Page 5 of 316 FirstFirst ... 23456781555105 ... LastLast
Results 81 to 100 of 6309

Thread: Battlefield 4

1. Back To Top | #81
    Registered User Raziel01's Avatar
    Quote Originally Posted by robb5 View Post
    Teoretic da, doar ca stii cum este cu EA...te poti astepta la orice de le ei.
    + Sigur vor gasi ei o cale sa scoata bani din Beta (nu stiu cum, dar probabil o vor face)
    Eu nu m-as baza pe faptul ca cei cu Premium primesc beta access. Am cumparat MoH LE pentru Bf3 beta, cand s-a apropiat timpul de beta au anuntat ca am early access cand a venit vremea de early access n-am primit nimic. Am si acum discutia cu cei de la origin support (cel mai patetic support pe care l-am intalnit, au fost inutili de fiecare data cand i-am contactat, nici macar nu-si cunosc produsele) in care incearca sa ma abureasca ca numai USA primeste early access timp in care toti cei cu MoH pe steam se jucau beta-ul...

||ASUS ROG STRIX Z370-H||I7 8700K||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Hyper-X Predator 2x8GB DDR4 3000Mhz||EVGA GTX 1080 TI FTW3||HyperX SSD 3k 480GB||WD Blue 1Tb 64MB||Thermaltake Versa C23||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 V2||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||Razer Black Widow Ultimate Stealth 2016||DELL S2417DG/BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

2. Back To Top | #82
    Registered User SSifon's Avatar
    Last edited by SSifon; 26-03-2013 at 21:17.
    Quite.

3. Back To Top | #83
    Registered User Alin97's Avatar
    Nu e fake, iti apare si tie daca incerci sa cumperi Premium de pe Battlelog.
    Se pare ca, intradevar, membrii Premium vor avea acces la Battlefield 4 Beta.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Battlefield 4-untitled.png  

4. Back To Top | #84

5. Back To Top | #85
    Quite.

6. Back To Top | #86
    Un articol interesant de citit:
    EA's desire to win over Call of Duty fan's knows no boundaries - Long Island Video Game Industry | Examiner.com

Sincer,nu cred ca e FB 3,mai degraba un FB 2 cu imbunatatiri,adica FB 2.5,parerea mea.Acum ca cei de la DICE ii spun Frostbite 3 mai mult ma duce cu gandul la o chestie de marketing.
    Last edited by 0x10c; 27-03-2013 at 00:15.

7. Back To Top | #87
    http://www.jatekok.hu/jatek-hirek-20...tml#ad-image-0

nu stiu daca sunt pe bune astea ^ sunt 9 poze, dati next.
    Quite.

8. Back To Top | #88
    Quote Originally Posted by SSifon View Post
    nu stiu daca sunt pe bune astea ^ sunt 9 poze, dati next.
    Doar primele 3 sunt reale,celelalte sunt dintr-un filmulet facut la lansarea BF3.
    Oricum se pare ca asta e mai mult BF3.5 decat BF 4 si inca o chestie...mi se pare mie sau seamana cu MOH:W?Adica in una din imagini apare un M16/M4 cu scope si cu iron sight intr-o parte ca in MOH:W...just saying.
    Last edited by 0x10c; 27-03-2013 at 00:23.

9. Back To Top | #89
    Avem si pozele leak-uite in rezolutie Full-HD

http://www.abload.de/img/construction_1p_1920xu9uqk.jpg
    http://www.abload.de/img/crashsite_1920x1080tycoz.jpg
    http://www.abload.de/img/close_1920x1080ube3l.jpg

l.e: personal nu pot judeca un joc dupa screen-shot-uri ca nu-i fair. dar nu pot zice ca arata a next-gen, hell nici nu stiu cum ar trebui sa arete next-gen. ideea e ca d.p.d.v grafic arata bine poate putin prea mult lens-flare. Mai degraba ma gandesc la BF 3.5 decat 4 cand ma uit la poze. Maybe it's just me.
    Quite.

10. Back To Top | #90
    Registered User KashunatoR's Avatar
    acesta a fost marele reveal? 3 screenshot-uri?

11. Back To Top | #91

12. Back To Top | #92
    Quote Originally Posted by KashunatoR View Post
    acesta a fost marele reveal? 3 screenshot-uri?
    Nu, astea sunt leaked, nu trebuiau sa apara in mod normal decat later this day. Vor mai fi 2 trailere din cate am inteles. N-o sa arete prea multe ca urmeaza E3 si acolo e the real deal.

gameplay screenshot: http://www.defunctgames.com/pic/revi...-1.400x457.jpg )
    Quite.

13. Back To Top | #93
    Quote Originally Posted by SSifon View Post
    Metro 2.0 in FB 4!!!
    http://www.abload.de/img/construction_1p_1920xu9uqk.jpg
    Pasarile arata bestial,cred ca o sa avem o harta in MP unde trebuie sa supravietuim impotriva unei invazii de pasari,The Brids by Hitchcock,anyone!?

14. Back To Top | #94
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Vazand pozele alea sunt de acord ca arata bine,eu unul incep sa ma gandesc la cerintele de sistem.

Poza cu pasarile aduce a Stalker.

15. Back To Top | #95
    Quote Originally Posted by MirceaPui View Post
    Vazand pozele alea sunt de acord ca arata bine,eu unul incep sa ma gandesc la cerintele de sistem.

Poza cu pasarile aduce a Stalker.
    Cred ca o sa fie semanatoare,nu prea vad mari diferente,dar cum ii stim pe cei de la DICE ,o sa avem o optimizare "superba",o sa vedem cum dupa fiecare patch performanta o sa scada din ce in ce mai mult,aka BF 3,un netcode care o sa ne umple de lacrimi etc...
    Solul si iarba semana cu cea din BF3,la soldati am observat ca au fata putin mai detaliata,uniforma e relativ ca cea din BF3.
    Sincer nu ma astept la prea multe de la BF4,dar macar optimizare decenta sa aiba si un netcode mult mai bun decat porcarie din BF3;desigur din trailer-e si secventele prezentate de DICE jocul o sa arata beton,dar pana nu vad ce spune lumea pe forumuri nici nu ma gandesc la vreun preorder sau sa laud jocul in vreun fel...am trecut prin BF3,la fel ca altii,si stiu prea bine la ce sa ma astept cand e vorba de EA/DICE.
    La ce magarie a facut recent EA nici nu am mari asteptari de la BF4.
    Last edited by 0x10c; 27-03-2013 at 01:05.

16. Back To Top | #96
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Eu unul as fi multumit si daca ar fi un fel de BF3.5. Pt ca stiu ca nu poate fi la fel sau mai rau decat BF3,nu poate fi decat mai bun,probabil au invatat din greseli si repara ceea ce trebuia reparat in BF3.Eu cred ca o sa il cumpar,dar cu siguranta nu voi mai cumpara Premium,pt ca,la fel ca si cu BF3,probabil nu o sa joc toate DLC-urile.

17. Back To Top | #97
    Registered User Raziel01's Avatar
    Arata incredibil de bine, abia astept sa vad niste multiplayer gameplay.

||ASUS ROG STRIX Z370-H||I7 8700K||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Hyper-X Predator 2x8GB DDR4 3000Mhz||EVGA GTX 1080 TI FTW3||HyperX SSD 3k 480GB||WD Blue 1Tb 64MB||Thermaltake Versa C23||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 V2||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||Razer Black Widow Ultimate Stealth 2016||DELL S2417DG/BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

18. Back To Top | #98
    Registered User bruzliftw's Avatar

19. Back To Top | #99
    Edward's Avatar
    am vzt trailerul ala de 1 minut. bate 30 de filme la un loc )

"Pentru orice problemă există o rezolvare"

20. Back To Top | #100
    Banned
    Republica Bananiera Romanistan, Bucuzbekistan
    Pe EA nu o intereseaza cat de bine va iesi jocul, ci cate vanzari va avea.Daca nu va avea vanzari profitabile, vor inchide franciza cum au procedat cu MoH si cu Dead Space.
    Oricum ar fi, vizual, jocul arata bestial, iar in cazul in care nu va avea probleme ca ultimul MoH si daca va avea si acelasi gameplay decent, il poti lua ca pe un BF 3.5 bunicel.Cert e ca o sa aiba o campanie SP mai "CoD-ish" si scriptata cu o poveste hollywoodiana si propagandista , dar cu efecte cinematice si explozii mult mai spectaculoase pe Frostbite 2 decat pe engine-ul IW reciclat de la an la an in MW.

acusi o sa apara si Activision cu un trailer "spectaculos" cu MW 4, deja isi rod unghiile de invidie cand o sa vada ca BF3 va avea o campanie mai spectaculoasa vizual
    Last edited by Tactician Shooter; 27-03-2013 at 08:08.

1.  
Page 5 of 316 FirstFirst ... 23456781555105 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks