Page 576 of 576 FirstFirst ... 76476526566573574575576
Results 11,501 to 11,516 of 11516

Thread: Mici intrebari care nu merita un thread separat

1. Back To Top | #11501
    Registered User Rippo's Avatar
    Gigabyte mai ofera servicii de garantie in Romania? Aveau odata un service care primea produse in baza SN chiar daca nu avei facture si certificatul de garantie.

2. Back To Top | #11502
    As putea sa pun un Wraith Cooler pe un LGA 1150?

3. Back To Top | #11503
    Am pus ultimul Crimson de la AMD (pentru hd 7870 xt). Cam o data la doua zile se stinge ecranul, tine cam doua secunde si revine fara a raporta vreo eroare. E posibil sa-mi strice placa daca las acest driver instalat? Am avut Catalyst 15.7 cu care n-am avut vreo problema.

4. Back To Top | #11504
    Registered User droopy_ro's Avatar
    Ce temperaturi ai ? pune un GPUZ aici.
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

5. Back To Top | #11505
    Nu sunt temperaturi mari si oricum, s-a intamplat in browsing si alte lucruri marunte. In jocuri nu trece de 60 C si cam niciodata nu a trecut, am avut grija de placa. O sa trec la vechiul driver pana la urma dar pana atunci intrebai si aici.

Mici intrebari care nu merita un thread separat-untitle1d.png

Mici intrebari care nu merita un thread separat-untitled2.png

6. Back To Top | #11506
    Registered User droopy_ro's Avatar
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

7. Back To Top | #11507
    Am avut si eu probleme asemanatoare cu ultimul driver acum cateva saptamani, glitch-uri, niste ruperi ciudate de ecran in dual-display mode; initial am vrut sa pun vechiul driver din noiembrie care mergea bine, dar pana la urma am spus sa incerc ultimul WHQL si marge absolut perfect cu asta. Dupa ce dai uninstall bine de tot, cum zice antevorbitorul - asa am facut si eu - incearca whql-win7-64bit-radeon-software-crimson-relive-17.4.4-may3 ca presimt eu ca o sa mearga bine. Ah, sa nu uit, HD7850 e placa mea, deci aceeasi generatie.

Quote Originally Posted by Rippo View Post
    Gigabyte mai ofera servicii de garantie in Romania? Aveau odata un service care primea produse in baza SN chiar daca nu avei facture si certificatul de garantie.
    Nu, s-au retras din Romania de cel putin 2 ani. Cel mai apropiat service Gigabyte este in Polonia, acolo merg la reparat si placile din Romania.
    Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

8. Back To Top | #11508
    Multumesc, am rezolvat, pana acum e ok. Am gasit cu programul ala Uninstaller si ramasite din hd 4600 si din hd 4800 (am pus la un moment dat un hd 4850 sa-l testez). Stiu ca am dezinstalat in trecut cu control panel din windows si am sters toate directoarele cu pricina dar se pare ca nu a fost de ajuns.

Da, e Sapphire hd 7870 xt with boost. E mai mult cu numele din seria 7800 fiind de fapt inrudita cu seria 7900. Are nucleu Tahiti ca seria 7900, nu nucleu Pitcairn ca seria 7800. Ar fi trebuit sa se numeasca hd 7930 si e aproape la fel de buna ca hd 7950. I-au zis insa hd 7870 xt with boost si au vandut-o mult mai ieftin decat 7950. A fost best buy, aproape la fel de buna ca gtx 760 care era cu vreo 200 de lei mai scumpa dar vanduta la pret de gtx 660 (a, plus 4 jocuri pe care le-am dat cu 100 ron). Initial am vrut sa iau gtx 660 dar cum a fost oferta asta excelenta cu hd 7870 xt with boost, am profitat. Acum dupa maturizarea driverilor a lasat mult in urma si gtx 760.

9. Back To Top | #11509
    Registered User adagioanonim's Avatar
    AAm o problema mare de tot.Din greseala mi-am formatat hardul extern care aveam cam toate fisierele mele.Le-am recuperat cu un program dar problema e ca melodiile si filmarile nu mi le deschide,la proprietati imi apare cat ocupa dar nu imi arata durata,bit rate,etc.Ce e de facut?Stiti vreun program?Pozele le pot deschide dar muzica si filmarile nu.

10. Back To Top | #11510
    Incearca si alt program de recuperat date.

11. Back To Top | #11511
    Fother Mucker vlad_heretic's Avatar
    Poate le-a recuperat fara extensie. Pune si tu .mp3 .flac .avi sau ce aveai.
    "People will read again."

12. Back To Top | #11512
    Quote Originally Posted by vlad_heretic View Post
    Poate le-a recuperat fara extensie. Pune si tu .mp3 .flac .avi sau ce aveai.
    Are extensia,am incercat sa pun alta extensie si nimic.Mici intrebari care nu merita un thread separat-1.pngMici intrebari care nu merita un thread separat-2.pngMici intrebari care nu merita un thread separat-3.png

13. Back To Top | #11513
    Ce alt program de recuperat date stiti?Dar sa le recupereze si sa le pot folosi,nu ca asta.

14. Back To Top | #11514
    Quote Originally Posted by adagioanonim View Post
    Ce alt program de recuperat date stiti?Dar sa le recupereze si sa le pot folosi,nu ca asta.
    Asta fiind care?

15. Back To Top | #11515
    Recuva,Wondershare data recovery...

16. Back To Top | #11516
    Incearca GetDataBack...

1.  
Page 576 of 576 FirstFirst ... 76476526566573574575576

Bookmarks

Bookmarks