Page 234 of 304 FirstFirst ... 134184224231232233234235236237244284 ... LastLast
Results 4,661 to 4,680 of 6070

Thread: Valuta digitala - crypto currencies Bitcoin Litecoin Zcash Ethereum Dash altele

1. Back To Top | #4661
    Registered User ExtremeEdition's Avatar
    Din asemanari vad ca corectia asta si-a cam indeplinit scopul si cifrele, deacum doar suire, poate cel mult inca o scadere slaba maine. Cred ca btc sub 8000 nu va fi lafel nici eth sub 700.
    Insa daca sunt baroni ce vor sa mai traga de la castraveti banet atunci poate o mai lungeste.

Si bineinteles ca si in trecut sau in viitor, si de aceasta data cursul a fost profun influentat de miscarile mele in cripto.
    Am vrut sa spun ca ether se opreste temporar la 1400 cu suitul si asa a fost, acum spun cu 80% ca s-a oprit la 750 din scadere.

Eu mai sper la scaderi ptr a mai cumpara lafel cum am sperat peste masura la urcari ca sa vand mai scump. Cum prima nu s-a facut, lafel nici a doua nu va fi.
    Vand celular cu floppy cd-rom si modem adsl. Accept cryptocoinuri sau diamante.
    Cumpăr orice cryptomonedă că îmi trebuie pentru colecţie.

2. Back To Top | #4662
    Hai ca esti simpatic
    Lottery: a tax on people who are bad at math...

3. Back To Top | #4663
    Quote Originally Posted by ExtremeEdition View Post
    Si bineinteles ca si in trecut sau in viitor, si de aceasta data cursul a fost profun influentat de miscarile mele in cripto.
    Mersi, ma gandeam si eu sa fac pasul sa-mi cresc niste coini si ce spui ma ajuta, e destul de clar chiar daca nu inteleg. Vreau sa investesc in principal ca sa fie bine.
    That 1930s gum you like is going to come back in style!

4. Back To Top | #4664
    Malkavian Azazell86's Avatar
    Picajele astea grave pana la os, dureaza cam 48 de ore - si deja au trecut 40 de ore. Acum ramane de vazut daca piata va urma un slow bleed, sau va reveni repejor sus
    OMG HODLER

5. Back To Top | #4665
    Registered User Kozmin's Avatar
    Vad ca intram pe verde usor usor sau ma amagesc eu !?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    loading...

6. Back To Top | #4666
    Urca, urca. Offff. Speram sa mai stea jos ca sa mai cumpar si eu... Maine voiam sa depun bani.
    Am căutat răspunsuri şi-am găsit alte întrebări, cele mai mari secrete ascunse într-o zi de ieri, nu vreau păreri vreau certitudini, capul pe umeri, nimeni nu-nvaţă din greşeli învaţă să le numeri.

7. Back To Top | #4667
    Registered User GruVe's Avatar
    Too soon to say. Come back in one week.
    Out of my mind. Back in five minutes.

8. Back To Top | #4668
    Quote Originally Posted by Azazell86 View Post
    Picajele astea grave pana la os, dureaza cam 48 de ore - si deja au trecut 40 de ore. Acum ramane de vazut daca piata va urma un slow bleed, sau va reveni repejor sus
    Cand o sa vedem doar verde o fim ceva gen:
    http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...025179ce2b.gif

Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

9. Back To Top | #4669
    va bateti pe aici toti cap in cap, totul e ft simplu , cine crede ca piata crypto are sanse de revenire isi cumpara acum cat e totul este la pret mic iar cine crede ca se va prabusi, vinde totul!
    restul sunt doar speculatii , ba ca ajunge btc la 2 mii ba ca ajunge la 9 mii ba ca va creste brusc la 50 mii. acum unii scriu o parere si peste 3 luni unul singur va veni sa spuna "v-am spus eu" si ceilalti o sa taca sau o dau la intors,
    cel mai bine e sa stati calmi lasati toate astea in spate si reveniti peste 20-30 zile (imposibil stiu)

10. Back To Top | #4670
    CBLT Cobalt's Avatar
    im putting my money where my mouth is
    am facut azi transfer, sper in cateva zile sa ajunga pe exchange
    Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa
    Twitter: @CristiPocovnicu

11. Back To Top | #4671
    si apropo, sa va dau si un sfat util,
    circula un virus care schimba adresa walletului cand dati copy paste, si baga un alt wallet, asa ca verificati de 2 ori codurile walletului .

12. Back To Top | #4672
    Daca au disparut 300 miliarde in cateva zile ca sa fie totul pe verde, cine le pune la loc ? LOL

13. Back To Top | #4673
    Moderator
    Cobalt - ce exchange? Am trimis si eu azi spre Kraken si ING zice ca ar ajunge maine. Ar fi suparator sa dureze mai mult.
    Mourrons pour des idées, d'accord, mais d'une mort lente

14. Back To Top | #4674

15. Back To Top | #4675
    Registered User mausyo's Avatar
    A fost atins un prag de 10.000 (probabil psihologic) la Bitcoin si piata s-a decis sa o ia putin in directia opusa. Sa vedem pentru cat timp.
    Eu nu prea sunt sigur care este statusul lighning network. Daca e pe vine mi-as umple buzunarele chiar si cu bitcoin. Am tot vazut stiri, dar nimic concludent.

16. Back To Top | #4676
    Registered User ExtremeEdition's Avatar
    De-ar scădea la 4000 btc-ul aş fi boer
    Vand celular cu floppy cd-rom si modem adsl. Accept cryptocoinuri sau diamante.
    Cumpăr orice cryptomonedă că îmi trebuie pentru colecţie.

17. Back To Top | #4677
    Registered User GiGi's Avatar
    Quote Originally Posted by ExtremeEdition View Post
    De-ar scădea la 4000 btc-ul aş fi boer
    cam pe 31
    Hombre que trabaja pierde tiempo precioso <Proverbio cubano>

18. Back To Top | #4678
    Registered User NarcisGoPro's Avatar
    Bai dudes, mai e cineva pe aici care citeste commenturile lui Extreme Edition ? nu, dar sincer, stau si ma prapadesc cand vad ce scrie omu asta, e ca si cum intri intr-un bar de rockeri si vezi un manelist care da din cur pe metale grele sorry, nu m-am putut abtine.

19. Back To Top | #4679
    Malkavian Azazell86's Avatar
    Eu sper ca BITCOIN va ajunge la pamant. Deja alt coin merita sa-i ia locul ca Store of Value - Litecoin, Dash, Monero, ZCash, poate si Ethereum. Aici nu ma refer cine va avea Top 1 in varful Crypto, ci ma refer la ce Crypto va inlocui Bitcoin care este o moneda inceata, batrana si cu Taxe de Transfer mari.
    OMG HODLER

20. Back To Top | #4680
    Registered User
    Quote Originally Posted by NarcisGoPro View Post
    Bai dudes, mai e cineva pe aici care citeste commenturile lui Extreme Edition ? nu, dar sincer, stau si ma prapadesc cand vad ce scrie omu asta, e ca si cum intri intr-un bar de rockeri si vezi un manelist care da din cur pe metale grele sorry, nu m-am putut abtine.

Eu incerc sa le citesc. Cand ajung la sfarsit imi dau seama ca n-am inteles nimic si trebuie sa o iau de la capat. And it goes around like this

Of all the things I've lost
    I miss my mind the most

1.  
Page 234 of 304 FirstFirst ... 134184224231232233234235236237244284 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks