Results 1 to 9 of 9

Thread: ✅Procesor box Intel Kaby Lake Core i7-7700K 4.20GHz, sigilat, cu garantie 13.08.2020✅

1. Back To Top | #1

Lightbulb ✅Procesor box Intel Kaby Lake Core i7-7700K 4.20GHz, sigilat, cu garantie 13.08.2020✅

• Pret: 1200 lei(fix)

• Modalitate de plata: Alta

• Starea: Nou

• Garantie: Da

• Cantitate: 1

• Oras: NonB

• Modalitate de livrare: Curier

[1]. Procesorul nu a fost folosit niciodata, fiind box/sigilat cu garantie INTEL pana la August 13, 2020.
    [2]. Pretul include si transportul prin Fan Courier.
    [3]. Exista posibilitatea de a-l testa temenic inainte de-a fi platit in contul meu bancar.
    [4]. Cei 100% interesati de achizitie sunt rugati sa specifice o adresa de e-mail in thread.
    [5]. Nu locuiesc in Bucuresti.

[6]. Orientativ: la un astfel de procesor&ambalare nu detin informatii suplimentare exacte despre cel mai mic pret de pe acest forum insa, am observat ca, oferta minima pentru un i7-7700x(in varianta box), cel putin teoretic ar fi de 1250 lei aici.

[7]. Acest anunt cred ca este mult mai util posibililor cumparatori care nu locuiesc in Bucuresti ce doresc ca, inainte sa plateasca efectiv procesorul, sa-l poata testa fara niciun stres pe placa lor de baza.

[8]. Cel putin pentru moment pretul afisat in antetul anuntului, de 1200 lei, este unul fix dar orice link-uri cu preturi mai mici de 1200 lei la i7-7700K BOX, postate in acest thread, vor fi bine venite pentru mine!

[9]. Tot cu testare inainte de plata in contul meu si transport inclus prin Fan Courier, in urmatoarele 30 de zile, preturile de vanzare pentru acest procesor vor deveni:

1150 lei - 7 septembrie 2017
    1100 lei - 14 septembrie 2017
    1050 lei - 21 septembrie 2017
    1000 lei - 28 septembrie 2017

[10]. Daca in final nu o sa existe absolut niciun cumparator decis in privinta achizitiei, atunci voi cumpara MB+DDR deci, acest anunt, va fi practic valabil pana in data de 28.09.2017.

2. Back To Top | #2
    - 1150 lei pret actual;
    - transport inclus prin Fan Courier;
    - testare 72h inainte de plata.

3. Back To Top | #3
    Registered User
    Schimbi cu i5 6600 si diferenta din partea mea? Are garantie la c e l . r o

4. Back To Top | #4
    Acea difererenta, la care faceti referire mai sus, e chiar atat de mica, incat n-a meritat sa fie specificata aici?...
    Quote Originally Posted by Vlad_Dobrescu View Post
    Are garantie la c e l . r o
    Am notat!

5. Back To Top | #5
    Registered User
    Diferenta = 550 RON

6. Back To Top | #6
    Daca intr-un final nu voi reusi sa vand acest procesor la unul din preturile de mai sus, pe care le-am specificat la punctul 9, atunci voi fi dispus ca sa fac schimbul cu Dvs.

7. Back To Top | #7
    Registered User
    Cum se poate testa inainte de plata?

8. Back To Top | #8
    Va rog sa-mi expediati un e-mail pe adresa gerwlix@gmail.com si o sa va explic acolo cu lux de amanunte.

9. Back To Top | #9
    Administrator AIWA's Avatar
    Inchis la cerere!
    ***A ridica piatra este cel mai usor gest posibil...restul e calvar! ***

ATENTIE! - regulile ariei publicitate au fost actualizate - APASA AICI

1.  

Bookmarks

Bookmarks