Page 2 of 316 FirstFirst 123451252102 ... LastLast
Results 21 to 40 of 6308

Thread: Battlefield 4

1. Back To Top | #21
    Pai e normal....cam greu sa faca intr-un timp atat de scurt ceva mai wow ca bf3, cel putin graphic wise, macar mai putine buguri sa fie

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

2. Back To Top | #22
    Quote Originally Posted by Stefan2212 View Post
    Ok, dar inseamna ca totusi vor fi ceva lupte pe apa ca nu ziceau Sea tank warfare degeaba... zic si eu..
    Pai in BF3 nu ai avut misiune,sp, pe portavion?Ai avut,asa si aici...mare "labareala" ce o sa fie si BF4 asta,ii baga niste texturi mai HD si harti diferite si ne "combina" de 60 de euro.
    Quote Originally Posted by SSifon View Post
    tot mai mult am impresia ca va fi un Battlefield 3.5. Adica prea diferit nu are cum sa fie fata de 3. gameplay si graphic wise.
    Nu ai deloc impresia,chiar asa o sa fie!Sper si eu ca altii macar buguri mai putine si un netcode imbunatatit...oricum pana la lansare in toamna au timp sa ne "abureasca" cum au facut si cu BF3.

3. Back To Top | #23
    Registered User SSifon's Avatar
    un comment la un articol pe GI.

I'm really conflicted because I love Battlefield but I hate EA
    feel the same, anyone? )
    Quite.

4. Back To Top | #24
    tot mai mult am impresia ca va fi un Battlefield 3.5. Adica prea diferit nu are cum sa fie fata de 3. gameplay si graphic wise.
    Doesn`t matter ! It will sell like hotcakes !

Si stii de ce ? Pentru ca asta suntem, societate de consum....in toate domeniile....trist...dar adevarat

5. Back To Top | #25
    Registered User Stefan2212's Avatar
    ce sea tank tot visati ma. video ala cu "sea tank" e pus de mongol cum dracu l-o chema. Pe canalul OFICIAL al BF nu exista nici un sea tank, jesus. Este doar Sea teaser, si mai este Land teaser. si atat. nici nu sea tank, mongol ala e un distrus disperat dupa view-uri.

Ok, nu-i nevoie sa te enervezi.

---------- Post added at 01:28 ---------- Previous post was at 01:26 ----------

Poza de pe siteul lor. http://www.battlefield.com/bundles/b...img/phase2.png
    Intr-adevar, portavion este in teaser.

6. Back To Top | #26
    Nick anterior: SKULLY Mæphisto's Avatar
    feel the same, anyone? )
    You got it...

Fook EA.... se pregatesc sa mulga vaca 2.0
    ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠

7. Back To Top | #27

Talking

Prepare 4 battle: Commander

Prepare 4 Battle Air

8. Back To Top | #28
    Banned
    Republica Bananiera Romanistan, Bucuzbekistan
    Quote Originally Posted by 0x10c View Post
    Prepare 4 battle: Commander

Prepare 4 Battle Air
    Ok, am inteles ce mare teaser e in al doilea link , dar ce-i cu melodia din primul link?

9. Back To Top | #29
    You've been Rick Rolled, lol.

10. Back To Top | #30

11. Back To Top | #31
    Macar e bun de ceva si Premium.

12. Back To Top | #32

13. Back To Top | #33
    Let the tea-bagging begin!

14. Back To Top | #34
    Quote Originally Posted by calin_banc View Post
    Let the tea-bagging begin!
    Bringing T-Bagging to the next level!

15. Back To Top | #35
    Registered User droopy_ro's Avatar
    Eu vreau cu soldati obezi, cum adica discriminam persoanele suprapoderale ?
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

16. Back To Top | #36
    Registered User Raziel01's Avatar
    N-a aparut nici un video in game pana acum si cu toate astea toata lumea se plange pe doua thread-uri. Unii au ajuns sa compare totul cu ARMA.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

17. Back To Top | #37
    Quote Originally Posted by droopy_ro View Post
    Eu vreau cu soldati obezi, cum adica discriminam persoanele suprapoderale ?
    Pai o sa fie si cu americani.
    Quote Originally Posted by Raziel01 View Post
    N-a aparut nici un video in game pana acum si cu toate astea toata lumea se plange pe doua thread-uri. Unii au ajuns sa faca si comparatii cu ARMA.
    Welcome to the Internet.

18. Back To Top | #38
    Quote Originally Posted by 0x10c View Post
    Welcome to the Internet.
    Thx, dar sunt aici de ceva vreme, cu toate astea nu pot sa ma abtin cateodata sa nu comentez la chestii de genul asta, mai ales ca majoritatea whinerilor de pe aici care s-au plans atat de mult la adresa Battlefield 3 si acum au inceput sa se planga de Battlefield 4 au probabil sute de ore jucate in Bf3. Si macar daca s-ar plange pe forumul care trebuie (EA/DICE forum this way>>> http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/)

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

19. Back To Top | #39
    Registered User Stefan2212's Avatar
    Quote Originally Posted by Raziel01 View Post
    N-a aparut nici un video in game pana acum si cu toate astea toata lumea se plange pe doua thread-uri. Unii au ajuns sa compare totul cu ARMA.
    LOL. Cat de prost sa fi sa faci comparatie cu ARMA?

Arma in general se vrea a fi un simulator, si este cel mai aproape de acest titlu, nu cred ca exista un shooter mai complex ca Arma, cel putin ca Arma 3.
    Daca Bf 4 va avea macar grafica la nivelul Arma 3, e bine. Superba grafica si claritatea din Arma 3, restul e can-can. Am un mare respect pentru toti cei de la Bohemia pentru ce treaba buna fac si mai ales pentru faptul ca sunt independenti, nu au vreun publisher care sa-i frece la pasarica precum EA pe Dice ca tre` sa scoata jocu` la data de si sa bage ce vor ei....

Eu sper sa scoata si pentru Arma 3 un mod precum DayZ, ar fi frumos. Scuze de off.

ON: Ar fi bine aiurea sa joc eu ca baiat cu soldat femeie.

20. Back To Top | #40
    DICE nu au pe EA, EA sun DICE, au trecut atatia ani de cand a fost achizitionat studio-ul ca am putea foarte simplu sa nu ne mai referim la el si sa spunem direct EA (e si mai scurt!).

Si oamenii care vor simulatoare nu au ce sa facute aici sa se planga, Battlefield nu s-a vrut niciodata simulator, a fost o cale de mijloc intre arcade shit si simulator. Eu as vrea sa vad un zombie apocalypse survival game pe engine-ul frostbyte .

1.  
Page 2 of 316 FirstFirst 123451252102 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks