Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 52 of 52

Thread: Romanian Elite Drinkers recruteaza!

1. Back To Top | #41
    Bai Dreaku,tu nu ai cum sa ameninti,nu stiu cine s-ar simti de un copil,pe bune.
    Meciurile da se pun ca "painea pe masa",poti sa pui CQ,S-Rush sau Rush si astepti sa fie acceptat de vreun clan.
    Competitiile pentru cupe nu se pun ca "painea pe masa";iti garantez ca stiu mai bine ca tine cum sta treaba pe Edom.
    Bai voi ati acuzat de cheater pe oricine e mai bun ca voi,asa ca nu e o surpriza afirmatia ta,cine v-a deranjat ati trecut pe lista aia "neagra" a voastra,de parca ar insemna pentru cineva ceva!
    Tu poti sa vii cu orice SS sau mai stiu eu ce dovezi inchipuite,ca oricum nu poti sa dovedesti nimic,mai ales ca sunt si Admin de Streaming in PBbans si sunt super verificat;l-ati acuzat si pe Cerealno de cheat si pana la urma v-ati luat flit de la adminii de pe E.S.L. ca vorbeati numai aiureli.
    http://red-clan.tk/index.php/forum/f...re-caracter#41
    Singurul lucru de care e capabil DTV-ul e sa urmareasca membrii RED-ului pe servere in incercarea de a lua vreun dogtag ca sa o mai puneti de un filmulet,facut din din zeci de ore de filmare si sa va laudati ca sunteti mari jucatori,o incercare patetica si fara reusita a unui clan advers mult mai slab.
    Normal ca nu o sa prinda RED vreun meci impotriva DTV-ului....ca va e frica,nu de altceva,oricum la ultimele doua amicale am inteles ca ati luat bataie exemplar.
    Quote Originally Posted by Uruk hai View Post
    Pe meciuri jucate ii statistica voastra si inainte sa fiti voi pe unu eram noi... asa ca... BS my friend!!
    Dovezi!
    PS: Nu ma asteptam ca ,Clan Leader-ul de la DTV sa o dea in flame!

Last edited by Ciprian200; 16-01-2013 at 13:41.

2. Back To Top | #42
    Nu-mi vine sa cred ca arunci asemenea acuzatii cand mult prea iubitul tau leader (Sacalu) a recunoscut ca foloseste macro .Asa facea si in BC2 asa face si aici plus ca accepta cheateri in clan.
    Sunt de acord ca meciurile se organizeaza din timp dar voi aveti 44 meciuri jucate in eurodom si nici unul impotriva RED.Ar trebui sa ma simt flatat ca va trebuie 2 ani sa pregatiti un meci impotriva RED.
    Eu zic sa ramaneti la editat filmulete glorioase si la scris literatura sf gen "povestiri din battlefield" .
    Si nu-ti fa griji ca nu avem oameni in clan ,tocmai ce am marit ts-ul la 25 sloturi pt ca nu mai era loc pe cel vechi.
    I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying

3. Back To Top | #43
    Registered User RoAlex's Avatar
    Quote Originally Posted by ReActiv View Post
    Nu-mi vine sa cred ca arunci asemenea acuzatii cand mult prea iubitul tau leader (Sacalu) a recunoscut ca foloseste macro .Asa facea si in BC2 asa face si aici plus ca accepta cheateri in clan.
    Sunt de acord ca meciurile se organizeaza din timp dar voi aveti 44 meciuri jucate in eurodom si nici unul impotriva RED.Ar trebui sa ma simt flatat ca va trebuie 2 ani sa pregatiti un meci impotriva RED.
    Eu zic sa ramaneti la editat filmulete glorioase si la scris literatura sf gen "povestiri din battlefield" .
    Si nu-ti fa griji ca nu avem oameni in clan ,tocmai ce am marit ts-ul la 25 sloturi pt ca nu mai era loc pe cel vechi.
    A recunoscut?! Pe bune?!
    Am vazut un comment pe youtube cum ca cineva din dtv ar folosi aimbot sau ceva, daca asa e atunci intr-adevar sunt cei mai 'buni'.

4. Back To Top | #44
    Quote Originally Posted by RoAlex View Post
    A recunoscut?! Pe bune?!
    Am vazut un comment pe youtube cum ca cineva din dtv ar folosi aimbot sau ceva, daca asa e atunci intr-adevar sunt cei mai 'buni'.
    Uite aici a recunoscut:
    Romanian Elite Drinkers recruteaza!-1.jpg
    Romanian Elite Drinkers recruteaza!-2.jpg
    Daca te uiti pe profilul lui ai sa vezi ca prima lui arma e chiar,surpriza,Famas-ul.

Sa nu spuna ca nick-ul nu se potriveste ca e acelasi si pentru donarea banilor pe site-ul lor.
    aluas_ramona aka Sacalu.
    Romanian Elite Drinkers recruteaza!-3.jpg
    Last edited by Ciprian200; 16-01-2013 at 14:57.

5. Back To Top | #45
    Si nu uita RED este singurul clan romanesc care a reușit sa ocupe un loc 2 în competitille europene de Battlefield 3 (Battlefield 3 Road to Victory Tournament Runners up Conquest IO First Division Season 8 ) detalii aici ,daca va este rusine sa cititi nu este nico problema

6. Back To Top | #46
    Registered User
    da si unicul clan care are asa ceva
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Romanian Elite Drinkers recruteaza!-injuraturi-nr-2.png  

7. Back To Top | #47
    Asa va trebuie daca ii urmariti pe servere.
    Macar RED-ul are medalie in BF3,spre deosebire de voi.
    Last edited by Ciprian200; 17-01-2013 at 16:56.

8. Back To Top | #48
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Prea funny conversatia aia,mi-a placut de Dreaku ca si-a vazut de treaba,asa e romanul cand nu are cu ce sa se dea mare o face la injuraturi ca e campion.

9. Back To Top | #49
    Quote Originally Posted by MirceaPui View Post
    Prea funny conversatia aia,mi-a placut de Dreaku ca si-a vazut de treaba,asa e romanul cand nu are cu ce sa se dea mare o face la injuraturi ca e campion.
    Esti pe langa Mircea si mai vorbesti in necunostinta de cauza.
    Acele injuratiri sunt scoate din contex;tie cum ti-ar place sa fii urmarit pe servere?
    La cat joci tu imbatraneste omul daca ar sta sa te caute pe servere.
    Apropo,ai reusit sa treci de 78 de ore jucate in Battlefield 3?
    Bai Uruk hai,in afara de flame mai stii si altceva?
    Vad ca pe forumuri sunteti campioni,dar in joc...nimic,pauza!

Last edited by Ciprian200; 17-01-2013 at 17:01.

10. Back To Top | #50
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Ma eu am zis din ce am vazut in poza respectiva,ca au vb ei altceva problema lor.Nu conteaza daca trec de 78 de ore,nu fac concurenta cu nimeni joc cand si cum am eu chef.

11. Back To Top | #51
    MirceaPui,oamenii isi mai ies din fire cand dubiosi ca dreaku nu au altceva de facut decat sa te urmareasca pe servere cat e ziua de lunga.Cred ca dreaku s-a indragostit de mvp si injuraturile primite il excita
    I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying

12. Back To Top | #52
    Bun, văd că de vorbă bună nu înțelegeți, deci facem așa: începând de azi, thread-urile de recrutări nu mai sunt tolerate pe secțiunea de Battlefield. Iar cine mai începe vreun flame "clanul x vs clanul y" o să primească direct ban permanent. Asta ca să nu ziceți că n-ați știut.
    I put enough expectations on myself that I really don't have to worry about all of that other stuff

1.  
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Bookmarks

Bookmarks