc , intotdeauna intre noi exista RESPECT , distractie ,atat pentru nivel PRO cat si pentru nivel de incepatori .

Together we prevail , divided we fall !

P.S. - titlul topicului se refera si la battlefield 3 ( mai ales ) .

17. Back To Top | #57
    Clan-intro-ul DTV se lanseaza maine , prin transmisie live pe DTV,intre orele 22:00-23:00 ,aveti aici cateva imagini din film :
    Battlefield Bad COmpany 2 - DTV-Clan RECRUTEAZA!-1.jpgBattlefield Bad COmpany 2 - DTV-Clan RECRUTEAZA!-2.jpgBattlefield Bad COmpany 2 - DTV-Clan RECRUTEAZA!-3.jpgBattlefield Bad COmpany 2 - DTV-Clan RECRUTEAZA!-4.jpg

restul de imagini le puteti vedea AICI

18. Back To Top | #58

19. Back To Top | #59
    Quote Originally Posted by SacaluRo View Post
    E filmat cu telefonul mobil?Asta e film de prezentare pentru clan sau pentru Dany?Ca nu prea se intelege bine,si ce treaba are revolutia din `89 cu dtv?Multi dintre membrii dtv nici nu erau nascuti atunci...
    Sincer,cand l-am vazut prima data mi s-a parut ca e continuarea la Jurassic Park...
    Last edited by Ciprian200; 11-03-2012 at 01:22.

20. Back To Top | #60
    Registered User
    Quote Originally Posted by Ciprian200 View Post
    E filmat cu telefonul mobil?Asta e film de prezentare pentru clan sau pentru Dany?Ca nu prea se intelege bine,si ce treaba are revolutia din `89 cu dtv?Multi dintre membrii dtv nici nu erau nascuti atunci...
    Sincer,cand l-am vazut prima data mi s-a parut ca e continuarea la Jurassic Park...
    lol..........

1.  
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Bookmarks

Bookmarks