Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 33

Thread: ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim

1. Back To Top | #1
    Registered User garesiav's Avatar

ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim

• Pret: 100 lei.

• Modalitate de contact: 0727113714.

• Modalitate de plata: La predare.

• Starea: Second Hand.

• Garantie: Nu.

• Cantitate: 1.

• Oras: Bucuresti.

• Modalitate de livrare: Predare personala.

vand ssd msata 32gb si hdd 500gb super slim si 6gb ram ddr3 laptop in stare perfecta de functionare

100 lei ssd

100 lei hdd 500gb hdd sentinel performance 100% healt 92%

100 lei 6gb ram ddr3

livrare pta resita sect 4

anunt numai pt bucuresti

rog pt detalii PM sau NR TELEFON lasa ti thread curat
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim-177233313_1_644x461_ssd-msata-32gb-hdd-500gb-bucuresti.jpg   ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim-177233313_2_644x461_ssd-msata-32gb-hdd-500gb-fotografii.jpg   ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim-sam_6477.jpg   ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim-sam_6478.jpg   ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim-sam_6481.jpg  

2. Back To Top | #2
    valabil

3. Back To Top | #3
    valabil 0727113714

4. Back To Top | #4
    valabil 0727113714

5. Back To Top | #5
    ANUNT INCHIS

6. Back To Top | #6
    Nu am timp in weekend, dar o sa explic eu de ce este inchis!!!

7. Back To Top | #7
    Sunt cel care a cumparat ssd-ul msata, in stare "perfecta de functionare" spunea vanzatorul in anunt! Am crezut, contrar celor spuse de alti cumparatori care au dat negativ, ca poate nu este chiar asa cum spun ei, ca au trecut anii si omul a invatat ceva, are si multe TR pozitive, etc. Suma poate parea mica(80 de lei),insa modul in care a tinut sa "rezolve" individul problema nu il face decat un tepar oportunist, iar cine o sa aiba ocazia sa stea de vorba cu el, la telefon sau fata in fata, se va convinge singur. Deci l-am cumparat, proba nu a fost posibila, chipurile sa ars placa de baza a laptopului personal iar eu nu am avut cu ce(vorbisem despre asta la telefon), l-am sunat sa-i spun ca nu functioneaza, mi-a sugerat sa sterg contactele, ca poate sunt cu grasime si nu face contact, l-am sunat inapoi confirmand ca nu functioneaza, a spus ca vorbeste cu un prieten care se pricepe si revine cu un telefon, telefon care evident nu a mai venit! Am incercat sa iau legatura cu el dar se pare ca nr. meu de telefon este bagat la lista de respingeri, iar la mesajele pe care le-am trimis pe forum au ramas bineinteles fara raspuns. Asa ca aveti mare grija, ganditiva sau cititi inainte sa faceti "afaceri" cu individul respectiv, chiar daca varsta pe care o are si felul in care vorbeste v-ar face sa credeti altceva!

8. Back To Top | #8
    pe scurt

vandut un ssd msata i am explicat clar provine dintr un laptop caruia i sa defectat placa de baza si nu stiu nimic despre ssd sau alta componenta iam oferit varianta sa vina cu laptopul sa testam la fata locului a refuzat zicand ca nu are ce sa fie defect si l ia asa daca merge merge daca nu asta e putea f bn sa fie perfect functional si sa l defectezi pe parcurs sau in dispozitivul care citea m sata nu mi permit sa dau tepe cum sugereaza individul

greseala mea ca nu am pus . in anunt dp ssd 32gb dar am explicat clar la telefon ce si cum normal ca e pe lista de respingeri daca una spunem alta facem

9. Back To Top | #9
    Administrator AIWA's Avatar
    Eu vad asa in anunt
    vand ssd msata 32gb si hdd 500gb super slim si 6gb ram ddr3 laptop in stare perfecta de functionare
    ..................
    Apoi vad
    ........... i am explicat clar provine dintr un laptop caruia i sa defectat placa de baza si nu stiu nimic despre ssd sau alta componenta iam oferit varianta sa vina cu laptopul sa testam la fata locului a refuzat zicand ca nu are ce sa fie defect si l ia asa daca merge merge daca nu asta e
    Ce nu reusesc sa inteleg :
    1- "in stare perfecta de functionare" VS "nu stiu nimic despre ssd sau alta componenta "

2- "si l ia asa daca merge merge daca nu asta e"

Garesiav poti lamuri 1???

b73bmw poti lamuri 2???
    ***A ridica piatra este cel mai usor gest posibil...restul e calvar! ***

ATENTIE! - regulile ariei publicitate au fost actualizate - APASA AICI

10. Back To Top | #10
    greseala mea ca nu am pus . in anunt dp ssd 32gb. PUNCT adica

si dp accea sa incep alt paragraf dar am crezut ca am lamurit la tel asta

numai acesta erau si sa u dat ca atare adica in stare perfecta de functionare

hdd 500gb super slim si 6gb ram ddr3 laptop in stare perfecta de functionare

11. Back To Top | #11
    Quote Originally Posted by AIWA View Post
    Eu vad asa in anunt

Apoi vad

Ce nu reusesc sa inteleg :
    1- "in stare perfecta de functionare" VS "nu stiu nimic despre ssd sau alta componenta "

2- "si l ia asa daca merge merge daca nu asta e"

Garesiav poti lamuri 1???

b73bmw poti lamuri 2???
    Da, pot lamuri 2! Nu am spus sub nici o forma "zicand ca nu are ce sa fie defect si l ia asa daca merge merge daca nu asta e", la telefon am intrebat de provenienta lui(uita sa precizeze ca mi-a spus ca este de la laptopul personal la care sa ars placa de baza, deci functioneaza sigur!). Daca este asa cum zice el, de ce ma mai pus sa sterg contactele, pe urma, vezi doamne vorbeste el cu un prieten si ma suna inapoi, dupa care nu a mai raspuns la telefon, asta dupa ce am asteptat pana a doua zi, am zis sa nu-l deranjez exagerat!!! Cine vrea sa citeasca cum sa intamplat EXACT, o poate face aici la postul nr.7, sau o pot face aici http://forum.computergames.ro/4-condica-de-reclamatii-anunturi-administrative/266353-atentie-probleme-cu-trader-rating/page-193.html , incepand cu postul nr.3858, unde isi pot face o parere despre userul respectiv! Si o spun cu mana pe inima ca nu am nici un interes sa mint!

12. Back To Top | #12
    =)) pai si dc ati spus ca veniti cu laptop sa testam si ati venit .....fara ???? asa ati spus clar daca functioneaza bine daca nu asta e ? AM STABILIT CA IN CAZ DE NEFUNCTIONARE VA DAU BANII INAPOI SAU AVETI 24H GARANTIE ?????? NU CRED

va ti asumat un risc luand un produs fara garantie si spunaduva la tel ca nu am in cel testa ce atata valva si tr date aiurea ???

mi am si gasit locul ideal sa dau tepe nu? =)))

13. Back To Top | #13
    ...cum spuneam, nu am spus NICIODATA cand am stabilit sa ne intalnim, ca as veni cu laptop sa probam!!! Ati spus ca este din laptopul personal si nu are cum sa nu fie functional! Problema este cum m-ati tratat ulterior! Si se vede dupa cum va exprimati si acum! Nici nu cred ca mai este nevoie de alte precizari, cine face ca mine, ca mine sa pateasca, daca nu citeste inainte despre cine este vorba!

P.S. Incercati sa scrieti citet si mai ales corect!

14. Back To Top | #14
    nu suntem la facultatea de limbi si observ ca ati inteles ce am scris =))

deci dle ti ai asumat un risc dul pana la cap ! daca stabileam ceva ok dar la ti luat si papa aia e acum ce mai doriti ? am vandut de 900 lei produse aici si va ti gasit pt 70-80 sa faceti valuri

APP EXISTA PM ...dar facem teatru radiofonic

15. Back To Top | #15
    Deci am inteles, am luat teapa si trebuie sa ma obisnuiesc cu gandul, nu? In regula, sper doar ca altcineva sa nu o mai pateasca! Si cum spunea si AIWA, 80 de lei(din exorbitanta suma de 900!!!), pentru unii reprezinta niste bani, munciti cinstit si nu prin tepe(asta este de la mine!).

P.S. Dintr-o data stiti ca exista PM?! Nu credeam, la cele trimise de mine in PM nu prea le-ati bagat in seama...
    ... si nu am facut decat sa raspund la ce am fost intrebat, dar este bine ca ati intervenit, poate vad mai multi despre cine este vorba!

16. Back To Top | #16
    chiar si asa sa vada lumea despre ce e vb !

dar mai am o intrebare de baraj cum puteti dovedi ca eu va m dat un produs defect si nu la ti defectat dvs ???????

asta in ideea ca ma ti contactat dp 4sau 5 zile sa nu mi spuneti in scris ca nu ati avut timp =))

17. Back To Top | #17
    b73bmw exista Politie,fa-i o reclamatie si sa vezi cum se potoleste el...dupa cat am citit aici are si tupeu grozav

18. Back To Top | #18
    Quote Originally Posted by garesiav View Post
    chiar si asa sa vada lumea despre ce e vb !

dar mai am o intrebare de baraj cum puteti dovedi ca eu va m dat un produs defect si nu la ti defectat dvs ???????

asta in ideea ca ma ti contactat dp 4sau 5 zile sa nu mi spuneti in scris ca nu ati avut timp =))
    Ha ha, asta cu contatctul dupa 4-5 zile este foarte tare! V-am sunat la 1 ora dupa ce am ajuns acasa!!! Sa pun si un print screen de pe telefon si dupa PM?!!!
    Si da, exista si posibilitatea ca eu sa o fi stricat, dar dupa toate cele explicate aici, ce ziceti, asa o fi?!!!

19. Back To Top | #19
    dle ti am dat ceva cu garantie si nu ma m achitat de obligatie sau ce? am stabilit de comun acord ca l iau retur in caz ca nu functioneaza?? nu inteleg ce doriti pana la urma ????????

20. Back To Top | #20
    Nu am facut decat sa raspund la intrebarea adresata de catre AIWA vizavi de punctul 2 la care facea referire! Ca ati vrut sa intelegeti altceva si sa deveniti sfant, cand chiar nu era cazul, nu mai este treaba mea! Ati inteles pana la urma?!!!!!!!!

1.  
Page 1 of 2 12 LastLast

Bookmarks

Bookmarks