Page 240 of 304 FirstFirst ... 140190230237238239240241242243250290 ... LastLast
Results 4,781 to 4,800 of 6070

Thread: Valuta digitala - crypto currencies Bitcoin Litecoin Zcash Ethereum Dash altele

1. Back To Top | #4781
    Registered User
    Cioflingari
    Vier Pfoten, Brigitte Bardot, șo pe ei, tată!

2. Back To Top | #4782
    Te invit pe siteul www.seruah.com.

Adevărul despre Noua Ordine Mondială, informații despre vrăjitorie/puterile minții, spiritualitate, astrologie, creștinismul expus și altele.

3. Back To Top | #4783
    Quote Originally Posted by StyxFlood View Post
    Te invit pe siteul www.seruah.com.

Adevărul despre Noua Ordine Mondială, informații despre vrăjitorie/puterile minții, spiritualitate, astrologie, creștinismul expus și altele.
    ExtremeEdition, tu esti tati? Sau ceva prieten apropiat?
    Lottery: a tax on people who are bad at math...

4. Back To Top | #4784
    Quote Originally Posted by Azazell86 View Post
    Separat - BITCONNECT!!! sa intors. Au lansat un ICO pentru BitconnectX. Rahat - exact cand ma asteptam ca o sa scapam de cacatul asta de Schema Ponzi din lumea Crypto, iar au revenit.
    Cu Ponzi unii au facut bani frumosi si acum apar ca "investitori". Si unii chiar dau lectii de crypto, de cum o sa fie, cum a fost, ce monezi sunt mai bune, etc...

5. Back To Top | #4785
    Registered User cylix's Avatar
    Platiti in btc vizita??
    "What's in the car?"
    "Four seats and a steering wheel"

6. Back To Top | #4786
    Inrebarea mea ar fi daca tin ETH ul pe Binance/Bittrex , o sa primesc Hard Forkul ?

7. Back To Top | #4787
    Registered User
    Inteligenta artificiala (in diferite aplicatii) isi arata potentialul si pe piata criptomonedelor.

O solutie care pretinde ca intermediaza tranzactii pentru oricine, fara a fi nevoie sa-si bata capul cu detalii: Telex Virtual Assistant

"We're creating a world where sending digital currency is as easy as having a conversation with a friend."

TeleX AI Intro Video

Vestea proasta pentru speculatori: Au intrat pe piata fonduri de investitii care folosesc pentru tranzactionare softuri avansate (tot AI, evident) impotriva carora speculatorii umani n-au nici o sansa. Mai pot castiga doar cei care se afla mai mult din intamplare "pe trend", intr-un anumit moment favorabil.

Dar o mare parte din volatilitate e data de speculatori si se considera ca scaderea acesteia e un lucru bun (spune Guy Zyskind, CEO of Enigma).

8. Back To Top | #4788
    Registered User 4L1N's Avatar
    De citit neaparat: reddit - Why we won't have a long term bear market, and how to systematically pick your future investments in crypto

Serios... pentru cine are de gand sa ramana in piata pe termen lung, sfaturi excelente acolo. De printat

9. Back To Top | #4789
    Registered User
    Like!
    Excelent articol

Quote Originally Posted by 4L1N View Post
    De citit neaparat: reddit - Why we won't have a long term bear market, and how to systematically pick your future investments in crypto

Serios... pentru cine are de gand sa ramana in piata pe termen lung, sfaturi excelente acolo. De printat

10. Back To Top | #4790
    Baieti mai creste bitconnect.ul ?

11. Back To Top | #4791
    Registered User Merlin's Avatar
    Quote Originally Posted by chitsro View Post
    Nu stiu de ce asteptati asa mult, eu am facut 2 plati in maxim o ora, doar ca am bifat urgent din my banking (Banca transilvania) - ambele plati facute pe la ora 10-12
    De la Libra pe urgent (20 comision), au intrat aproape instant in contul coinflux...nici eu nu mi am outut explica exact, cred ca eepinde si de banca
    Ipad mini 4 impecabil cu garantie -> http://forum.computergames.ro/225-no...l#post49107265

https://invite.taxify.eu/3TRES

Cu codul 3TRES la instalarea aplicatiei Taxify ai prima cursa gratis. Apoi e cu 40% mai ieftin ca UBER! 1.10 lei / km

12. Back To Top | #4792
    Quote Originally Posted by Zenoo View Post
    Baieti mai creste bitconnect.ul ?
    Tu vb serios?
    Realizezi ca oamenii au tras teapa si au disparut, da?
    Lottery: a tax on people who are bad at math...

13. Back To Top | #4793
    Stiu, vad ca acum toata lumea este disperata sa cumpere pentru ca o sa fie iar o crestere , si ma gandeam ca nu stiu eu ceva

14. Back To Top | #4794
    Registered User cylix's Avatar
    Mi-au facut nervi cei de la coinflux de data asta. Inca astept transferul..pe 17.01 la ora de 00:10 am facut. Din pacate pe kraken inca astept verificarea de vreo 2 saptamani
    "What's in the car?"
    "Four seats and a steering wheel"

15. Back To Top | #4795
    cum setezz GAS-ul si GWEI-ul la MyEtherWallet.com ca sa pot trimite din wallet catre binance 0.082 ETH?l-am setat la 21000 si degeaba..ei asa recomanda la transferul de eth 21000 GAS..si nu imi accepta tranzactia din cauza GAS-ului care trebuie modificat..dar la ce valoare trebuie modificat nu imi spune..ma ajuta cineva cu setarea acestor doua limite...gas si gwei pentru 0.082 eth?

16. Back To Top | #4796
    Registered User
    Quote Originally Posted by stefanell View Post
    cum setezz GAS-ul si GWEI-ul la MyEtherWallet.com ca sa pot trimite din wallet catre binance 0.082 ETH?l-am setat la 21000 si degeaba..ei asa recomanda la transferul de eth 21000 GAS..si nu imi accepta tranzactia din cauza GAS-ului care trebuie modificat..dar la ce valoare trebuie modificat nu imi spune..ma ajuta cineva cu setarea acestor doua limite...gas si gwei pentru 0.082 eth?
    https://ethgasstation.info

17. Back To Top | #4797
    Quote Originally Posted by Executorxx View Post
    Din cate am vazut Bittrex are o reputatie proasta ca si costumer support, desi fee-ul e mai mare m-as orienta spre Binance ca sa cumpar niste OMG.
    N-am zis ca am luat omg. Daca scadea iar sub 10 (desi erau slabe sanse) mai luam. Am luat alte alts care sunt pe bittrex. Am si pe binance si pe alte 10 exchangeuri cont.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
    G3258 | Gigabyte GA-Z97-D3H | 8 GB DDR3 | 1 x SSD Samsung 850 EVO 120 GB + Seagate 500 Gb ST3500320AS | Antec 900 | AntecTruepower 420W | Samsung 24"

18. Back To Top | #4798
    Quote Originally Posted by cylix View Post
    Mi-au facut nervi cei de la coinflux de data asta. Inca astept transferul..pe 17.01 la ora de 00:10 am facut. Din pacate pe kraken inca astept verificarea de vreo 2 saptamani
    Vezi ca scrie mare ca au delays la confirmarea depozitelor. Nu inteleg de ce nu citiți warning urile scrise cu rosu..
    Si daca ai facut transfer la ora 00 ti-l proceseaza banca a doua zi dupa ora 10 cel mai devreme. In plus..vezi mai sus.
    Mie din ing in cec mi-au procesat cam in 12h sa imi apara suma in wallet.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
    G3258 | Gigabyte GA-Z97-D3H | 8 GB DDR3 | 1 x SSD Samsung 850 EVO 120 GB + Seagate 500 Gb ST3500320AS | Antec 900 | AntecTruepower 420W | Samsung 24"

19. Back To Top | #4799
    Quote Originally Posted by benneg43 View Post
    https://ethgasstation.info
    da dar nu pot seta pentru suma mea...

20. Back To Top | #4800
    Registered User ExtremeEdition's Avatar
    Quote Originally Posted by sparxxx View Post
    Tu vb serios?
    Realizezi ca oamenii au tras teapa si au disparut, da?
    puţini se prind, de vină e corecţia.

La trimiterea de eth sunt probleme cu gasul intradevar si chiar daca e setat peste limita cerută. Ar fi culmea după un timp să nu putem trimite monezile din adrese că dau tot felul de erori. Eroare "out of gaz" găsim în ether scan.

Şi eu am acolo o grămadă de etheri şi am vrut să-i dau afară că erau prea ieftini deja si se anuntau căderi mari (care de fapt nici n-au fost), adică am vrut să vând pe un profit mic si o parte era in pierdere alta pe profit şi au iesit temporar apoi s-au reintors inapoi in wallet. Astfel am ramas cu ei, cursul a crescut apoi, insa sunt îngrijorat că vreodată nu se pot scoate de acolo din cauza vreunui bug.

Eu estimez etherul la 2000 in iulie si vreo 3000 in noiembrie. Desi estimările mele sunt aiurea.
    Last edited by ExtremeEdition; 18-01-2018 at 19:34.
    Vand celular cu floppy cd-rom si modem adsl. Accept cryptocoinuri sau diamante.
    Cumpăr orice cryptomonedă că îmi trebuie pentru colecţie.

1.  
Page 240 of 304 FirstFirst ... 140190230237238239240241242243250290 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks