Page 265 of 302 FirstFirst ... 165215255262263264265266267268275 ... LastLast
Results 5,281 to 5,300 of 6028

Thread: Valuta digitala - crypto currencies Bitcoin Litecoin Zcash Ethereum Dash altele

1. Back To Top | #5281
    Quote Originally Posted by Azazell86 View Post
    Baga in OMG - la sf lunii Februarie lanseaza astia While Label Wallet SDK Beta - deja o sa inceapa OMG sa se ridice nu doar pe promisiuni
    De ce faci atata shill la OMG ?

2. Back To Top | #5282
    Eu unul zic ca big caps o sa recupereze cel mai repede dupa scaderea asta. Acolo o sa intre prima data banii. Personal, daca ar fi sa cumpar acum, as lua din top 10.

3. Back To Top | #5283
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Părerea mea: încă mai e de scăzut. A cam căzut încrederea in crypto și ca urmare și euforia. Ma uitam la etn de exemplu, a scăzut destul de mult și dificultatea - s-a început renunțarea și la minat.
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

4. Back To Top | #5284
    Quote Originally Posted by AStateOfMind View Post
    Părerea mea: încă mai e de scăzut. A cam căzut încrederea in crypto și ca urmare și euforia. Ma uitam la etn de exemplu, a scăzut destul de mult și dificultatea - s-a început renunțarea și la minat.
    Doar s-au mutat pe minat altceva. Nu cred ca stau degeaba placile video

Din ce vad, etn a scazut cu mai mult de 66% fata de media din ianuarie (0.15$ -> 0.05$)

5. Back To Top | #5285
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Quote Originally Posted by roalecu View Post
    Doar s-au mutat pe minat altceva. Nu cred ca stau degeaba placile video

Din ce vad, etn a scazut cu mai mult de 66% fata de media din ianuarie (0.15$ -> 0.05$)
    Mai toate au scăzut cu destul de mult.
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

6. Back To Top | #5286
    Acum cine mai are anul nou si cumpara cadouri???? Bitcoin=8000$? Care mai poate fi expilcatia caderii?

Vad ca toate cryptomonezile cad, nici una nu creste...

Una peste alta si dolarul scade in raport cu EURO, bate recorduri dupa un an si ceva...

7. Back To Top | #5287
    Malkavian Azazell86's Avatar
    Quote Originally Posted by alywan View Post
    Pentru ca este parerea mea si pentru ca e data gratis
    OMG HODLER

8. Back To Top | #5288
    Quote Originally Posted by vladcristi92 View Post
    Eu unul zic ca big caps o sa recupereze cel mai repede dupa scaderea asta. Acolo o sa intre prima data banii. Personal, daca ar fi sa cumpar acum, as lua din top 10.
    Fără xrp.

9. Back To Top | #5289
    E advisor si are vreo 50k monede,tovaras cu Vitalik.
    Asta e shill?
    Daca vrei shill,spune si o sa ai.
    Toata lumea poate spune ce doreste.
    A fost un simplu sfat bazat pe un fapt care se va intampla.

Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

10. Back To Top | #5290
    Son of the Morning-Angel of light gigi19lic's Avatar
    Quote Originally Posted by johnixgray View Post
    Fără xrp.
    Uite eu sunt bagat in XRP. Zi-mi te rog de ce ar trebui sa vand.

De azi sunt pe minus si caut pareri in stanga si in dreapta.

Dar am nevoie de argumente sau link-uri catre explicatii logice si plauzibile. Ca sa iau o decizie informata daca tot e sa pierd ceva, sa nu pierd tot.

Saptamana trecuta am vandut de ex tot ETN-ul minat si am oprit minatul, ma cam bucur maxim acum. Dar de asta stiam ca e o porcarie, doar ca facea sens la minat cu ce am eu la dispozitie.
    barton 2400+M/thermalright ALX800/NIDEC 92mm/2x256 corsair 2.2.2.5 old bh-5/abit AN7/asus 9600xt/hdd WD 80gb/Samsung writemaster SH-S182M/BEWE/antec sp-500p 500w

11. Back To Top | #5291
    a anutat guvernul sud coreean ceva? de unde scaderea asta asa masiva?

12. Back To Top | #5292
    Da-ti refresh pe cmc sa vedeti ca tot cu cate 10 mld creste market cap-ul. )

In alta ordine de idei, orice e ieftin si orice cumperi acum o sa fii pe plus in perioada urmatoare. Acum se fac banii.

13. Back To Top | #5293
    Registered User optick86's Avatar
    Salut ,

Azazell tu de unde ai luat OMG si cum , momentan am cont pe kraken si pe coinflux cu verificarile de rigoare si vad ca pe nici unu nu este listat ,also pe ce wallet ati recomanda sa ii tin ?

Ms anticipat
    High expectations are the key to everything.
    S.W

14. Back To Top | #5294
    Pe un sfat care se va intampla ? Lol, cred ca nici Dumnezeu nu stie ce va fi peste 1 an in crypto.
    In momentul de fata, te pisi pe el de OMG, XRB, KKT, SHITT si alte cacaturicoins, atata timp cat toate sunt legate de Bitcoin.

M-am bagat si eu, odata cu DIP-ul din 16 ianuarie, bineinteles cat sa ma doara in cur de valoarea bagata, dar de atata vreme citind despre X si Y monezi/tokens, chiar imi dau seama ca toata chestia asta cu crypto este cel mai mare scam din istoria celor din generatia noastra. O moneda ce exista de 9 ani, si nicio adoptie cu folos, ba mai multe probleme create chiar (inflatie PV).
    Ipocriti care "believe in them", dar de fapt la prima zguduiala a pretului incepe FUD-ul, si vai, cum pierd ei banii si au fost scamati.

Nu, nu sunt "ofuscat" ca am pierdut niste bani, repet, nu am investit casa. Dar cand intru pe reddit la fiecare din "marile monezi ale viitorului", toate discutiile sunt despre FUD, si vine unul care sa explice CUMPARA ACUM SI HODL, ma apuca scarba. Va dati seama ca nu am fi ajuns niciodata la bitcoin = 20k, daca toata lumea era pe HODL ?

15. Back To Top | #5295
    Registered User ExtremeEdition's Avatar
    Ioi că au urcat iar, şi am ratat selfie cu toate când aveau minus 30 în dreptul lor, mai putin btc.

Deci dacă prind 5000 sau 3000 la btc si apoi urcă sunt boboc.

Deci aici a fost minimul perioadei sau nu?
    Aşa a făcut şi aseară, şi după un timp au luat-o la vale şi mai tare.
    Vand celular cu floppy cd-rom si modem adsl. Accept cryptocoinuri sau diamante.
    Cumpăr orice cryptomonedă că îmi trebuie pentru colecţie.

16. Back To Top | #5296
    In 5 minute, de la 350 la 390 MC, traiasca viitorul crypto!

17. Back To Top | #5297
    Pe un sfat care se va intampla ? Lol, cred ca nici Dumnezeu nu stie ce va fi peste 1 an in crypto.
    In momentul de fata, te pisi pe el de OMG, XRB, KKT, SHITT si alte cacaturicoins, atata timp cat toate sunt legate de Bitcoin.

M-am bagat si eu, odata cu DIP-ul din 16 ianuarie, bineinteles cat sa ma doara in cur de valoarea bagata, dar de atata vreme citind despre X si Y monezi/tokens, chiar imi dau seama ca toata chestia asta cu crypto este cel mai mare scam din istoria celor din generatia noastra. O moneda ce exista de 9 ani, si nicio adoptie cu folos, ba mai multe probleme create chiar (inflatie PV).
    Ipocriti care "believe in them", dar de fapt la prima zguduiala a pretului incepe FUD-ul, si vai, cum pierd ei banii si au fost scamati.

Nu, nu sunt "ofuscat" ca am pierdut niste bani, repet, nu am investit casa. Dar cand intru pe reddit la fiecare din "marile monezi ale viitorului", toate discutiile sunt despre FUD, si vine unul care sa explice CUMPARA ACUM SI HODL, ma apuca scarba. Va dati seama ca nu am fi ajuns niciodata la bitcoin = 20k, daca toata lumea era pe HODL ?
    Nici cardul de credit, televizorul, frigiderul, etc n-au fost adoptate instant. Conservatori vor exista mereu in orice domeniu.
    R7 1700X| Cryorig A40 Ultimate| Fatality X370 K4| Venegance 32GB LED| 960 EVO 500GB| M2 1TB WD blue| Gtx 1080ti Strix OC| Leadex gold 650W | Phanteks Enthoo Pro M Tempered | Samsung CF791 34"@ 100Hz"| DM1 Pro S| Orion 610| Sennheiser GAME Zero White| Edifier r1800t iii.

18. Back To Top | #5298
    Quote Originally Posted by optick86 View Post
    Salut ,

Azazell tu de unde ai luat OMG si cum , momentan am cont pe kraken si pe coinflux cu verificarile de rigoare si vad ca pe nici unu nu este listat ,also pe ce wallet ati recomanda sa ii tin ?

Ms anticipat
    cea mai simpla varianta e sa-ti instalezi pe pc Exodus: Exodus : Manage Blockchain Assets . poti cumpara pe coinflux ETH si le trimiti in Exodus, iar in Exodus poti shimba ETH in OMG.
    Ignore list: Stagirioritic

19. Back To Top | #5299
    Quote Originally Posted by SuperFlu View Post
    Nici cardul de credit, televizorul, frigiderul, etc n-au fost adoptate instant. Conservatori vor exista mereu in orice domeniu.
    Chiar am participat la o intalnire bussiness cu unul din partenerii cu care lucrez la job-ul curent.
    Si avea un timeline, in care arata rata de adoptie a chiar celor mai sus enumerate de tine. Si din ce am putut observa acolo a fost faptul ca, incepand de la curent, pana la smartphones (ultima adoptie de genul), timpul in care tehnologia era adoptata era din ce in ce mai mic.
    Adica, daca la curent a durat sute de ani, radio/tv in zeci de ani, internet in 5-10 ani, la smartphones adoptia a fost de doar cativa ani. Traim intr-o era in daca ceva de genul "LIFECHANGING" apare, ar trebui adoptata mult mai repede, ceea ce cu coineala asta se pare ca nu prea se intampla altceva in afara de specula...

20. Back To Top | #5300
    Registered User optick86's Avatar
    Quote Originally Posted by Smiley View Post
    cea mai simpla varianta e sa-ti instalezi pe pc Exodus: Exodus : Manage Blockchain Assets . poti cumpara pe coinflux ETH si le trimiti in Exodus, iar in Exodus poti shimba ETH in OMG.
    ah ok , si ca wallet , e safe exodus ? e prima oara cand aud de el .
    High expectations are the key to everything.
    S.W

1.  
Page 265 of 302 FirstFirst ... 165215255262263264265266267268275 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks