Page 4 of 316 FirstFirst 12345671454104 ... LastLast
Results 61 to 80 of 6308

Thread: Battlefield 4

1. Back To Top | #61
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Nu stiu daca melodia e pe bune sau e fake dar nu mi se pare rea in ciuda faptului ca prea a lungit inceputul si la final a devenit cam galagioasa.

2. Back To Top | #62
    Pana la urma cum sta treaba cu acel cover? Este original sau este fan art?

3. Back To Top | #63
    Registered User SSifon's Avatar
    Quote Originally Posted by nOnsuch View Post
    Pana la urma cum sta treaba cu acel cover? Este original sau este fan art?
    este oficial. apare si pe site-u lor de bf4.
    Quite.

4. Back To Top | #64

5. Back To Top | #65
    Nick anterior: SKULLY Mæphisto's Avatar
    ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠

6. Back To Top | #66
    Curios cum o sa arate gameplay-ul. De asemenea curios ce "element surpriza" vor adauga in BF4, cel din BF3 fiind jet-urile.

Eu cred ca va fi frumos, oricum va arata. Ma astept la o grafica de zece ori mai buna, nu ca cea din BF3 n-ar fi.

7. Back To Top | #67
    Registered User SSifon's Avatar
    Quote Originally Posted by nOnsuch View Post
    Curios cum o sa arate gameplay-ul. De asemenea curios ce "element surpriza" vor adauga in BF4, cel din BF3 fiind jet-urile.

Eu cred ca va fi frumos, oricum va arata. Ma astept la o grafica de zece ori mai buna, nu ca cea din BF3 n-ar fi.
    E de apreciat entuziasmul tau dar iti daruiesc un reminder de pe planeta "Are you fucking serious?", ca marea majoritate a societatii de consum, ai asteptari prea ridicate. Te rog sa-mi zici cum au fost jet-urile din BF3 o surpriza? ah da, sa inteleg ca nu ai jucat BF2. Grafica de 10 ori mai buna e o exagerare puerila pt vremurile noastre chiar si cu asa zisele console "next"-gen, poate peste 5 ani poti sa incepi sa visezi la grafici de 10 ori mai bune decat cele actuale.
    Quite.

8. Back To Top | #68

9. Back To Top | #69
    Registered User
    Ati auzit despre noul scandal de la Dice/EA? Un angajat a fost dat afara si a divulgat o TONA de info despre BF4.A primit amenda de 100 mil $ si a fost dat in judecata de EA.2 mil de Pre-Orders au fost anulate. Omul a spus asa:ca va fi un Battlefield 3.2 sau 3.5 cu grafica putin mai buna.
    Stiti ca ziceau ca : ,, Vai sa vedeti Physx si Destructible Environment'' MINCIUNI. E la fel de naspa.Jocul nu e nici macar in Alpha,nici nu l-au jucat si are peste 100.000 de bugs.
    Vor fi 2 tipuri de premium. Unul cu cateva DLC-uri si altul cu alte DLC-uri.Deci va trebui sa cumperi si separat. A mai spus ca vor fi o GROAZA de DLC-uri.

DECI LUME! Daca aveti cu cine juca BF3 eu zic sa vi-l cumparati pt ca , intr-adevar poate fi frustrant,dar si very fun cu prieteni. Am vrut sa astept sa imi iau BF4 , dar am sa-mi upgradez 3-ul la Premium.

---------- Post added at 08:46 ---------- Previous post was at 08:44 ----------

pana si in primul bf erau jets.De fapt avioane ca era 1942. BF3 oricum are o grafica super buna si nu cred ca stiu vreun joc in care armele sa arate sau sune mai bine. Cititi putin mai jos si vedeti care va fi treaba cu BF4

10. Back To Top | #70
    Registered User Cris's Avatar
    N-au nicio relevanta leak-urile de care vorbesti, acelasi lucru se poate spune de zeci de alte jocuri.
    "Universalistic egalitarianism, from which sprang the ideals of freedom and a collective life in solidarity, the autonomous conduct of life and emancipation, the individual morality of conscience, human rights and democracy, is the direct legacy of the Judaic ethic of justice and the Christian ethic of love. [..]Up to this very day there is no alternative to it. " -
    Jürgen Habermas

11. Back To Top | #71
    Registered User _-livio-_'s Avatar
    Quote Originally Posted by GraschnakerB View Post
    Ati auzit despre noul scandal de la Dice/EA? Un angajat a fost dat afara si a divulgat o TONA de info despre BF4.A primit amenda de 100 mil $ si a fost dat in judecata de EA.2 mil de Pre-Orders au fost anulate. Omul a spus asa:ca va fi un Battlefield 3.2 sau 3.5 cu grafica putin mai buna.
    Stiti ca ziceau ca : ,, Vai sa vedeti Physx si Destructible Environment'' MINCIUNI. E la fel de naspa.Jocul nu e nici macar in Alpha,nici nu l-au jucat si are peste 100.000 de bugs.
    Vor fi 2 tipuri de premium. Unul cu cateva DLC-uri si altul cu alte DLC-uri.Deci va trebui sa cumperi si separat. A mai spus ca vor fi o GROAZA de DLC-uri.

DECI LUME! Daca aveti cu cine juca BF3 eu zic sa vi-l cumparati pt ca , intr-adevar poate fi frustrant,dar si very fun cu prieteni. Am vrut sa astept sa imi iau BF4 , dar am sa-mi upgradez 3-ul la Premium.

---------- Post added at 08:46 ---------- Previous post was at 08:44 ----------

pana si in primul bf erau jets.De fapt avioane ca era 1942. BF3 oricum are o grafica super buna si nu cred ca stiu vreun joc in care armele sa arate sau sune mai bine. Cititi putin mai jos si vedeti care va fi treaba cu BF4
    surse sau it didn't happen.
    isn't that cute....BUT IT'S WRONG

12. Back To Top | #72
    Quote Originally Posted by SSifon View Post
    E de apreciat entuziasmul tau dar iti daruiesc un reminder de pe planeta "Are you fucking serious?", ca marea majoritate a societatii de consum, ai asteptari prea ridicate. Te rog sa-mi zici cum au fost jet-urile din BF3 o surpriza? ah da, sa inteleg ca nu ai jucat BF2. Grafica de 10 ori mai buna e o exagerare puerila pt vremurile noastre chiar si cu asa zisele console "next"-gen, poate peste 5 ani poti sa incepi sa visezi la grafici de 10 ori mai bune decat cele actuale.
    Nu am jucat BF2, inainte de BF3 jucasem doar Bad Company 2. Pentru a spune altfel chestia cu grafica (cu care iarasi nu esti de acord): "Ma astept ca grafica (mai precis intregul joc) sa arate altfel". Sper sa nu o ia pe urma celor de la COD si sa ne dea acelasi joc tot timpul. Oricum, vedem maine cum sta treaba.

Cei de la DICE organizeaza un LiveStream astazi, sau posteaza doar maine pe site acel gameplay vid. cu BF4 ? Daca este LiveStream, are cineva un link - multumesc.

13. Back To Top | #73
    Registered User Haplea01's Avatar
    Cei cu BF3 Premium vor putea juca BF4 Beta?

14. Back To Top | #74
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Asa se zicea pe un site rusesc.Cei care au premium au acces la beta.Acuma asteptam ceva oficial.

15. Back To Top | #75
    Quote Originally Posted by Haplea01 View Post
    Cei cu BF3 Premium vor putea juca BF4 Beta?
    Teoretic da, doar ca stii cum este cu EA...te poti astepta la orice de le ei.
    + Sigur vor gasi ei o cale sa scoata bani din Beta (nu stiu cum, dar probabil o vor face)

16. Back To Top | #76
    Registered User Stefan2212's Avatar
    Quote Originally Posted by robb5 View Post
    Sigur vor gasi ei o cale sa scoata bani din Beta (nu stiu cum, dar probabil o vor face)
    Pai nu ti se pare ca ia scos deja? Adica, ce a oferit premium in afara de acele dlcuri la pret redus? Mai nimic...

Pardon, imi cer scuze, a oferit super hiper dog-taguri, super trailere, double xp si tipuri pro... merita 50e premium, luati-l!(sarcasm).

17. Back To Top | #77
    Quote Originally Posted by Stefan2212 View Post
    Pai nu ti se pare ca ia scos deja? Adica, ce a oferit premium in afara de acele dlcuri la pret redus? Mai nimic...

Pardon, imi cer scuze, a oferit super hiper dog-taguri, super trailere, double xp si tipuri pro... merita 50e premium, luati-l!(sarcasm).
    +1

18. Back To Top | #78
    Registered User droopy_ro's Avatar
    + Sigur vor gasi ei o cale sa scoata bani din Beta (nu stiu cum, dar probabil o vor face)
    Pai sunt fraieri ca mine care au dat banii pe MOHW si Premium deci deja au scos bani, sa vedem ce aduce ziua de maine, precomanda o sa dau probabil dar premium trebuie sa ma convinga cu altceva decat harti si skinuri la arme sa-l iau, dar cum e vorba aia "om traii si om vedea".
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

19. Back To Top | #79
    Cum era la Beta de la BF 3, cei care au cumpărat MoH aveau doar acces ca într-un final să devină free for all? Poate şi aici, acces vremelnic pentru utilizatorii Premium, iar mai apoi liber.

Anyway, dacă mai trântesc un Metro 2.0 pentru Beta, e inutil.

20. Back To Top | #80
    Registered User Alin97's Avatar
    Si aici se respecta traditia cu MoH-ul,Early Access-ul la BF4 Beta reprezentand un mijloc de promovare al MoH Warfighter.
    Ar fi, intr-adevar, frumos ca jucatorii cu Premium sa primeasca acces la Beta mai devreme decat ceilalti, dar ma indoiesc.

1.  
Page 4 of 316 FirstFirst 12345671454104 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks