Page 110 of 110 FirstFirst ... 1060100107108109110
Results 2,181 to 2,195 of 2195

Thread: Valuta digitala - crypto currencies Bitcoin Litecoin Zcash Ethereum Dash altele

1. Back To Top | #2181
    Azazel fara suparare cum bre sa ceri donatii cand spui ca ai facut si faci atatia bani, ai mai cerut candva daca nu ma insel. Adica una este sa zici ca sa iti dea cineva si apoi sa returnezi omului. Adica inteleg pe cineva care chiar nu are si vrea sa experimenteze, dar asa...E doar o parere

Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk

2. Back To Top | #2182
    Malkavian Azazell86's Avatar
    Am un stash OMG principal pus separat luat cu un prieten - un fel de investitie majora, am un stash OMG secundar folosit foarte rar si am mai pus niste token-uri & coin-uri pe Bittrex si Binance.
    E addictive chestia asta cu crypto nu te poti abtine. In afara de aia 510 USD scosi nu am mai scos nici un ban din momentul in care am scos banii din XRP si NEO acum cateva luni
    Playstation 3 -> Strictly 320 Kbps MP3 -> Optical Cable -> Burson Conductor DAC/Amp -> Cardas Clear -> HD800

3. Back To Top | #2183
    Ne poti spune cam cat de mare e stashul tau de OMG? Asta daca nu te deranjeaza.
    Lottery: a tax on people who are bad at math...

4. Back To Top | #2184
    Registered User ExtremeEdition's Avatar
    Cu bani mai multi eu nu mai vin ca nu mai pot dormi noaptea dupaia.
    Ar trebui sa mai vedem de niste previziuni despre trecut si despre viitor.
    In primul rand despre ethereum s-a spus de prin septembrie ca va ajunge pana la finele anului la 1000 apoi au lasat-o mai moale ca la 500. Stim cu totii ce a fost. In astea 3 saptamani ce mai poate fi?
    De bitcoin ca va ajunge la 7000 parca si de 10 000. S-a si depasit.

Cineva a spus recent ca Litecoin va ajunge la 500 prin martie cel tarziu, as intreba ce fundament ar fi.
    Altcineva ca etherul ajunge inapoi sub 500 in cateva zile?
    Alte previziuni care ar mai fi?

Deja cred ca cu ltc a fost o bula, cine a luat pe varf a luat teapa mare. Daca se intoarce inapoi la 300 lei este o pierdere masiva si totusi nr monezilor este finit abia 84 miliaone si n-au valoare cum are btc. Totusi lansata demult si inainte de eth si altele si are asa valoare scazuta, care o fi cauza?

Cred ca de saptamana viitoare sa ne asteptam la un nou raliu al btc cu care sa atinga 20000 dolari, iar celelalte sa le dam uitarii pt o perioada.
    Last edited by ExtremeEdition; 14-12-2017 at 21:37.
    Vand celular cu floppy cd-rom si modem adsl

5. Back To Top | #2185
    XRP face furori. Cred ca va mai creste o vreme. Zboara multi btc in xrp.

Sent from my BLA-L09 using Tapatalk

6. Back To Top | #2186
    Ai de capul meu,am pus ordin de vanzare la xrp si uitasem,si tot ma uitam creste xrp dar banii mei din cont stagneaza ))

7. Back To Top | #2187
    Registered User
    Quote Originally Posted by ILoveMoney View Post
    Ai de capul meu,am pus ordin de vanzare la xrp si uitasem,si tot ma uitam creste xrp dar banii mei din cont stagneaza ))

Buna asta...))

Of all the things I've lost
    I miss my mind the most

8. Back To Top | #2188
    Registered User Darkthrone's Avatar
    A reusit cineva sa cumpere Coins de pe Coinflux de la 13:00 pana acum ?
    Inca nu mi-au procesat comanda si customer supportul mi-a spus ca "Momentan sunt probleme tehnice cu CEC Bank. Putem sa verificam incasarile clientilor intre orele 22:00 si 23:00"
    :/

9. Back To Top | #2189
    Da. Innsituatia ta mie mi-au intrat banii pe la 23:00.

Sent from my BLA-L09 using Tapatalk

10. Back To Top | #2190
    Malkavian Azazell86's Avatar
    Cred ca rezolv cu picul ala care ma racaia pe creier - multumiri user-ului daca imi face transferul. Pot sa zic ca pe stash-ul meu personal am 407 OMG, tinta mea e macar 500 OMG. Eu zic sa investiti acum, chiar daca mai pica, si infloresc restul de crypto in jurul OMG, prevad lucruri majore in 2018. Tendermint a lansat astazi Cosmos UI in faza alpha, prin Februarie 2018 cred ca urca pretul parabolic
    Playstation 3 -> Strictly 320 Kbps MP3 -> Optical Cable -> Burson Conductor DAC/Amp -> Cardas Clear -> HD800

11. Back To Top | #2191
    Registered User kam1kaze's Avatar
    Hmm am intrat si eu in crypto fix pt omg, cu intentia sa-i las acolo minim 1 an.
    Doar ca ce sa vezi, calicului din mine i s-a pus de un bullrun pe etc.
    Daca ratez avionul cu omg din cauza asta, ma apuc de pacanele.

12. Back To Top | #2192
    Am investit tot in vrc, preconizezo crestere de 50% pana pe la 04:00. Asta nu inseamna ca trebuie sa se ia cineva dupa mine, o parere doar

13. Back To Top | #2193
    Registered User ExtremeEdition's Avatar
    Deci etc? Deci va exploda si asta? eu nu cred ca are cum ca doar a urcat de 4 ori si se pastreaza niste proportii cu celelalte. Ar fi culmea o moneda dinaia sa creasca de 7-10 ori asa intr-o saptamana ca doar nu este de 1 dolar. Este pe un trend usor ascendent intradevar. Nu stiu daca sa iau din litecoinul sau etherul ce mai am si et classic acum. De ce nu as lua si bch sau bitcoin gold sau orice ca si ele ar trebui sa urce.

O sa ajung cu foarte multe monede in cantitati atat de mici incat la scoatere din wallet taxa ar fi cat cuantumul monedei permis la scoatere.
    Vand celular cu floppy cd-rom si modem adsl

14. Back To Top | #2194
    Registered User kam1kaze's Avatar
    De 7 8 ori nu o sa sara. Eu mizez, in cel mai fericit caz, pe o balena care sa dea in ea sapt viitoare. Ramane de vazut daca si ies la timp.
    Pe omg e pariul meu pe termen mediu. Ma gandesc chiar sa plusez si cu o masina care sta degeaba.
    Dar mai vedem. Vreau sa vad spiritul de la inceput de an. Deja mi se pare ca f multi si-au investit timpul in crytolumea asta si o sa faca push sa avanseze in Q1. Deci sunt optimist ca nu se prabuseste sandramaua pana in mai 2018.

15. Back To Top | #2195
    Si mai cred ca Litecoin plus va sari de 10-12$ in cateva zile. O sa fie cum este eth-c pentru eth.

1.  
Page 110 of 110 FirstFirst ... 1060100107108109110

Bookmarks

Bookmarks