Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 52

Thread: Romanian Elite Drinkers recruteaza!

1. Back To Top | #21
    Registered User carez's Avatar
    Ok sper sa fim o echipa cat mai unita maine o sa vb mai multe cu tine pe mess sa-mi zici ce si cum , acuma is obosit merg la nani )

2. Back To Top | #22
    Cand ai timp intri pe site-ul clanului,iei adresa noastra de Teamspeak 3 si te asteptam acolo ca sa vorbim mai multe.

3. Back To Top | #23
    RED-Clan este primul si singurul clan Romanesc de BF3 care pana acum a obtinut o medalie de argint in competitiile europene , clasandu-se pe locul secund in tournament-ul - Battlefield 3 Road to Victory Tournament Runners up Conquest IO First Division Season 8 organizat de("E-DOM" ) .
    Pentru cei interesat de a participa in competitii si a juca la un nivel ridicat de experienta si comunicare , va asteptam pe adresa RED-CLAN .
    RED-CLAN
    ureaza tuturor jucatorilor de BF 3 ,, PASTE FERICIT"

Last edited by IS7; 11-04-2012 at 12:49.

4. Back To Top | #24
    RED-CLAN dupa ce a ocupat locul 2 in Road to Victory Tournament (E-DOM) a reusit sa se evidentieze prin YourWorstEnemy aka Andrei ,cu performanta de a ajunge in Top 10 Battlefield 3 Plays ,mai precis pe locul 3 al faimosului canal HAZARD CINEMA , filmuletul fiind publicat si pe pagina de facebook BATTLEFIELD 3 .

and original movie :

5. Back To Top | #25
    Red-Clan revine cu o noua pagina web și cu o alta adresa și ii așteaptă în continuare pe cei mai buni jucători de Battlefield 3 pentru a continua supremația printre jucătorii de BF3

6. Back To Top | #26
    Registered User darkeingel's Avatar
    Quote Originally Posted by IS7 View Post
    Red-Clan revine cu o noua pagina web și cu o alta adresa și ii așteaptă în continuare pe cei mai buni jucători de Battlefield 3 pentru a continua supremația printre jucătorii de BF3
    Super pagina web.

Nu ma pot decide din cea postat in mesaj sau cea de la semnatura totusi...

7. Back To Top | #27
    Cea mai tare pagina de clan...

8. Back To Top | #28
    Last edited by IS7; 12-12-2012 at 20:39.

9. Back To Top | #29
    Registered User naitsirc2010's Avatar
    Quote Originally Posted by Ciprian200 View Post
    Cea mai tare pagina de clan...
    Ceva de vis!
    "Libertatea este dreptul de a le spune, oamenilor, ceea ce nu vor să audă !" - George Orwell

10. Back To Top | #30
    Decat sa stati atat fara site mai bine strangeti niste bani si va cumparati un domeniu.

11. Back To Top | #31
    Clasamentul Eurodomination ianuarie 2013
    Romanian Elite Drinkers recruteaza!-untitled.png

12. Back To Top | #32
    Registered User robotul's Avatar
    Felicitari RED, pe departe cel mai tare clan romanesc de BF3 !!!

13. Back To Top | #33
    Felicitari ,dar aceasta este o statistica ,clasamentul din ledder este pe puncte ,uploadeaza te rog si poza cu locul in ledder si cu punctaju ,asa sa nu inducem in eroare noii recruti .
    multumesc

14. Back To Top | #34
    Quote Originally Posted by ornitoringul View Post
    Felicitari ,dar aceasta este o statistica ,clasamentul din ledder este pe puncte ,uploadeaza te rog si poza cu locul in ledder si cu punctaju ,asa sa nu inducem in eroare noii recruti .
    multumesc
    Ok Sacale,cum zici tu...iar ti-ai facut clone.

15. Back To Top | #35
    Registered User

Wink

clona sau nu... poza unde-i?!?!?!

aaa... uite o aici
    Romanian Elite Drinkers recruteaza!-clasament-edom.png

felicitari pt locul 4....

16. Back To Top | #36
    Bai Dreaku...
    dtv-44 meciuri jucate 23 pierdute,rata de castig in meciuri de 66,7%
    red-38 meciuri jucate 15 pierdute,rata de castig in meciuri de 100%
    In Hall of Fame RED e,acum, pe locul 5 iar dtv pe locul 10.De abia aici se vede performata voastra din bf3.
    Poza pe care ai puso arata doar ca ai jucat mai multe meciuri si aveti un rating mai mare,dar asta doar in S-Rush.
    Oricum felicitari Dreaku pentru clanul pe care il conduci!

17. Back To Top | #37
    Registered User
    prformanta in BF3 se vede la membri si in poza pe acre am pus o io.
    cu statistici nu faci nimic! cei scris acolo alb pe albastru... aia conteaza!
    Chiar si cu "performantele voastre", chiar si prin faptul ca am pierdut mai multe meciuri(shit heappens) tot avem mai multe puncte decat voi!!! asa ca...
    Inteleg ca nu aveti nimic.... Dar macar vedeti va de treaba.

PS.
    Parca erati pe 1... Pe E dom numai squad rush se joaca... restu nu pot fi luate in serios..

18. Back To Top | #38
    Pacat,un clan cu o vechime ca dtv-ul sa spuna ca alte alte moduri de joc din Battlefield nu pot fi luate in serios.
    Se joaca si CQ dar trebuie sa pui meciuri si se joaca si Rush.
    Locul 1 nu e permanent pentru un clan,se schimba periodic ocupantul primului loc.Se iau in calcul mai multe statistici inainte de a pune un clan pe primul loc.
    Cu tine ca si Clan Leader in dtv poate o sa ajungeti intr-o zi si voi acolo....poate.

PS:Si cand pierzi meciuri iti da mai putine puncte,dar tot primesti puncte,precizeaza sa stie lumea...voi doar ati jucat mai multe meciuri decat cei din RED.
    Nu ma baga in aceeasi oala cu cei din RED ca nu fac parte din clan de cateva luni de zile!
    Daca cei din RED se apuca sa joaca la fel de multe meciuri ca voi,garantat o sa va intreaga la puncte,pentru ca in momentul de fata diferenta de puncte dintre ei si voi e foarte mica.

Nu e cazul sa faci flame,poti sa incerci sa porti o discutie civilizata.
    Uite aici performante diferite intre DTV si RED:
    Romanian Elite Drinkers recruteaza!-dtv.jpg Romanian Elite Drinkers recruteaza!-red.jpg
    La toate capitolele RED e peste voi,nu inteleg de unde ai tras tu concluzii ca aveti membri mai buni.
    Last edited by Ciprian200; 16-01-2013 at 11:10.

19. Back To Top | #39
    Uruk hai nu mai posta asa ceva ca-ti faci clanul de ras.Cu 17 victorii si 23 infrangeri nu e motiv de lauda .Macar RED are o ratie w/l mult mai buna plus o medalie.
    Si sa ne spuna uruk hai de ce nu accepta DTV sa joace impotriva RED intr-un meci oficial pe eurodom? Cred ca putin din curajul lor s-a diluat dupa ultimul meci "amical" unde au fost macelariti.
    I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying

20. Back To Top | #40
    Registered User
    stiti foarte bine de ce nu acceptam oficial... nu tre sa afle si alti... am vazut cum ati jucat.... si avand in vedere "skillu" vostru... io zic ca am rezistat destul de bine ... mai ales ala a lu Adi si project ...

bafta la recrutari... aveti nevoie....

Joker/Pbvider/Dax... samd... se vede ca nu ai habar de ce vorbesti..
    Meciurile nu se pun ca si painea pe masa!!! se organizeaza!! pt asta ai nevoie de clanuri!!! E dom nu mai are asa ceva pt ca lumea so cam saturat de cheateri! si aici la cheateri ma refer!!!
    punctajul ii pe cate puncte armezi!!! daca nu armezi nici un punct iti scade scoru'.... "da cu minus" mai pe intelesul tau. Pe meciuri jucate ii statistica voastra si inainte sa fiti voi pe unu eram noi... asa ca... BS my friend!!
    Nu o sa mai prindeti nici un meci cu DTV!!! CLAR!!! ma refeream la numarul de recruti.....

Tu ca si X cheater nu prea are rost sa te bag/bagi in seama..

nu am vrut sa fac flame si pt asta imi cer scuze... am vrut doar sa corectez informatiile ERONATE!!!
    Ba asta... tu intelegi numai ce vrei si ce stii ca ii problema in red, aparent.
    ma opresc aici ca imediat imi zici ca v am amenintat!

NU AMENINT PE NIMENI !!!!
    scriu acuma sa nu am surprize mai tarziu.
    bafta inca odata
    punct

1.  
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Bookmarks

Bookmarks