brat Star Wars: The Old Republic - Page 152
Thread Introduction
Page 152 of 185 FirstFirst ... 52102142149150151152153154155162 ... LastLast
Results 3,021 to 3,040 of 3698

Thread: Star Wars: The Old Republic

Registered User
    bun film... sa isi faca mai multi merc si sa incerce sa joace asa.

Registered User
    DHB14 - 300 - Thread
    Not sure if srs.

Pe mine m-a amuzat copios, de la keybinds la duelul intre mercenari! ;D

Registered User
    normal ca nu e serios. si daca nu e sub presiune de la adversari tot nu se joaca asa clasa.

Registered User
    Nu, scuze. Oricum, filmul e facut cu scop umoristic pentru a evidentia faptul ca un merc/commando POATE sa faca foarte mult damage spamand doar Tracer/Grav Round. Evident ca nu e optim sa faci asa. Dar nu pot sa tin minte de cate ori dai charge la mercs, isi consuma knockback degeaba (veneance, immunitate la cc 4s dupa charge) dau 1 tracer missile pe care il intrerup si apoi 4s stau ca idiotii cat timp mi-e si mila de ei.

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 17:31 ----------

Ok, ca si info legat de populatie. Acum, in momentul in care scriu asta, sunt 206 pe imp fleet si vreo 160ish pe republic fleet, pe Legions of Lettow.

Sunt curious cum e pe alte servere, daca puteti sa postati informatii ;D

Registered User holygigi's Avatar
    Kellian Jaro: 36 rep pe fleet, nu stiu cum e pe imp, dar am avut pana acum 4 meciuri de hutball rep vs rep la rand si unu singur vs imp.

Legat de ce ziceam mai devreme, inca o poza atasata. 400k damage si 100k heal. Nici o alta clasa nu poate influenta asa mult un meci de pvp. Asta mi se pare aiurea.
    Ar trebui ca bula sa fie doar 50% eficienta daca nu ai x puncte in tree-ul de heal. Macar alte clase sa se apropie ca utilitate de un sage.

Cand vine 1.2 pe serveru asta deja am facut echipe de 6 sage+tank+shadow pentru ranked. Altceva nu prea merita, te trage in jos.

LE: se pare ca m-am uitat aiurea, da, heal peste 300k e comun cand esti setat healing. Daca nu m-a interesat.. :P
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_2012-03-12_20_44_16_151984.jpg  

Registered User
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2012-03-12_22_01_32_952367.jpg 
Views:	30 
Size:	770.9 KB 
ID:	931670

Asta a fost un Alderaan terminat acum cateva minute, improtriva unui premade cu cei mai buni de la rep. M-am grabit si am facut screenshot doar cu ai mei, dar si ei au facut cam la fel de mult healing si damage. Ne-am lupata la mid vreo 5 minute non-stop ;D A fost chiar distractiv ;D

Registered User
    am o presimtire ca Yama nu o sa mai ma ajute cu enhancementurile alea

Isoroku Yamamoto's Avatar
    Ah, bine ca mi-ai reamintit. Da un quote la postul respectiv si-i cer.
    Internet flaming does not make your real life issues go away.

Registered User
    Fire, daca esti deja BM, de ce nu iei Champ Enforcer gloves pentru enhancementul acela? Diferenta e 1-2 puncte per stat si sunt sigur ca va fi mai folositor decat ce incerci sa inlocuiesti ;D

Registered User
    deci asta am facut... am deja alea din Champ pe BM si in championele de guardian... dar vreau si eu top. Advanced Adept Enhancement 25... endurance/power/surge. Vezi daca are reteta pentru ele... si am 2kkk toti banii. vine 400k pe unul... prin GTN se invarte spre 450k

Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Acum m-am uitat si eu cati mai sunt pe fleet, imperial side. Exact acum: 82 .

De obicei erau ~200
    [웃어라. 온 세상이 너와 함께 웃을 것이다. 울어라. 너 혼자만 울게 될 것이다

Registered User
    Eu am dezinstalat jocul cu 2 saptamani inainte sa-mi expire subscription, ca deh, am zis ca uite ca nici lui Asom de pe cg nu-i place jocul. Cand colo, la o luna dupa uninstall, asta numara oamenii pe fleet.

Registered User
    @FireFox. Da, inteleg ca vrei best ;D Reteta nu exista. Cred ca ar fi cel mai bine sa cumperi de pe GTN, banii aia se fac rapid din pvp ;P

@fataalbastra. Da, e distractiv. Serveru nostru are o populatie sanatoasa si creste zilnic, nu chiar cu ochiu vazand, dar se simte ;D

Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    bluegirl ... mie inca nu mi-a expirat subscriptia de 2 luni

Si m-am gandit astazi, dupa mai mult de o saptamana in care nu am intrat, sa termin macar story-ul cu BH-ul inainte de a expira.
    [웃어라. 온 세상이 너와 함께 웃을 것이다. 울어라. 너 혼자만 울게 될 것이다

Registered User
    pai si io ce zic Xcom... vreau sa le cumpar, dar la republica nu exista... caut la imperiu.
    instinctu de turma...

FF: Turelio nu are asa ceva...nici nu e artifice

Registered User
    @Fire. Imi pare rau sa aud asta. Guess r56 ones will have to do for now

@Holygigi Uite un meci de aseara cu unul din cei mai buni Sorci de la noi de pe server. A fost vs un premade semi-decent, dar stiu sigur ca tipul nu a folosit AOE pentru ca eram langa el non-stop. I was like..HOW IN GODS NAME?! Si mi-a zis ca a modificat tot gear-ul pentru power/surge si willpower/power. O sa aflu spec-ul azi.

Click image for larger version. 

Name:	swtor 2012-03-13 00-51-41-35.jpg 
Views:	36 
Size:	289.9 KB 
ID:	931785

Registered User Hyadum's Avatar
    Nu stiu ce credeti voi, dar ceva nu e in regula cu baietii aia. Ori pozele sunt fake, ori e vreun hack ceva. Cine are inca Tips de looting si defeated la lvl 50?
    Imagination is more important than knowledge...
    Albert Einstein

Registered User holygigi's Avatar
    1 mil damage? N-am vazut niciodata asa ceva, maxim am vazut vreo 450k la trooperi, nu tin minte sa fi vazut vreodata peste 500k.
    Ala care a facut 1 mil, de cand e poza, ai idee? E posibil sa fie meciu dinainte de nerfu la Surge rating. Atunci da, era posibil. Dar de cand au bagat diminishing returns nu vad cum poti ajunge la asa numere. Doar daca esti setat pe telekinesis, toti adversarii stau intr-un loc si tu spamezi earthquake si forcequake (echivalentele de la sith). Nici chiar asa nu cred

1.  
    DHB14 - 728 - Last Post