Page 581 of 581 FirstFirst ... 81481531571578579580581
Results 11,601 to 11,614 of 11614

Thread: Mici intrebari care nu merita un thread separat

1. Back To Top | #11601
    Registered User SSovets's Avatar
    Cred că cele "împletite" (braided) sunt mai rezistente la abuz, poți să te orientezi după asta.
    Ryzen TR 1950X, Arctic LF 240, MSI X399 Gaming Pro Carbon AC, 4 x 8 GB G.Skill Flare 3200 C14, Asus Strix R9 380 OC, Samsung 960 EVO 240GB + 840 EVO 120GB, Seagate 8+3TB, Seasonic PRIME 650 Platinum, Define R5, Dell U2312HM...

2. Back To Top | #11602
    Quote Originally Posted by SSovets View Post
    Cred că cele "împletite" (braided) sunt mai rezistente la abuz, poți să te orientezi după asta.
    Stiu, dar conteaza si lipiturile si alte chestii. Daca inauntru e facut prost degeaba e mai rezistent p-afara. Problema cea mai des intalnita la mine e ca reusesc sa le indoi mufa de microusb. Nu stiu cum, eu zic ca am grija, dar am distrus vreo 5 pana acum. Si culmea, doar cu astea micro am probleme, ca am dupa mine si mini-usb, si hdmi-uri, si toate ciudateniile dar doar astea se strica.

Quote Originally Posted by vlad_heretic View Post
    Ia unul imbracat, eu am luat un Adata negru acum ceva timp, are si usb-ul reversibil.

Cablu date ADATA USB Male la microUSB Male, 1 m, Black - PC Garage
    Mersi. Le-am vazut dar nu prea imi inspira incredere firma. O sa iau sa testez.
    Cyanide & Happiness!

3. Back To Top | #11603
    Fother Mucker vlad_heretic's Avatar
    Sau cauta ceva de la Anker, vad ca sunt cateva pe site la Emag. Iar Adata, ca firma, din experienta mea, e foarte ok, de vreo 6 ani cumpar stickuri si carduri SD si niciunul nu a cedat.

Worlds Most Durable Charging Cable? - Tested! - YouTube
    "People will read again."

4. Back To Top | #11604
    Mersi, am comandat un Adata si un Tellur - Cablu date Tellur USB Male la microUSB Male, Kevlar, 1 m, 2.1A, Black - USB Male la microUSB Male, Kevlar, 1 m, 2.1A, Black - ForIT
    O sa vad cum se comporta astea, momentan, daca nu tin, ma uit si la Anker.
    Cyanide & Happiness!

5. Back To Top | #11605
    Bump: Am avut azi drum pe langa eastcom si am luat si un Anker de 3m, d-asta. Cablu Micro USB Anker PowerLine+ Nylon 3 m gri
    Pare destul de bine facut, e solid, are mufele ok.
    Cred ca sunt importatori ca aveau de toate felurile, pe stoc. Asta era cel mai "scump", si ei zic ca-i si cel mai rezistent.

Acu', nu stiu daca sa renunt la unul din celelalte doua, ca asta imi place destul de mult.
    Mersi de video, Vlad.
    Cyanide & Happiness!

6. Back To Top | #11606
    Fother Mucker vlad_heretic's Avatar
    De ce sa renunti, sunt ieftine. Nu strica niciodata cabluri in plus, de rezerva. Si daca vei trece pe usb-c, exista adaptoare bune, gen Samsung sau Huawei.

7. Back To Top | #11607
    Salut! Daca este cineva priceput aici pe hardware, as dori sa-l intreb ceva:
    Am un Dell Latitude E6530 care de cateva zile are o mica problema. Apas pe butonul "Power On/Off", se prinde becul (de pe buton), se aude ventilatorul, dar nu booteaza nimic (nici nu se aprinde ecranul cu sigla Dell). Ideea e ca la o a 5-9 incercare, functioneaza (il sting hard, adica tin apasat power off si incerc din nou). Codul cu litera "D" si power on functioneaza (adica nu e de la ecran). Ce ar putea fi? Multumesc!

8. Back To Top | #11608
    Quote Originally Posted by vlad_heretic View Post
    De ce sa renunti, sunt ieftine. Nu strica niciodata cabluri in plus, de rezerva. Si daca vei trece pe usb-c, exista adaptoare bune, gen Samsung sau Huawei.
    Mai mult de lene ca tre sa merg sa le ridic. Am drum pe lângă ambele dar chiar nu am nevoie de 3. Ma decid in functie de cât chef o sa am când trec pe lângă sedii.
    Cyanide & Happiness!

9. Back To Top | #11609
    Intrebare: Daca cumpar RAMI care nu sunt in lista de memorii suportate de placa de baza, o sa fie probleme?

10. Back To Top | #11610

11. Back To Top | #11611
    Am inteles, este o pereche de DDR4 care nu este in lista si vreau sa o cumpar dar aveam dubii daca o sa fie probleme sau ceva.

12. Back To Top | #11612
    salut
    Stie cineva cum se pot recupera fisiere gen foto si video sterse accidental de pe android?

13. Back To Top | #11613
    Registered User taribobo's Avatar
    Gasesti in gplay suficiente apps care fac asta.
    We all are born stupid, but it takes a special person to remain that way.
    Exclus david_cdd, ionutgbrl123,sidramon
    Nu folosesc Yahoo messenger

14. Back To Top | #11614
    nu face niciuna de acolo treaba asta,astfel nu mai intrebam aici
    daca stii tu una te rog sa o notezi aici

1.  
Page 581 of 581 FirstFirst ... 81481531571578579580581

Bookmarks

Bookmarks