Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 33 of 33

Thread: ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim

Registered User garesiav's Avatar
    Feedback Score
    159 (97%)

Imagini Info

ComputerGames Forum nu recomanda vanzarea / cumpararea produselor a caror provenienta este incerta.

Responsabilitatea privind provenienta si/sau functionarea
    corecta a produsului vândut/cumparat apartine în totalitate utilizatorilor.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim-177233313_1_644x461_ssd-msata-32gb-hdd-500gb-bucuresti.jpg   ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim-177233313_2_644x461_ssd-msata-32gb-hdd-500gb-fotografii.jpg   ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim-sam_6477.jpg   ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim-sam_6478.jpg   ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim-sam_6481.jpg  

ssd msata -6gb ram ddr3 - hdd 500gb super slim

• Pret: 100 lei.

• Modalitate de contact: 0727113714.

• Modalitate de plata: La predare.

• Starea: Second Hand.

• Garantie: Nu.

• Cantitate: 1.

• Oras: Bucuresti.

• Modalitate de livrare: Predare personala.

vand ssd msata 32gb si hdd 500gb super slim si 6gb ram ddr3 laptop in stare perfecta de functionare

100 lei ssd

100 lei hdd 500gb hdd sentinel performance 100% healt 92%

100 lei 6gb ram ddr3

livrare pta resita sect 4

anunt numai pt bucuresti

rog pt detalii PM sau NR TELEFON lasa ti thread curat

2. Back To Top | #21
    mda pai si atunci de ce ati dat TR negativ? nu mi pasa de ele ca nu vand in provincie si sa devin sfant pt ce ?????? am pacalit pe cineva cumva vanzand ceva defect ca bun
    ???? va m spus clar din laptopul meu personal a fost scos ca i sa ars placa de baza si nu stiu de celalante componente daca functioneaza la ti luat stiind lucrul acesta nevenind nici cu latptop de proba va ti asumat un risc si acum dati tr negativ pt CARE MOTIV?????

3. Back To Top | #22
    Dle(daca poti fi numit asa!),chiar nu intelegi tot ce sa scris,?! Sau aveti probleme mai grave?! Nu este evident ca ai vandut un produs " IN PERFECTA STARE DE FUNCTIONARE" pentru care ai luat TR-ul respectiv?!!! Nu imi face placere sa jignesc, asa ca ma opresc aici.

P.S.- Si da, M-AI PACALIT exact cum spui, vanzand ceva care ai spus ca e bun si nu a fost, PUNCT!

4. Back To Top | #23
    nici dvs nu sunteti departe la ti luat pe barba dvs nu va m asigurat ca functioneaza va m explicat clar de unde provine fraza IN PERFECTA STARE DE FUNCTIONARE am explicat mai sus + la telefon

cum sa dau unui necunoscut un produs cu premiza ia l dle si daca nu e bun mi l dai retur ???? sa fim seriosi

data viitoare luati din magazin cu acte garantie cum credeati ca ati luat de la mn .....

5. Back To Top | #24
    Administrator AIWA's Avatar
    Domnule GARESIAV mi se pare foarte lamuritoare fraza acesta
    cum sa dau unui necunoscut un produs cu premiza ia l dle si daca nu e bun mi l dai retur ???? sa fim seriosi
    PAI HAI SA FIM SERIOSI, OK?
    - In primul rand am rugamintea sa nu mai dai PMuri intrucat NU se rezolva situatia prin PMuri si mai ales sa-mi impui solutii ...din contra e posibil sa fie pe dos! Nu-ti place ca lumea de aici are ceva cu tine...nu mai vinde ...stai si cumpara doar!
    - In al doilea rand uite unde NU ESTI SERIOS
    vand ssd msata 32gb si hdd 500gb super slim si 6gb ram ddr3 laptop in stare perfecta de functionare
    si explici greseala prin
    greseala mea ca nu am pus . in anunt dp ssd 32gb. PUNCT adica
    si dp accea sa incep alt paragraf
    Personal TE CRED CA AI UITAT UN PUNCT insa cand vad ca apare ceva acolo NU MAI CRED IN EXPLICATIA TA!
    Uiti un PUNCT dar bagi un SI ????

Nu inteleg cum poti spune ca e in PERFECTA STARE DE FUNCTIONARE si apoi sa spui ca nu stiu nimic despre ssd sau alta componenta ??? Dupa care sa revii si sa spui ca
    hdd 500gb super slim si 6gb ram ddr3 laptop in stare perfecta de functionare
    Pai ori NU STII ori STII?

Vorbim de seriozitate...puteai posta simplu "....componentele sunt din laptopul personal ce a decedat din motiv ardere placa baza..." si erai acoperit la acest negativ! Insa cand vinzi A si B si C in stare perfecta de functionare poti pune cate puncte vrei dar nu te scapa de negativ

***A ridica piatra este cel mai usor gest posibil...restul e calvar! ***

ATENTIE! - regulile ariei publicitate au fost actualizate - APASA AICI

6. Back To Top | #25
    mda vad ca nimeni nu intelege a fost o simpla greseala de exprimare in scris ce e asa greu de inteles dar am explicat telefonic ce si cum si persoana a inteles acest lucru si acum doreste .....nu stiu ce !

cert este ca dreptatea este a celui ce cumpara !

si cu fraza asta nu o inteleg
    Domnule GARESIAV mi se pare foarte lamuritoare fraza acesta cum sa dau unui necunoscut un produs cu premiza ia l dle si daca nu e bun mi l dai retur ???? sa fim seriosi

adica trebuia sa vand si fara nici o intelegere trebuia sa accept retur sau ce ???

7. Back To Top | #26
    asa trebuia sa fie anuntul

vand ssd msata 32gb

hdd 500gb super slim si 6gb ram ddr3 laptop in stare perfecta de functionare

100 lei ssd

100 lei hdd 500gb hdd sentinel performance 100% healt 92%

100 lei 6gb ram ddr3

livrare pta resita sect 4

anunt numai pt bucuresti

rog pt detalii PM sau NR TELEFON lasa ti thread curat

8. Back To Top | #27
    Domnule daca a fost o simpla greseala returnati banii; nimic mai simplu; greseala se asuma.

9. Back To Top | #28
    jcdenton daca nu stiti sau nu cunoasteti problema de ce va dati cu parerea?????????

10. Back To Top | #29
    Pai mai omule daca asa trebuia sa arate....si AI GRESIT si NU ARATA ASA...e vinovat cumparatorul? Sau cel care a formulat anuntul adica vanzatorul?

Ce sesisez in toate scuzele tale e sistemul dupa care te ghidezi: NU TE INTERESEAZA CE VINZI ATATA TIMP CAT VINZI! Dovada stau si restul negativelor primite
    Vinovat dupa "politica ta" este b73bmw ce nu a sesizat ca anuntul e formulat gresit. Uff

11. Back To Top | #30
    Vinovat dupa "politica ta" este b73bmw ce nu a sesizat ca anuntul e formulat gresit. Uff nu ne intelegem suna ma sau da mi un nr telefon poate audio ma fac inteles

0727113714

ia m explicat la tel ca ssd hdd 500 si cei 6gb provin din laptopul meu caruia ia sa ars defectat nu mai functiona placa de baza de hdd si rami pot proba in alta parte dar de ssd nu ca nu am alt laptop cu loc de ssd si a fost de acord sa l ia asa .. acum poate e clar cat de cat

12. Back To Top | #31
    NU PE MINE TREBUIE SA MA LAMURESTI!!!

Pe cel ce a dat banii pe componenta!

13. Back To Top | #32
    pai asta am facut de la bun inceput ia m explicat clar si nu vad rostul negativului din moment ce la luat asa dp ce ia m explicat situatia ! nu am avut nici o intelegere gen probeaza l tinel cat doresti si in caz de .....asta incerc sa explic dar vad ca fiecare intelege altceva =))) pur si simplu la luat la risc pe barba dnsului ! daca nici acum nu e clar emigrez in Bulgaria !

lua ti legatura cu persona si va convingeti ca a dat pe nedrept tr ! si cam gata asta e ultima postare pe tema ssd msata 32gb luat cu 70 lei !

PS

rog persoana care a luat hdd 500gb si 6gb fara proba inainte de craciun sa dea un semn !ms

14. Back To Top | #33
    El spune ceva...tu spui ca nu e asa
    Tu spui ceva...el spune ca nu e asa

Acum mai vad ca si uiti...si e cam grav asta! Pai pina acum era 80 lei....acum spui 70 lei...cine sa te mai creada omule!

Deja e prea multa cerneala si timp pe aici
    CLOSED
    Negativul ramane- produsul e defect!

PS
    nu sun pe nimeni...nu eu am vandut produsul ci tu...tu trebuia sa raspunzi la apelurile disperate a omului si sa incerci sa repari "beleaua"

1.  
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks