Page 280 of 302 FirstFirst ... 180230270277278279280281282283290 ... LastLast
Results 5,581 to 5,600 of 6028

Thread: Valuta digitala - crypto currencies Bitcoin Litecoin Zcash Ethereum Dash altele

1. Back To Top | #5581
    Quote Originally Posted by Kozmin View Post
    Va las aici site ul oficial, dupa cum vedeti sedinta de azi este inca activa
    Hearings - U.S. Senate Committee on Banking, Housing, and Urban Affairs

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Access Denied :/

Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

2. Back To Top | #5582
    Registered User Kozmin's Avatar
    Ai virusi in telefon Valuta digitala  - crypto currencies   Bitcoin  Litecoin Zcash Ethereum Dash altele
    http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...8d02929151.jpg

loading...

3. Back To Top | #5583
    Registered User mausyo's Avatar
    Valuta digitala  - crypto currencies   Bitcoin  Litecoin Zcash Ethereum Dash altele-sarcasm.jpg

4. Back To Top | #5584
    Quote Originally Posted by Kozmin View Post
    Ai virusi in telefon Valuta digitala  - crypto currencies   Bitcoin  Litecoin Zcash Ethereum Dash altele
    http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...8d02929151.jpg

Access DeniedYou don't have permission to access "http://serve-403-cf.www.senate.gov/public/index.cfm/hearings" on this server.

Reference #18.8e85655f.1517906005.51e07703

Chiar nu stiu de ce....

Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

5. Back To Top | #5585
    in primul rand, salutari tuturor de pe aici...sincer...am cules o gramada de informatii de pe acest forum (marea majoritate f utile)...cat despre parearea mea despre crypto (precizez ca am investit intr-un rig pt ca doar atat mi-am permis sa investesc fara sa produc o "jenà" bugetului familiei si am ales mining in detrimentul speculei....ca asa mergeam si faceam o cota de 2 la superbet)....scopul crypto monezilor nu a fost specula...ci o alternativa pentru "omul de rand" de a scapa de birul bancilor sau dezvoltarea unor proiecte intr-un mod cat mai transparent etc...insa ca in orice domeniu...au aparut speculantii (bancheri, producatori de placi video etc)...care au deviat fenomenul de la scopul initial...nu vreau sa ofer pronostic legat de evolutia bursiera....insa un lucru ramane clar.....oamenii au "deschis ochii"....au realizat ca exista tehnologia necesara pt a produce o schimbare...cat despre disperatii care si-au facut credite sa investeasca in crypto...au tot dreptul sa se agite...insa sunt si unii care au vazut potential pe termen lung...fara speranta ca'si vor cumpara insule, case, masini din crypto....oricum....cei care se agita ca zilele cryptomonezilor sunt numarate, recomand sa asteptati putin...deocamdata nu ii pusa crucea in dreptul lor

6. Back To Top | #5586
    Quote Originally Posted by scarules2006 View Post
    Sunt din belsug care vor sa retraga!

Un amic a facut cateva mii de oiro in 2 ore(retragand si cumparand din nou)!

Asta e specula, implica si retragerea D-le doctor...
    explica-mi si mie cum poti face "oiro" retragand si cumparand din nou in timp ce piata scade.
    Ignore list: Stagirioritic

7. Back To Top | #5587
    Registered User Kozmin's Avatar
    Amici de genul asta care fac bani oricand din orice avem cu totii.

loading...

8. Back To Top | #5588
    eu unul nu am prieteni imaginari
    Ignore list: Stagirioritic

9. Back To Top | #5589
    R7 1700X| Cryorig A40 Ultimate| Fatality X370 K4| Venegance 32GB LED| 960 EVO 500GB| M2 1TB WD blue| Gtx 1080ti Strix OC| Leadex gold 650W | Phanteks Enthoo Pro M Tempered | Samsung CF791 34"@ 100Hz"| DM1 Pro S| Orion 610| Sennheiser GAME Zero White| Edifier r1800t iii.

10. Back To Top | #5590
    Quote Originally Posted by Smiley View Post
    explica-mi si mie cum poti face "oiro" retragand si cumparand din nou in timp ce piata scade.
    scalping

11. Back To Top | #5591
    Moderator
    Nemaipomenit daca baga Bittrex perechi cu USD. Presupun ca de asta au facut kyc pe toate conturile in toamna.
    Mourrons pour des idées, d'accord, mais d'une mort lente

12. Back To Top | #5592
    Registered User scarules2006's Avatar
    Quote Originally Posted by Smiley View Post
    eu unul nu am prieteni imaginari
    Ei draga Smiley, am trecut de mult de varsta la care ai prieteni imaginari.

Evident ca vorbeam despre fluctuatii.

A vandut omu zecile de ETH noaptea trecuta la pretul X, cand era mai sus decat acum.

A pastrat cashul incasat, pe kraken, a mai scazut ETH-ul sub o valoare desemnata anul trecut ca si "limita imposibila de atins" si a cumparat de toti banii din nou ETH.

Peste o alta perioada, tot noaptea trecuta, a aparut un nou varf, o noua fluctuatie si a vandut omu din nou zecile de ETH-uri la o valoare mai mare.

Hai sa-ti fac o exemplificare, ai 60 de ETH iar acum ei valoreaza 500USD. II vinzi si ai 30000 de dolari.

O ora mai tarziu, ETH e la 400USD, cumperi de toti banii 75 de ETH.

Peste o alta ora ETH e la 450USD, vinzi iar tot si ai 33750 de dolari.

Acum e cu banii pregatiti si urmareste evolutia ETH-ului, cand vede ca incepe sa o ia putin in sus pac cumpara de toti banii. Creste ce creste si cand vede ca iar da semne de slabiciune si coboara, vinde tot si tot asa.

Cu drag si sper sa-ti fie de folos!

13. Back To Top | #5593
    Registered User ExtremeEdition's Avatar
    E gata corecţia?
    mai scade ceva?

Nu ştiu ce atâta panică, e normal cum arată graficul general. Si 3000 daca ajunge e normal.

Btc variază cum varia BCH acum ceva timp, intr-o jumătate de oră 800 de dolari in sus sau in jos
    Last edited by ExtremeEdition; 06-02-2018 at 12:14.
    Vand celular cu floppy cd-rom si modem adsl. Accept cryptocoinuri sau diamante.
    Cumpăr orice cryptomonedă că îmi trebuie pentru colecţie.

14. Back To Top | #5594
    Sper sa va fie de ajutor... acum fiecare interpreteaza in functie de experienta https://www.banking.senate.gov/publi...ny-2-6-18b.pdf

15. Back To Top | #5595
    Registered User
    "Bitcoin is the biggest bubble in history..., the ‘mother of all bubbles’."(Nouriel Roubini, professor of economics at New York University, credited with predicting the 2008 global financial crisis/theguardian)

16. Back To Top | #5596
    Doctor dr_dumi's Avatar
    E ok asa 50/50, sau sa merg doar pe unul dintre pool-uri?
    Valuta digitala  - crypto currencies   Bitcoin  Litecoin Zcash Ethereum Dash altele-img_0822.jpg

"Inainte de a bate cu pumnul in masa uita-te daca e vreun cui scos." - Bouvril

17. Back To Top | #5597
    Quote Originally Posted by oldshooterman View Post
    "Bitcoin is the biggest bubble in history..., the ‘mother of all bubbles’."(Nouriel Roubini, professor of economics at New York University, credited with predicting the 2008 global financial crisis/theguardian)
    Bitcoin may be. Dar daca unele cryptomonezi/tokenuri au o reala folosinta?

18. Back To Top | #5598

19. Back To Top | #5599
    Registered User
    Man, nu stiu de unde citesti tu site-ul ala, dar in RO e access denied.

20. Back To Top | #5600
    Quote Originally Posted by dr_dumi View Post
    E ok asa 50/50, sau sa merg doar pe unul dintre pool-uri?
    Valuta digitala  - crypto currencies   Bitcoin  Litecoin Zcash Ethereum Dash altele-img_0822.jpg

Nu te supara, ce este asta? PS: Cu Dwarfpool n-am avut o experienta prea buna. Putini mineri, low hasrate = low income. Adica, pe zi faceam jumatate decat pe alt pool.

Quote Originally Posted by newuser View Post
    Man, nu stiu de unde citesti tu site-ul ala, dar in RO e access denied.
    Io-l citesc din Ro fara probleme. IPS= rds (cablu). Win 10. Chrome. In caz extrem pune si tu un VPN, chiar daca esti pe tel. Se gasesc o gramada gratis pe store.
    LE: testat acum pe mobil. Android 7 - Chrome. Works fine. Aveti probleme cu device-urile.
    R7 1700X| Cryorig A40 Ultimate| Fatality X370 K4| Venegance 32GB LED| 960 EVO 500GB| M2 1TB WD blue| Gtx 1080ti Strix OC| Leadex gold 650W | Phanteks Enthoo Pro M Tempered | Samsung CF791 34"@ 100Hz"| DM1 Pro S| Orion 610| Sennheiser GAME Zero White| Edifier r1800t iii.

1.  
Page 280 of 302 FirstFirst ... 180230270277278279280281282283290 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks