Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 37 of 37

Thread: Battlefield VIETNAM

1. Back To Top | #21
    puturos irecuperabil EMI's Avatar
    Ce-i aia la tine "setari maxime" ? Nu ai spus ce configuratie ai, nici macar rezolutia. Una e setare maxima pe 1024 si alta pe 1600.
    Ingame music nu e pe lista bug-urilor jocului.
    Cere multe resurse asa ca oricum renunta la setarile tale maxime.
    Revino cu întrebari mai complete.
    Dacă ești bogată, frumoasă, celibatară și cauți un geniu, trimite-mi un mesaj privat.

2. Back To Top | #22
    bunnysexual nihasa's Avatar
    oricum cand joci un joc pe net ..il joci setari minime sau cat de cat modeste ...sa nu-ti faca lag prostesc propriul pc
    the unfunny troll

3. Back To Top | #23
    Dacă ești bogată, frumoasă, celibatară și cauți un geniu, trimite-mi un mesaj privat.

4. Back To Top | #24
    Administrator Assassin's Avatar
    Clientu' de azi, victima de maine

Despre carti (deocamdata).

5. Back To Top | #25

:p e si aici

http://www.cyber-cup.ro/article333.html - E si pe Cyber de cateva zile bune ...

imi cer scuze pt. review-er ( el cred ca a exagerat ), insa pe mine m-a lasat rece BF Vietnam ( k, are grafica buna, dar i get killed prea repede )

* de mentionat ... trag ca nebunul in copaci, trag si cu tancul si nimic ... come on si DF 3 ... trageai in copaci, macar sareau in aer
    * de remarcat ... bombele nu lasa urme, grenazile nimic ( o groapa cu o piatra RIP ... pt. dusmanu` mort ) ...

deci la capitolu` 'interact with enviroment' e jalnic ... si ... EA s-a prostit, a scos din Vietnam, acelasi lucru ca si din Underground ... un fel de simulator de WAR ... (undeground=race simulator) ... un fel de 'ARCADE' ca sa il citez pe Reaper_alex

* rece ... m-a lasat rece ... desi e un sim foarte bun de Vietnam WAR ... da rece, din cauza, 'bug-ului' cu ... mediul

6. Back To Top | #26
    bunnysexual nihasa's Avatar
    Simularea "la rece" nu prea atrage fani
    the unfunny troll

7. Back To Top | #27
    Quote Originally Posted by reGenesis
    * de mentionat ... trag ca nebunul in copaci, trag si cu tancul si nimic ... come on si DF 3 ... trageai in copaci, macar sareau in aer
    * de remarcat ... bombele nu lasa urme, grenazile nimic ( o groapa cu o piatra RIP ... pt. dusmanu` mort ) ...
    Da, nimic nu e perfect dar asta e tot ce s-a putut face, restrictiile fiind o banda internet uriasa necesara pentru a transmite damage-urile terenului, si problema punctelor de respawn fixe (un aspect esential în aceasta serie) care ar fi fost afectate. Da, DF3 si altele au decoruri destructibile, dar nu au vehiculele lui BF Vietnam, nu uitati ca jocul e gândit pentru multiplayer online, orice bit în plus de banda necesara conteaza.

EA s-a prostit, a scos din Vietnam, acelasi lucru ca si din Underground ... un fel de simulator de WAR ... (undeground=race simulator) ... un fel de 'ARCADE'
    Seria Battlefield e o combinatie de stiluri, de la simulator la arcade, si tocmai asta îl face asa de aparte. Stii cum se spune, ma lasa rece ca tie nu-ti place, ajunge ca-mi place mie.

Iar Battlefield 2, care va aparea la anul, va fi primul din serie cu decoruri destructibile. Dar va aparea la 3 ani dupa primul motor Battlefield, e normal ca în intervalul acesta complexitatea jocurilor sa evolueze enorm.

8. Back To Top | #28
    din pacate nu te pot contrazice ...

dar daca jocul ajunge in mainile majoritatii din .ro care nu au .net ?! unora mai 'experti' nu o sa le placa ...

9. Back To Top | #29
    Administrator Assassin's Avatar
    Battlefield Vietnam patch v1.1
    http://www.computergames.ro/download...645/index.html

Battlefield Vietnam patch v1.1 dedicated server
    http://www.computergames.ro/download...646/index.html
    Clientu' de azi, victima de maine

Despre carti (deocamdata).

10. Back To Top | #30
    Cred ca posturile de genul celui (celor) de sus sunt posturi în vânt.
    Nu exista nici un server românesc, nu exista nimic. E un joc fantoma.
    Pusesem o întrebare administratorilor în primul post, acum cred ca am singur raspunsul.

11. Back To Top | #31
    S-a dat drumul la un server Battlefield Vietnam la LinkMania !!
    Versiunea 1.2, jocul a ajuns la maturitate.

12. Back To Top | #32
    Registered User Terror's Avatar
    Mai e cinve in Romania, care vrea sa joace Battlefield Vietnam pe serverul Linkmania?. Daca da, intrati Sambata dupa ora 2 pe el ca sa vedem daca ar fi potentiali jucatori, daca nu serverul o sa fie desfintat

Intel Core i7-4770k, Gigabyte G1.Sniper5, 2xCorsair Vengeance 8GB DDR3 1866MHz CL9 Dual Channel Kit, Gigabyte GeForce GTX 980 4GB DDR5 256-bit ,Mouse gaming SteelSeries Diablo III Mouse, Monitor LCD Asus VG236H 23 inch 2ms + Nvidia 3D Vision Kit, boxe Logitech z5500 OP: Windows 8.1 Home Premium 64bit

13. Back To Top | #33
    Registered User droopy_ro's Avatar

Unhappy

Data differs from the server

E eroare care imi da cand incerc sa joc pe retea am versiunea 1.21 si eu si trestul care vrem sa jucam.
    Are idee cineva de ce nu merge ??
    Daca e ilegal sa-mi dea un PM.
    Va rog.
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

14. Back To Top | #34
    Registered User

Battlefield Vietnam

mai joaca cineva acest joc? mi s-a pus mie pata sa strang oameni sa jucam.. pana acum am strans cam 5-6.. vreau sa fim cam 20 de oameni.. jucam in retea prin hamachi, am facut un network, name = "sorigen" pass = "sorigen".

pentru cei care nu stiu de hamachi, este un fel de VPN, iei de pe net un programel, si te conectezi la diferite retele facute de useri, si astfel calculatoarele sunt in retea www.hamachi.cc

15. Back To Top | #35
    Nothing Else Matters OClaudiu's Avatar
    Topicul e vechi, dar, se mai gaseste undeva de vanzare Battlefield Vietnam ?
    The life is beautiful with Games!

16. Back To Top | #36
    Nick anterior: Jonel16 Ionel's Avatar
    da normal,eu l-am cumparat din germania,gasesti la magazine mici de obicei udne nu sa-u vandut si sunt la oferta pe undeva pe la 5euro maxim

17. Back To Top | #37
    o sa il descarc battlefield vietnam. e interesant !!! Cool :>

1.  
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks