Page 230 of 230 FirstFirst ... 130180220227228229230
Results 4,581 to 4,585 of 4585

Thread: Valuta digitala - crypto currencies Bitcoin Litecoin Zcash Ethereum Dash altele

1. Back To Top | #4581
    Registered User kam1kaze's Avatar
    E si influentat de faptul ca f multi l au anticipat. Pana si eu paduche de RO am citit despre paternu asta inca de pe la inceputul anului.

Sent from my SM-J3110 using Tapatalk

2. Back To Top | #4582
    Registered User 4L1N's Avatar
    Asta cu bitconnect fix in ziua de azi a pus capac, haoooos urmeaza... hold, sper ca revenirea va fi la fel de puternica

3. Back To Top | #4583
    Quote Originally Posted by vladcristi92 View Post
    Dupa ce am cercetat putin, am ajuns la parerea ca e o clasica schema ponzi. Promit un profit urias, absolut nesustenabil, dar majoritatea care intra in Bitconnect nu fac bani buni din promisiunile lor, ci din referral. Faptul ca iti da referral pana la nivelul 7 ar trebui sa te puna pe ganduri. In plus, mecanismul de functionare ar trebui sa-ti dea multe motive de indoiala, chiar daca nu esti familiarizat cu jocurile piramidale. Ei iti cer sa cumperi cu Bitcoin moneda lor, pe care apoi trebuie sa o tii blocata (le-o dai inapoi), pentru a putea primi acel procentaj de castig zilnic. Da, ca in orice schema piramidala, cei din varf castiga bine, dar restul traiesc din firimituri si speranta ca vor fi candva bogati.

Sincer, ma ingrozeste popularitatea la care a ajung aceasta platforma si sunt de parere ca atunci cand isi va incheia jocul, piata crypto va fi lovita destul de rau. Sa speram ca ma insel, dar lucrurile sunt foarte evidente. Si in final, nu recomand sa investesti in asa ceva. Da, daca esti foarte popular in mediul online, poti castiga bine de pe referral, dar atat.

Las asta aici. Sper sa nu am dreptate la partea cu repercusiunile.

Edit: Same for USI-Tech daca mai sunt amatori de ponzi.

4. Back To Top | #4584
    Ahh,daca aveam 1b$ sa cumpar acum...Valuta digitala  - crypto currencies   Bitcoin  Litecoin Zcash Ethereum Dash altele

Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

5. Back To Top | #4585
    Registered User Dimake's Avatar
    Momentul ala cand nu reusesti sa spargi pragul psihologic de 10k si arati primul semn de retracement
    Incarcati sacii

1.  
Page 230 of 230 FirstFirst ... 130180220227228229230

Bookmarks

Bookmarks