Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 80 of 80

Thread: Competitii BF3/BF4

1. Back To Top | #61
    Nick anterior: SKULLY Mæphisto's Avatar
    Sarbatori fericite si un An nou in care sa uitati putin de K/D ratio si sa "dezactivati" aimbot-u din cand in cand...
    ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠

2. Back To Top | #62
    Registered User Skinrip's Avatar
    Felicitari si sarbatori fericite !!

De ce am 0 pe Flood? Am avut 11 * 6972 pe Flood.
    ASUS MAXIMUS VI HERO|Intel i7 4770K|Corsair H75|Corsair Vengeance 16GB DDR3|Intel 530 240GB SSD|Intel 545 250GB SSD|WD 1TB|WD 0.64TB|Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming|Asus ROG Strix Wireless|harman/kardon Soundsticks III|Corsair TX650|3x Cooler Master R4 Blue Led|5x Corsair SP120|Corsair C70 Vengeance Black|Logitech G510S|Logitech G502|Asus MG279Q 1440p/144Hz|iPhone SE 64GB| iPad Air 2 LTE 64GB Space Gray|

Origin/Uplay : ROSkinrip|
    Steam: Skinrip|Battletag: Skinrip#2825|XBOX: Skinripo|

3. Back To Top | #63
    Ai dreptate,am verificat. Am calculat eu gresit. Ai fost pe locul 9(in loc de 10). Scuze!

4. Back To Top | #64
    Registered User Skinrip's Avatar
    Heh. Multam de concurs RED !
    ASUS MAXIMUS VI HERO|Intel i7 4770K|Corsair H75|Corsair Vengeance 16GB DDR3|Intel 530 240GB SSD|Intel 545 250GB SSD|WD 1TB|WD 0.64TB|Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming|Asus ROG Strix Wireless|harman/kardon Soundsticks III|Corsair TX650|3x Cooler Master R4 Blue Led|5x Corsair SP120|Corsair C70 Vengeance Black|Logitech G510S|Logitech G502|Asus MG279Q 1440p/144Hz|iPhone SE 64GB| iPad Air 2 LTE 64GB Space Gray|

Origin/Uplay : ROSkinrip|
    Steam: Skinrip|Battletag: Skinrip#2825|XBOX: Skinripo|

5. Back To Top | #65
    Multumim si noi de participare!
    Poate ne mai auzim pe TS (sau de ce nu in Unirii la o bere )
    Seara faina!

6. Back To Top | #66
    Registered User robotul's Avatar
    Felicitări băieţi si Sărbători fericite tuturor.

Trimis de pe al meu P5_Quad folosind Tapatalk

7. Back To Top | #67
    Registered User
    Felicitari tuturor , in special echipei R.E.D. pentru organizare.
    Craciun Fericit tuturor .

8. Back To Top | #68
    Registered User SBU's Avatar
    Toate premiile au fost trimise atat cu Fan Curier cat si cu posta romana.Sa le folositi cu placere.

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 00:52 ----------

Rog confirmare pentru cei ce au primit pachetele.
    0722636080

9. Back To Top | #69
    Toți câștigătorii au primit premiile însa nu au postat pe forum detalii pe RED-CLAN site-ul oficial al clanului

10. Back To Top | #70
    Sau macar aici, ar fi fost de bun simt.

11. Back To Top | #71
    Quote Originally Posted by IS7 View Post
    Toți câștigătorii au primit premiile însa nu au postat pe forum detalii pe RED-CLAN site-ul oficial al clanului
    S-a creat o mica confuzie, site-ul oficial este altul. Cel din butonul Homepage din semnatura mea, evit sa il scriu pentru ca din cate stiu nu sunt permise link-uri catre site-uri externe aici pe CG.

12. Back To Top | #72

Competitii BF3/BF4 in Romania? Nada?

Chiar nimic mai oameni buni? Pai suntem totusi 1800, nu se gaseste o initiativa si sa se faca macar 8 echipe pentru un ladder?
    Mai mult bat spre BF4.

Nu stie nimeni nimic de o initiativa a vreunui site pentru o competitie online? (ca doar online putem face.. mna)

13. Back To Top | #73
    Din ce stiu am ramas doar 3 echipe pe planul nostru: red, dtv si usla. Datorita mediei de varste crescute, avand facultati / munca / familie, ne adunam destul de rar sa jucam. Daca ai echipa, ai google la dispozitie sa propui un challenge

14. Back To Top | #74
    Eu joc pentru o echipa internatioanala in momentul de fata.
    In fine, eu personal am alti 4 prieteni romani cu care as putea forma o echipa foarte buna de 5v5, si asa ar putea face foarte multi alti jucatori.
    Am auzit de RED si DTV, insa nimic de USLA.
    De baietii respectivi ce se stie?
    Pe *** nu am vazut urma de ei.

15. Back To Top | #75
    Cat timp nu baga squad rush in bf4 jocul o sa moara. Acum au revenit o parte din jucatori cu noul dlc, insa dispar iar treptat... treptat... Hartile nu sunt echilibrate. Daca nici in ultimul dlc nu baga sq rush sau macar harti echilibrate, la 2 luni dupa Final Stand moare seria.

16. Back To Top | #76
    USLA joaca just for fun.
    Daca ai echipa competitiva de 5vs5 inscrie-o pe E S L, poti juca acolo.

PS: putem juca un amical intr-o seara, daca esti interesat, click pe my homepage.

17. Back To Top | #77
    Sa inteleg ca doar atat?

18. Back To Top | #78
    bf3 sau bf4 nu-i asa competitiv si nu iti trebuie skill pt a fi jucator bun de asta si interesul prea scazut sa se formeze grupuri si competitii, pt ceea ce cauti tu exista seria counter strike

19. Back To Top | #79
    Registered User Raziel01's Avatar
    De fapt iti trebuie o caruta de skill, dar are randomness si nu e destul de arcade pentru scena competitiva.

||ASUS ROG STRIX Z370-H||I7 8700K||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Hyper-X Predator 2x8GB DDR4 3000Mhz||EVGA GTX 1080 TI FTW3||HyperX SSD 3k 480GB||WD Blue 1Tb 64MB||Thermaltake Versa C23||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 V2||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||Razer Black Widow Ultimate Stealth 2016||DELL S2417DG/BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

20. Back To Top | #80
    Rasare cineva cu o echipa de Hardline?
    Poate reusim sa scoatem ceva de la PGL sau Electronic Sports League, si ma refer la o liga/mai multe cupe pe Romania.

Pentru asta avem nevoie de mai multe echipe care sa ceara asta.
    Vespera eSports va fi prezenta oricum in continuare pe plan european, insa speram sa jucam si la nivel de Romania

In alta ordine de idei, ma bucur ca am facut preorder. Sincer eu nu observ mari probleme legate de hitreg and so, iar recoilul.. meh, sa zicem ca e nevoie de mai mult skill.
    Atata timp cat m-am jucat si m-am distrat (Heist mi se pare al naibii de distractiv), nu vad rostul de a lua in seama ce zic ceilalti.

Sper sa apuc si eu vreodata sa joc un joc din franciza asta la nivel competitiv pe Romania.
    In game lead Team Vespera Battlefield 4 5v5.
    vespera-Werty

1.  
Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Bookmarks

Bookmarks