Results 1 to 17 of 17

Thread: Placa video ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP! Extreme RGB light tri-slot 8GB DDR5X 256-bit

1. Back To Top | #1

Exclamation Placa video ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP! Extreme RGB light tri-slot 8GB DDR5X 256-bit

• Pret: 2600 lei

• Modalitate de plata: Ramburs.

• Starea: Second Hand.

• Garantie: Fara.

• Cantitate: 1.

• Oras: Romania.

• Modalitate de livrare: Curier cu verificare la destinatie

Model exact: :: ZOTAC GeForce(R) GTX 1080 AMP Extreme | ZOTAC ::

Review: techpowerup | Zotac GTX 1080 AMP! Extreme 8 GB Review
    unde obtine nota 9.9/10 si concluzia:
    The Zotac GTX 1080 AMP! Extreme is the company's strongest card in its arsenal; it is also one of the highest-clocked GeForce GTX 1080 custom-design cards on the market, featuring a massive triple-slot cooler.
    In terms of gaming noise, the ZOTAC AMP! Extreme works great, too. With 29 dBA, it is the quietest GTX 1080 we have tested so far.The Zotac GTX 1080 AMP! Extreme is without a doubt the best GTX 1080 I have reviewed so far
    Precum scrie si in review, este o placa construita ca un tanc, triple slot, extrem de rece si silentioasa.

Pret magazine: nu am mai gasit decat varianta inferioara, ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP!, cu doar 2 ventilatoare, care costa peste 3600 lei: Placa video Zotac GeForce GTX 1080 AMP! 8GB DDR5X 256-bit - GeForce GTX 1080 AMP! 8GB DDR5X 256-bit - ForIT
    Modelul meu este in stoc pe Amazon.co.uk: Low Prices in Electronics, Books, Sports Equipment & more, la 750 lire sterline, aprox. 4000 lei

Sunt primul proprietar, eu am desigilat-o (vezi pozele atasate) si a fost folosita scurt timp (3-4 luni) mai mult in browsing/filme si rareori in gaming, nu s-a umblat niciodata la/in ea.
    Vine cu pachetul complet cutia originala, se pot verifica seriile unice de pe placa cu cele de pe cutie, pt cine e interesat.

Momentan o am in calculator, pot face orice teste la cerere, inclusiv testare in direct prin TeamViewer.
    Se livreaza prin curier cu verificare la destinatie.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Placa video ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP! Extreme RGB light tri-slot 8GB DDR5X 256-bit-img_20171026_113620_resize.jpg   Placa video ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP! Extreme RGB light tri-slot 8GB DDR5X 256-bit-img_20171026_113654_resize.jpg   Placa video ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP! Extreme RGB light tri-slot 8GB DDR5X 256-bit-img_20171026_115643_resize.jpg   Placa video ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP! Extreme RGB light tri-slot 8GB DDR5X 256-bit-img_20171026_113024_resize.jpg   Placa video ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP! Extreme RGB light tri-slot 8GB DDR5X 256-bit-img_20171026_113047_resize.jpg  
    Last edited by ValyGerrard; 11-04-2018 at 11:33.
    De evitat cu orice pret : combinatorul de forum, roccatsense

2. Back To Top | #2
    Link corect cu placa pe Amazon, ca am greșit în anunț:
    Zotac GeForce GTX 1080 AMP Extreme 8 GB GDDR5X Graphics Card (ZT-P10800B-10P): Amazon.co.uk: Computers & Accessories

Și o modificare de preț ca sa fiu în concordanță cu regulamentul:
    2590 lei

3. Back To Top | #3
    2580 lei

4. Back To Top | #4
    up

5. Back To Top | #5
    2570 lei

6. Back To Top | #6
    up

7. Back To Top | #7
    Salut. In schimb cu un Gtx 1070 MSI Gaming x + diferenta nu te-ar interesa ?

8. Back To Top | #8
    Depinde de diferenta oferita, pt ca nu evaluez 1070 la pret nesimtit cerut de mineri, astfel incat sa primesc o diferenta derizorie de 100-200 lei.

9. Back To Top | #9
    Ma gandeam la 400 de lei diferenta.

10. Back To Top | #10
    Exact cum spuneam, tu-ti evaluezi 1070-ul la 2170 lei, un pret ridicol din punctul meu de vedere.
    Iti reamintesc ca minatul a cazut, deci placa ta valoreaza cu indulgenta cam 1600-1700 lei.
    Pe scurt, NU vom face schimbul.

11. Back To Top | #11
    2560 lei

12. Back To Top | #12
    up

13. Back To Top | #13
    O, mersi pt up, Alprazoramelyx
    Pentru cine inca nu e la curent cu stirile, specimenul de mai sus este, in adevaratul sens al cuvantului, un psihopat dovedit, dependent de Alprazolam, dovada stand propriul sau topic de pe forum pe care il recomand oricui pentru o portie zdravana de ris - e aur pur
    Mi-a fost blocat accesul la un site!! Blocat imediat ce imi detecteaza IP-ul!!

14. Back To Top | #14
    Registered User
    Quote Originally Posted by ramelyx View Post
    Dovada? Se comporta asa dupa ce am cumparat de la el pe multi bani o troaca de placa video!! Dar cine naiba m-a pus sa ma incumet! acum ii tot cer sa-si ia placa si recurge la astfel de procedee!! Credeti-ma,tot ce se vinde pe forumuri e prost!! un vinzator respectabil isi pune produsele pe un site rezonabil,cu garantii si verificare! Asta prefera sa va prosteasca aici!! De ce nu ati prefera Emag dupa ce cititi opiniile tuturor celor ce au cumparat inainte produsul? De ce nu Okazii,ro.unde e silit sa ofere garantii,si i se blocheaza automat banii daca produsul nu corespunde?
    Dar faceti cum credeti, sigur e care are produse de proasta calitate, reparate!!!
    Ca sa stiti despre ce e vorba, userul asta are o problema cu Valy si cu mine ca am facut misto de el pe un topic. N-a cumparat nimic de la Valy si doar face flame. Am atasat vreo 2 SS cu ce-a putut debita, in caz ca dispare topicul pus de Valy mai sus.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Placa video ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP! Extreme RGB light tri-slot 8GB DDR5X 256-bit-1.jpg   Placa video ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP! Extreme RGB light tri-slot 8GB DDR5X 256-bit-2.jpg  

Of all the things I've lost
    I miss my mind the most

15. Back To Top | #15
    Confirm, nu il cunosc si nu i-am vandut niciodata nimic personajului cu tulburari de personalitate de mai sus, ramelyx, dependent de Alprazolam inca din 2011. Afirmatiile sale mincinoase au fost facute cu scop pur de razbunare, intr-unul din rarele momente de lucididate pe care le mai are.
    Poate parea o gluma de net sau o exagerare ce spun despre el (si bine ar fi de era asa), insa dovezile sunt foarte clare si sitatia sa cit se poate de reala - Mi-a fost blocat accesul la un site!! Blocat imediat ce imi detecteaza IP-ul!!

Intre timp, un nou UP si o reducere de pret - 2550 lei
    Last edited by ValyGerrard; 21-04-2018 at 19:39.

16. Back To Top | #16
    up

17. Back To Top | #17
    Am avut aceasta placa, este excelenta. Free up. Am si colaborat cu userul VallyGerrard o data. Indiferent, luați cu neapărat cu probă. Chiar și de la userii 100+.

1.  

Bookmarks

Bookmarks