Page 243 of 243 FirstFirst ... 143193233240241242243
Results 4,841 to 4,848 of 4848

Thread: Valuta digitala - crypto currencies Bitcoin Litecoin Zcash Ethereum Dash altele

1. Back To Top | #4841
    Malkavian Azazell86's Avatar
    Quote Originally Posted by fafu View Post
    Daca se vorbeste mult despre scadere,probabil asta se va inampla. Oamenii vor citi si se vor panica. Eu de ex mi-am luat precautie si am schimbat totul in euro!

@Azazel: Tu, cu OMG-ul tau cu tot Nu ai facut un calcul de cand ai omg sa fi facut trading cand piata scadea mult? Eu sunt de parere ca ai fi facut mult mai multi bani in felul asta! Intr-o luna scade de cateva ori, la o suma mare de bani gen 50k faci vreo 10k la fiecare trading!
    Am cateva reguli impuse asupra activitatii mele pe crypto. Una din ele este sa nu fac day-trade. Prefer sa-mi pierd toti banii decat sa ratez valul si sa raman cu FIAT mai putin decat nr. de token-uri OMG strans initial
    OMG HODLER

2. Back To Top | #4842
    Cand faci trading, nu prea te intereseaza nr. de token-uri

Apropo, si Sether e Romanesc

3. Back To Top | #4843
    Malkavian Azazell86's Avatar
    Quote Originally Posted by fafu View Post
    Cand faci trading, nu prea te intereseaza nr. de token-uri

Apropo, si Sether e Romanesc
    Nu stiu ce formula matematica aplici tu, in care nu te intereseaza Nr. de Token-uri cand faci trading, dar iti urez multa bafta cu anticiparea ''Sell high, Buy Low''.
    Mi-a mers si mie la inceput si pe XRP si pe OMG am facut day-trade grav, dar e prea multa presiune. Asa, stau pe nr. de token-uri si arunc cu FIAT de fiecare data cand pica pretul Am si timp, si rabdare si extra bani ca sa fac asta
    OMG HODLER

4. Back To Top | #4844
    Am depus ieri pe la 16-17 500 de euro pe Kraken si azi la 14.30 au ajuns . Nu am avut nici comision la depunere dar s-ar putea sa fie un avantaj personal .
    EGO quaeso lux lucis tutela pro mihi secundum mei quod ego mos invado is orbis of tutela

5. Back To Top | #4845
    Registered User
    Am inregistrat contul si am primit ok-ul pentru a primi cele 250 de tokens de la polymath pentru ca am raspuns la sondajul de opinie de la inceputul lunii.
    Are cineva idee daca ele vor fi tranzactionabile? De asemenea, aveti vreo idee cat valoreaza?

6. Back To Top | #4846
    Salut ,din țară ? Și eu am depus pe data de 16 și încă nu mi-au ajuns .Mersi.

Enviado desde mi WAS-LX1A mediante Tapatalk

7. Back To Top | #4847
    Quote Originally Posted by corl View Post
    Am depus ieri pe la 16-17 500 de euro pe Kraken si azi la 14.30 au ajuns . Nu am avut nici comision la depunere dar s-ar putea sa fie un avantaj personal .
    Salut , din țară ai depus bani la kraken ? Și eu am depus pe data de 16 și încă nu mi-au ajuns am trimis prin transfer sepa .Mersi.

Enviado desde mi WAS-LX1A mediante Tapatalk

8. Back To Top | #4848
    Din Romania din BCR am depus banii.
    EGO quaeso lux lucis tutela pro mihi secundum mei quod ego mos invado is orbis of tutela

1.  
Page 243 of 243 FirstFirst ... 143193233240241242243

Bookmarks

Bookmarks