Page 357 of 357 FirstFirst ... 257307347354355356357
Results 7,121 to 7,140 of 7140

Thread: Valuta digitala - crypto currencies Bitcoin Litecoin Zcash Ethereum Dash altele

1. Back To Top | #7121
    Malkavian Azazell86's Avatar
    Quote Originally Posted by optick86 View Post
    vandut 350 OMG la 20$ , cumparat la ~9 $ , azazel you are to blame .
    Good stuff Astept picajul ca sa pot sa cumpar mai multe unitati
    OMG HODLER

2. Back To Top | #7122
    Registered User optick86's Avatar
    si eu , am scos doar profitul , si suma initiala o sa o reinvestesc la primu dip , am lasat banii in coinflux .
    High expectations are the key to everything.
    S.W

3. Back To Top | #7123
    Nick anterior: House Addict Slim's Avatar
    Quote Originally Posted by optick86 View Post
    si eu , am scos doar profitul , si suma initiala o sa o reinvestesc la primu dip , am lasat banii in coinflux .
    Cumpara-i masina lu doru !!!!
    If they were alive today, what do you think your favorite philosophers and thinkers would say about cryptocurrencies?

4. Back To Top | #7124
    Registered User optick86's Avatar
    Quote Originally Posted by Slim View Post
    Cumpara-i masina lu doru !!!!
    care doru ?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Valuta digitala  - crypto currencies   Bitcoin  Litecoin Zcash Ethereum Dash altele-care.jpg  
    High expectations are the key to everything.
    S.W

5. Back To Top | #7125
    Am strans niste extra OMG pe gratis, acum totul e inapoi safe pe Ledger Nano good show
    Daca mai urca iar in disperare pana pe la 23-24 USD foarte rapid iar o sa transfer inapoi pe Binance un set de OMG sa-l vand la supra pret.
    Daca ajunge pana pe la 30 USD in urmatoarea saptamana, o sa vand ''semi-permanent'' de 5000 USD pentru linistea mea sufleteasca
    OMG HODLER

6. Back To Top | #7126
    Salutare baieti!
    Cu ceva luni in urma am decis sa nu mai particip activ la threadu asta insa l-am citit aproape zilnic
    Trolii tot troli au ramas. Ba chiar au facut pui (doru_bmw).

Ideea este ca acest forum cel mai probabil se va inchide la sfarsit de mai si doresc sa va transmit salutarile mele, multumiri celor care m-au ajutat si celor care posteaza la subiect si cat de cat informat.
    In caz ca va strangeti pe undeva poate ma anuntati si pe mine

Legat de crypto, februarie a fost o luna de vis. Mi-am facut plinul ).

PS: pt cei cu EOS vedeti ca Kraken o sa faca trecerea automat pe MainNet si o sa va faca snapshot.
    Twitter
    Lottery: a tax on people who are bad at math...

7. Back To Top | #7127
    Bv! Mie mi se pare ft riscant ce ai facut tu, all in pe o moneda... mai ales ca ai si o suma considerabila.

8. Back To Top | #7128
    Quote Originally Posted by sparxxx View Post
    Salutare baieti!
    Cu ceva luni in urma am decis sa nu mai particip activ la threadu asta insa l-am citit aproape zilnic
    Trolii tot troli au ramas. Ba chiar au facut pui (doru_bmw).

Ideea este ca acest forum cel mai probabil se va inchide la sfarsit de mai si doresc sa va transmit salutarile mele, multumiri celor care m-au ajutat si celor care posteaza la subiect si cat de cat informat.
    In caz ca va strangeti pe undeva poate ma anuntati si pe mine

Legat de crypto, februarie a fost o luna de vis. Mi-am facut plinul ).

PS: pt cei cu EOS vedeti ca Kraken o sa faca trecerea automat pe MainNet si o sa va faca snapshot.
    Twitter
    Sal sparxxx - long time no see Daca se inchide CG Forum, urmeaza sa ma mut permanent pe Discor aici:
    Discord
    NUmai sa ne dea adminul drept de chat ca sa avem ce comunica
    OMG HODLER

9. Back To Top | #7129

Valuta digitala - crypto currencies Bitcoin Litecoin Zcash Ethereum Dash altele

Quote Originally Posted by Azazell86 View Post
    Sal sparxxx - long time no see Valuta digitala  - crypto currencies   Bitcoin  Litecoin Zcash Ethereum Dash altele Daca se inchide CG Forum, urmeaza sa ma mut permanent pe Discor aici:
    Discord
    NUmai sa ne dea adminul drept de chat ca sa avem ce comunica
    Salutare! Mersi! Incerc sa intru si eu.
    Vad ca esti pe baricade cu OMG.
    Mi-am consolidat portofoliul in februarie si o buna parte este OMG.
    Am un portofoliu de Altcoins serios... “upper 5 figures” )
    Cu 0x am scos bani frumosi la inceputul saptamanii luat la 0.32e si vandut la 0.87e.

Personal inca astept XLM-ul sa sara de 1 euro ca sa scot x9 profit

10. Back To Top | #7130
    Nick anterior: Draiden RaiJin-Roh's Avatar
    Quote Originally Posted by Azazell86 View Post
    Gata am pus 2 comenzi mari - BUY OMG la 0.027 ETH si SELL la 0.0365 ETH. Am vandut deja niste OMG la 0.033 ETH
    Ori ma aleg cu niste banuti buni ori cu mai mult OMG
    pai asa boss, nu are rost sa tii cand sunt fluctuatii asa mari

sal sparxxx
    Season 4 : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Raijin-2740/career

Homepage ~ Youtube Channel

11. Back To Top | #7131
    Nick anterior: House Addict Slim's Avatar
    Pe discordul de Crypto romania e pustiu , nimeni nu scrie nimic de 1 saptamana
    Fac grupul asta preventiv pana ne strangem toti de pe Cg.ro :

Discord
    If they were alive today, what do you think your favorite philosophers and thinkers would say about cryptocurrencies?

12. Back To Top | #7132
    De ce sa ne mutam pe acel grup de Discord, care este readonly din cate vad, si sa nu ne mutam pe telegram < dupa parerea mea, ce mai utile aplicatia de chat, creata si folosita in mare parte in sfera crypto > ?

Numerele de telefon nu sunt vizibile pe telegram groups atat timp cat nu ai persoana respectiva in contactele telefonului, deci ai privacy.

Am creat un grup telegram Crypto - ComputerGames , daca vor adminii/moderatorii de aici (ild12,Assassin,CBR) sa isi pastreze rolurile si pe telegram, n-am nicio problema.

13. Back To Top | #7133
    Mai bine folositi Signal
    Oricum e nevoie de un forum... tot ce s-a propus pana acum a doar un chat. Extrem de greu de urmarit si moderat.

14. Back To Top | #7134
    Nick anterior: Draiden RaiJin-Roh's Avatar
    OMG am bagat in monero classic si o ia razna. Imi rod unghiile nu sti ucat sa il las phew am scos dupa ce am facut 100$ , ka-ching
    Last edited by RaiJin-Roh; 26-04-2018 at 15:21.
    Season 4 : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Raijin-2740/career

Homepage ~ Youtube Channel

15. Back To Top | #7135
    Guys, daca vreti sa va mutati, aveti urmatoarele 2 variante:

1). Grupul lui sasu22, care pare cel mai ok structurat si aranjat, cu canal de crypto. Discord
    2). Grupul de cryptoromania, unde a fost activ la inceput, insa se posteaza mai rar acum. Ce e drept, e ceva mai la obiect fata de cel de mai sus. Discord
    [GIGABYTE Z97X-Gaming 3][Intel Core i7-4790K][Phanteks P400S TG][Corsair RM650x]
    [Gigabyte GTX 1080 Xtreme Gaming 8GB DDR5X][4*4GB HyperX Savage 1866MHz][Corsair H80i]
    [Samsung PRO 512GB SSD / Micron 512GB SSD][LiteOn Bluray Writer]
    [Corsair Glaive RGB / Corsair K95 RGB Platinum MX Speed][Logitech Z506][LG IPS 34" UW 144Hz 34UC79G]

16. Back To Top | #7136
    Quote Originally Posted by RaiJin-Roh View Post
    OMG am bagat in monero classic si o ia razna. Imi rod unghiile nu sti ucat sa il las phew am scos dupa ce am facut 100$ , ka-ching
    Monero e numai unul. Daca sunt alte shit uri care se folosesc de numele sau, asta e altceva.
    E jos acum si n-ar trebuie sa te gandesti sa vinzi inainte de un minim 0.034+

17. Back To Top | #7137
    Registered User ExtremeEdition's Avatar
    Eu am văzut că aici pe CG era cea mai mare activitate fie troliferă fie de mari previziuni, şi am enumerat previziuni deosebit de valoroase găsite aici de mine in ultimele luni.

Cred ca unele previziuni sincere au fost făcute de jadeeis daca nu ma insel, si un rol bun de analiză tehnică şi preventie a avut-o si adrian3.

Din ce citisem demult se pare ca CG si softpedia erau un singur forum, iar apoi a avut loc o rupere asa ca un fork, sau cum au plecat amd din intel, impartire pe 2 căi, fiecare mergand pe treaba lui.

Softpedia a avut arie de publicitate ca si cea de aici, au inchis-o in 2009 când mi-am făcut eu cont dincoace.
    Unii au cerut atunci si apoi redeschiderea ariei, insa nu au redeschis-o probabil sefii de acolo fiind prevazatori.

Desi nu stim daca se va inchide CG forum, las aici link catre aria lor.
    O versiune a forumului soră cu topic asemanator găsiti aici https://forum.softpedia.com/topic/10...page__st__1296

E si acolo un fel de troll care insa e la ignore la toti care scriu acolo aproape, nu are corespondent aici insa. Dorel-bm are acelasi username iar eu nici nu scriu ptr că sunt oarecum străin de aria aia in sensul că nu am citate mesaje nu am raspunsuri nu am intrebari nu am comentarii nu am PM-uri cu nimeni de acolo. Dorel are doar vreo 2 mesaje in total acolo pe aria de crypto.

Exista insa multe alte topice cu crypto acolo, există şi acolo oameni valoroşi, insă o regulă este reală, sfaturi si veşti nu prea se dau, fiecare ptr el si prietenii apropiati.

Am frunzărit si alte forumuri chiar mai de nişă (bitcointalk, criptoromania, ptc forum), sfaturi şi veşti reale sunt puţine, postările rare.
    Am cont cu cateva mesaje la ultimul. Cred ca vreo 10 mesaje in vreun an pe la publicitate

Si ca să închei într-o notă super optimistă B-cash urcă din nou, însă un lucru e cert, B-cash nu este ptr toată lumea.
    Vand celular cu floppy cd-rom si modem adsl. Accept cryptăciuni sau diamante.
    Cumpăr orice cryptomonedă că îmi trebuie şi pentru colecţie.
    Investesc în cryptomonezi & tehnologia Blockchain ptr a susţine tehnologia şi progresul.
    Cumpăr monezi virtuale ptr că îmi trebuiesc.

18. Back To Top | #7138
    Quote Originally Posted by RaiJin-Roh View Post
    Sau cine a avut inspiratie cu zcl.... Om se facea! Am fost destul de aproape :d

19. Back To Top | #7139
    Registered User
    16,000 BTC and BCH Suddenly Moves From Mt. Gox Wallets | NewsBTC

Iar fix acum un balen se joaca zglobiu - pump whale pump
    Last edited by jadeeis; 26-04-2018 at 22:27.

20. Back To Top | #7140
    fii capitanul nostru ptz's Avatar
    am avut un pont pe zlq si nu am luat. era 0.03 gen cand puteam sa ma bag.
    I order the club sandwich all the time, but I'm not even a member, man. I don't know how I get away with it.

1.  
Page 357 of 357 FirstFirst ... 257307347354355356357

Bookmarks

Bookmarks