Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 40 of 98

Thread: Battlefield 3 Soldiers ID`s

1. Back To Top | #21
    Nick anterior: EroarE BAM's Avatar
    Exageram . Ideea era ca e nu ai cum, deocamdata, sa iti schimbi numele decat cu ajutorul celor de la EA. Si ca daca vrei sa il schimbi cu ajutorul lor e complicat .
    ...

2. Back To Top | #22
    Registered User s7efan90's Avatar
    TerroR2212 , o sa il cumpar si eu cand va fi disponibil prin sms aici , sper sa fie disponibil si DLC-ul de la limited edition

3. Back To Top | #23
    Registered User pmk's Avatar
    Qpmk am precomanda si 11 ore jucate in beta, lvl 15
    Have no fear... just swallow !

4. Back To Top | #24
    Nick anterior: CalinRO CalinTM's Avatar
    Quote Originally Posted by BAM View Post
    Exageram . Ideea era ca e nu ai cum, deocamdata, sa iti schimbi numele decat cu ajutorul celor de la EA. Si ca daca vrei sa il schimbi cu ajutorul lor e complicat .
    Deci tu vrei sa spui ca nu mai poti face soldati cum era in BC2 ? Si sa le dai un alt nume ?

Daca e asa, aici ma refer la varianta finala NU la beta care e aproape terminat, ma gandesc de mai multe ori daca o sa cumpar jocul...
    #dedreapta #vincomunistii #tehnocratia #unitisalvam #binomul #DNASRI #codruta #nemtesc #sibiu #stenograme #interceptari #denunt

5. Back To Top | #25
    Prima data cand intri in Origin ai posibilitatea sa-ti schimbi numele. Aia e unica ocazie. Cei de la suport iti schimba numele doar daca ai pus ceva informatie sensibila pe-acolo. Pe langa asta nici nu combina conturile... deci sunt cam inflexibili la schimbari de genu' asta.
    Eu sunt Soarele, da' am sa astept lansarea jocului sa vad cum mai evolueaza treburile.

6. Back To Top | #26
    Nick anterior: CalinRO CalinTM's Avatar
    Bai da' atunci de ce naibii nu au mai pastrat create a soldier..
    #dedreapta #vincomunistii #tehnocratia #unitisalvam #binomul #DNASRI #codruta #nemtesc #sibiu #stenograme #interceptari #denunt

7. Back To Top | #27
    Registered User zenith66's Avatar
    E posibil sa iti poti face mai multi soldati in varianta finala, nu sunt sigur. Am vazut pe cineva care avea 2, pe PC si pe PS3.
    Acuma na, intri la ea chat si le zici sa iti schimbe EA Master ID si cu asta basta, eu asa am facut.

LE: oh crap...nu mi-am dat seama ca e topicul cu ID-uri, hai sa il pastram curat.

8. Back To Top | #28
    bunnysexual nihasa's Avatar
    nihasa_ro
    the unfunny troll

9. Back To Top | #29
    Jucati cu totii in echipe nu mai jucati singuri pe servere si doar atunci va ve-ti da seama ce insemna sa cooperezi si sa joci cu adevarat in echipa comunicand prin TS .
    Increcati acest lucru si dupa o saptamana ,garantat , nu ve-ti mai putea juca singuri fara comunicare si in echipa ..
    Pentru toti : sunt , cateva clanuri in romania de BF care va asteapta , merge-ti la ei pe site , TeamSpeak si incercati aceste experiente o saptamna , experienta o sa fie unica , o sa fiti surprinsi de adevarata frumusete a seriilor Battlefield si cu siguranta ca pe viitor veti juca numai comunicand pe TS in echipe lasand deoparte individualistii (gen MW )care sunt incantati de K/D .
    ...

10. Back To Top | #30
    Registered User
    How to change your Origin ID | BATTLEFIELDO | Your source for Battlefield 3
    Pentru schimbare ea/origin id. Confirm ca functioneaza. A trebuit sa dezinstalez BC2 din origin.

11. Back To Top | #31
    Numele meu pe Origin e coldfusion12 . Daca apare pe Computer Games la 110 lei sau 20 - 25 de euro , il iau , daca nu il cumpar de mos niculae xD

12. Back To Top | #32
    Registered User vanRoK's Avatar
    id: vanrok pe origin,am precomanda facuta, can't w8
    emmmm...

13. Back To Top | #33
    Cine vrea cu adevarat sa simta jocul incercati-l in echipa, pentru asta ne putem intalni pe Teamspeak .Pentru adresa de TS vizitati NEWS. .Incercati si voi.. jocul de echipa. Va asteptam

14. Back To Top | #34
    Poate asta o sa va lase cu gura "cascata" Battlefield 3 Multiplayer Gameplay Trailer (1080p) - YouTube
    Last edited by AdImAnRo; 20-10-2011 at 11:47.

15. Back To Top | #35
    Nick anterior: SKULLY Mæphisto's Avatar
    Pentru cei care au modificat intre timp ID-urile, va rog postati aici.

Noul meu soldat:

L337-Hitman

Intru pe 27 sa joc mp. Cya ingame.
    ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠

16. Back To Top | #36
    Registered User baubautz's Avatar
    <- Ruggedized

17. Back To Top | #37
    TheOne maxx1nsane's Avatar
    MaxyOne
    "Minţile ilustre discută idei, inteligentele medii discută evenimente, iar minţile reduse îi discută pe alţii."
    ~ Proverb romanesc

18. Back To Top | #38
    Registered User pygmalion's Avatar
    shifty_ro

19. Back To Top | #39
    Registered User DreamsArchitect's Avatar
    ca si nick-ul.
    Ma gasiti cu DreamsArchitect. Momentan lvl 4 Incerc fiecare "specializare"... ca pont.. si cei din Europa pot sa-l joace, daca-si activeaza jocul cu ip de statele unite.
    Si on devait mourir demain, toi, tu ferais quoi ?

20. Back To Top | #40
    Registered User ciachi's Avatar
    7hePinkFreud
    CPU: Intel i7-930 | Cooler: Cooler Master V8 | MB: Asus Rampage III Extreme | Video: Asus GTX 480 | RAM: 3x2 gb Kingston HyperX 2000MHz CL9 | HDD: 2 x SSD Corsair F60 RAID 0 | 2 x WD 1TB 64MB Caviar Black | ODD: Optiarc DRU-875S black | Sound: Creative X-FI Xtreme Gamer FATAL1TY Pro | PSU: Seasonic X-750 750W | Case: Cooler Master HAF-X | Keyboard: Logitech G15 | Mouse: Logitech G9x | Display: 30" Apple Cinema Display

1.  
Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Bookmarks

Bookmarks