Page 339 of 353 FirstFirst ... 239289329336337338339340341342349 ... LastLast
Results 6,761 to 6,780 of 7049

Thread: Valuta digitala - crypto currencies Bitcoin Litecoin Zcash Ethereum Dash altele

1. Back To Top | #6761
    Nick anterior: Draiden RaiJin-Roh's Avatar
    Deci sa inteleg ca nu e nimeni bagat la concursul QLC Qlink de pe Binance ?
    Season 4 : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Raijin-2740/career

Homepage ~ Youtube Channel

2. Back To Top | #6762
    Quote Originally Posted by RaiJin-Roh View Post
    Problema cu scaderea BTC a aparut din cauza ca nu prea a mai intrat sange nou in piata iar toti (sau majoritatea) care au investit pre decembrie 2017 au scos profit si au plecat. Odata ce o sa apara ceva "Extraordinar" crypto - Fiat o sa fie imbulzeala. Momentan BTC e nefolosibil in tranzactiile reale, sa asteptam sa intre Lightning network in joc, parca tot in beta este sau alfa acum.

Merge bine, vezi sa nu faci ca mine sa uiti sa activezi contul ca te pun astia de la coinflux la munca.
    Daca tot faceti transfer cu revolut, va recomand sa folosiți kraken in loc de coinflux. La Btc romania si coinflux vedeam avantajul doar ca puteai plati in lei. Acum nu mai merita.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    G3258 | Gigabyte GA-Z97-D3H | 8 GB DDR3 | 1 x SSD Samsung 850 EVO 120 GB + Seagate 500 Gb ST3500320AS | Antec 900 | AntecTruepower 420W | Samsung 24"

3. Back To Top | #6763
    Registered User MrDjBthu's Avatar
    nu mai sunt in tema cu ce se intampla in domeniul de crypto mining dar am inceput sa vad aici pe forum placi video la vanzare la preturi nu foarte nesimtite. in continuare sunt mari vs cum le stiam anu trecut in toamna dar nu atat de SF.

care este cauza ?

4. Back To Top | #6764
    Nick anterior: Draiden RaiJin-Roh's Avatar
    Piata este prea jos si nu se mai fac bani din mining cel putin nu cu placi video. Dificultatea creste si pretul este la pamant, cred ca usor usor si bitcoin se va indeparta de mining.
    Season 4 : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Raijin-2740/career

Homepage ~ Youtube Channel

5. Back To Top | #6765
    Registered User MrDjBthu's Avatar
    m-am mai interesat un pic si aparent minatul nu va mai fi posibil , sau rentabil , pe placi cu 3gb de memorie. de acolo toate 1060-urile cu 3gb de le vad acum la 1000 de roni.

6. Back To Top | #6766
    Balenele "zice" ca de fiecare data cand adresa asta transfera peste 4000 BTC, piata se duce în cap.
    O fi așa, nu o fi așa, cine mai stie??
    Bitcoin Address 16rCmCmbuWDhPjWTrpQGaU3EPdZF7MTdUk

7. Back To Top | #6767

8. Back To Top | #6768
    Quote Originally Posted by johnixgray View Post
    Balenele "zice" ca de fiecare data cand adresa asta transfera peste 4000 BTC, piata se duce în cap.
    O fi așa, nu o fi așa, cine mai stie??
    Bitcoin Address 16rCmCmbuWDhPjWTrpQGaU3EPdZF7MTdUk
    blockchain.info/address/16rCmCmbuWDhPjWTrpQGaU3EPdZF7MTdUk
    Ai avut dreptate. La 3. 48 a vândut 10.000 btc

9. Back To Top | #6769
    La repezeala din Town hall-ul OMG.
    -Vor fi 200 de noduri validatoare
    -Perioada de staking (epoch) va fi de 1 lună.
    -Cine are OMG in MEW, TREZOR ,LEDGER, va primi si OMG COSMOS -o noua moneda(airdrop).Ambele monede se vor stakui în rețeaua proprie: OMG in plasma, OMGc sau cum se va numi noua moneda in COSMOS.
    -Nimic nu este definitiv!
    P.S
    Azazell sigur ne va aduce mai multe update-uri.

10. Back To Top | #6770
    Malkavian Azazell86's Avatar
    - Ambele monezi vor avea valoare si vor fi trade-uibile.
    - Dublarea monezilor pe Blockchain-ul COSMOS va fi anuntat cu 2 saptamani inainte de screenshot-ul pe blockchain. Probabil va urma o crestere considerabila a pretului OMG ca apoi sa fie un picaj dupa screenshot.
    - Stak-uirea va fi permisa doar pe token-urile de pe Blockchainul COSMOS initial. Cei de la OMISEGO se vor concentra in a implementa PLASMA, dar probabil nu vor permite stak-uirea anul asta.

Singura intrebare pe care o am este: - ce sume vor trece prin Blockchain-ul COSMOS ca sa permita sa castigi bani prin stak-uire? Eu inteleg ca cei de la Omise se concentreaza pe PLASMA si ca vor trece toate tranzactiile lor in Blockchain la un moment dat ca sa permita stak-uirea (deoarece ei SUNT o firma care se ocupa de plati in Asia), dar tinand cont ca au mentionat ca cei de la COSMOS in momentul dublarii monezilor vor fi in competitie, ce transferuri vor trece prin blockchain-ul COSMOS ?

Cu cat mai multe informatii ofera astia de la Omise cu atat mai multe intrebari am
    OMG HODLER

11. Back To Top | #6771
    Deci daca ai OMG-ul pe exchange nu primesti OMGc?
    G3258 | Gigabyte GA-Z97-D3H | 8 GB DDR3 | 1 x SSD Samsung 850 EVO 120 GB + Seagate 500 Gb ST3500320AS | Antec 900 | AntecTruepower 420W | Samsung 24"

12. Back To Top | #6772
    Da ar trebui sa-l ai pe un Private Wallet - Trezor, Jaxx, Exodus, MEW etc.
    OMG HODLER

13. Back To Top | #6773
    Ma intreb ce valoare va avea!?

Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

14. Back To Top | #6774
    Orice valoare in plus peste valoarea deja existenta a Token-ului OMG este bine venita. Asta daca nu crapa de tot toata piata crypto pana atunci.
    Ma oftica mult situatia curenta - suntem la un pas de 2-4 luni de ceva major, dar daca BTC crapa o sa traga absolut toata Alts-urile cu el
    OMG HODLER

15. Back To Top | #6775
    Login cu probleme la binance. Am trimis un ticket. Asta am primit:

CS Chloe (Binance)
    Apr 4, 19:20 CST

Hi customer,

Thank you for your inquiry.

We are aware of some users experiencing issues logging in at the moment. Our team is working to resolve it as quickly as possible. Please bear with us in the meantime — it should be resolved shortly.

If you try to log in more than 3 times, your account may be locked temporarily due to too many failed attempts. Please be patient and wait for us to resolve the issue. Keep in mind if you reset your password, your withdrawals will be locked for 24 hours. We cannot change this.

16. Back To Top | #6776
    Quote Originally Posted by Azazell86 View Post
    Orice valoare in plus peste valoarea deja existenta a Token-ului OMG este bine venita. Asta daca nu crapa de tot toata piata crypto pana atunci.
    Ma oftica mult situatia curenta - suntem la un pas de 2-4 luni de ceva major, dar daca BTC crapa o sa traga absolut toata Alts-urile cu el
    Eu abia acum 3 zile am schimbat fiat-ul inapoi in crypto. Sper sa nu crape, ca am suplimentat OMG, VEN si WAN.

17. Back To Top | #6777
    Registered User
    Daca voi investiti iar mai apoi va asteptati sa nu coboare deloc sub pretul la care investiti ca va panicati.. pai mai bine nu mai investititi. In 99% dintre cazuri asta se va intampla.

18. Back To Top | #6778
    Nu se panicheaza nimeni
    OMG HODLER

19. Back To Top | #6779
    Registered User Telboy's Avatar
    Ce părere aveți despre trx?
    Este ok de cumpărat pe termen scurt-mediu?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

20. Back To Top | #6780
    Nu - TRX chiar nu.
    OMG HODLER

1.  
Page 339 of 353 FirstFirst ... 239289329336337338339340341342349 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks