Page 115 of 115 FirstFirst ... 1565105112113114115
Results 2,281 to 2,288 of 2288

Thread: INTEL Skylake vs AMD Zen

1. Back To Top | #2281
    Optimizarea costă bani. Adică un programator va trebui testa diferite abordări ceea ce poate dura luni de zile în plus.

Altfel și pe mine mă miră ce greu se încarcă un site cu niște text și niște imagini. Asta când avem conexiuni gigabit. În 1999 pe 28.8 kbps se încărcau mai repede.
    The planet is fine, the people are fucked. -- Oh, Georgy, you goddamned truth-teller.

2. Back To Top | #2282
    Quote Originally Posted by ValyGerrard View Post
    Micro, tu macar te uiti la propriile linkuri? ...
    Scuze, am gresit link-ul si nu mai dau de cel pe care vroiam sa-l pun. Oricum, afirmatia ramane valabila.

3. Back To Top | #2283
    Eh, te-ai scos acum ca e linkul "gresit"
    Nu este o rusine sa recunosti ca nu citesti continutul propriilor linkuri; si pe mine m-au prins unii asa pe aici cand faceam afirmatii pe baza unor chestii necitite.

Se mai intimpla

4. Back To Top | #2284
    Quote Originally Posted by RedGuard View Post
    Optimizarea costă bani. Adică un programator va trebui testa diferite abordări ceea ce poate dura luni de zile în plus.

Altfel și pe mine mă miră ce greu se încarcă un site cu niște text și niște imagini. Asta când avem conexiuni gigabit. În 1999 pe 28.8 kbps se încărcau mai repede.
    Site-ul asta e o exceptie, naiba stie de ce merge atat de greu si mai ales de ce nimeni nu repara asta ....
    Dar oricum nu prea are legatura ca tine de zona scripting unde se cam face risipa de resurse. Nu ca as contrazice partea cu opimizarea, timpul si banii.

5. Back To Top | #2285
    Quote Originally Posted by ValyGerrard View Post
    Eh, te-ai scos acum ca e linkul "gresit"
    Nu este o rusine sa recunosti..
    Recunosc, m-ai prins, dar te rog frumos sa nu mai spui la nimeni.

6. Back To Top | #2286

7. Back To Top | #2287

8. Back To Top | #2288

1.  
Page 115 of 115 FirstFirst ... 1565105112113114115

Bookmarks

Bookmarks