Thread Introduction
Page 4 of 198 FirstFirst 12345671454104 ... LastLast
Results 61 to 80 of 3942

Thread: Star Wars: The Old Republic

1. Back To Top | #61
    Banned Redy's Avatar
    Singleplayer cu taxa lunara ?

2. Back To Top | #62
    Registered User lalalalala's Avatar
    nu-mi vine a crede ce spune tipu' ala...e clar publicitate negativa

3. Back To Top | #63
    Banned Redy's Avatar
    Al carei scop este ? Asa o fi, vom vedea. Nimic nu ma mai surprinde in goana acestori producatori pentru bani. Unii macar au de muls o vaca grasa, asta din SW moare de foame.

4. Back To Top | #64
    Registered User
    Redy nu exista o vaca mai grasa ca SW univers iar din TOR se va mulge mult lapte($) .
    faptul ca va fi un pve bazat pe questing 99% nu va deranja pe nici unul dintre milioanele de fani sw , care din prima clipa au asteptat kotor 3 si continuarea povestii (se pare ca asta vor primi dar in alt format) .
    ceea ce ma deranjeaza pe mine ( daca stirea e adevarata ) este faptul ca as fi vrut sa explorez muuult mai mult atat planetele dar mai ales spatiu cosmic in propria nava .
    nu cred ca e nevoie de o casa in TOR , dar o nava a jucatorului si a ghildei este absolut firesc sa existe .
    nu concep sa nu primesc in tor ceea ce am avut deja in kotor adica
    great story
    un party interesant
    o nava de lupta
    darkside vs lightside vs gray jedi ( ca Jolee Bindo )

5. Back To Top | #65
    stirea probabil e fake nu poti incadra un mmo in parametrii mai sus enumerati.. mi se pare un pic trasa de par
    recunosc filme nu am vazut foarte multe deci nu pot vb despre animatii and such .. da redy ai dreptate grafica realista/ cartoonish whatever mai treci cu vederea dar animatiile buguite sau nenaturale zgarie pe retina .. poti sa faci un lucru simplu dar fa l cu cap
    ma rog nu mi fac sperante foarte mari doar sunt curios ce o sa iasa
    speranta unui urmator mmo bun tot de la blizzard o am ( sper sa ma insel ) .. si nu spun asta pt ca exista wow ci spun asta pt ca exista politica blizzard de a scoate doar produse finisate pe piata si la data anuntata pt ca eu cel putin in curand am sa dezvolt o fobie .. apare un joc nou si primul lucru care ma intreb "is it finished?"
    Screw you guys!....Im going home!

6. Back To Top | #66
    Registered User ciocanul's Avatar
    "is it finished?"

S-a schimbat moda acum. Acum intai iti vinde jocul si apoi il fac, e mai bine asa pt toata lumea, mai ales pt ei.
    Cand comentezi ceva iti zic ...pai e vers 1.0, ce te asteptai ?

7. Back To Top | #67
    Registered User adic95's Avatar
    Quote Originally Posted by pr45l3a View Post
    ....... pt ca eu cel putin in curand am sa dezvolt o fobie .. apare un joc nou si primul lucru care ma intreb "is it finished?"
    Nu, este doar faptul ca standardele jucatorilor au crescut (pe masura ce hardware-ul s-a imbunatatit).
    Si mai mult, ca acum deja s-a format un mmorpg la care se raporteaza toate celelalte mmo-uri.
    Banii nu vin din vanzarea jocului, ci din numarul de jucatori care platesc lunar abonamentul.
    ciocanul are perfecta dreptate, numai anul 2008 are doua exemple de mmo lansate pe piata prea devremei care au inceput sa inchida servere.

Sper ca tipul ala sa nu aibe dreptate. Si daca are, o sa am inca un "collector's edition" pe care se pune praful.
    De vorba cu GOD, Posted by raduy
    Ok, care e ideea, eu ma stiu cu dumnezeu si vorbesc cu el. Asa ca daca are cineva sa ii adreseze o intrebare, eu pot sa va raspund.

8. Back To Top | #68
    Registered User slicker's Avatar
    Eu mai am inca sperante ca SW- TOR sau Star Trek Online sa reprezinte pentru mine acel "ceva" ce momentan le lipseste mmorpg urilor curente.
    Refuz sa cred ca WoW si a sa oribila comunitate este tot ceea ce poate avea succes major acum si in viitorul apropiat

9. Back To Top | #69
    Hardware Master nero's Avatar
    Quote Originally Posted by kalin View Post
    faptul ca va fi un pve bazat pe questing 99% nu va deranja pe nici unul dintre milioanele de fani sw
    Ba da. Daca te uiti pe forumul lor, vei constata ca majoritatea fanilor cer crafting complex, free world, space combat and so on.
    SWG a fost genial, inteleg ca TOR se vrea a fi altceva, dar nu inteleg de ce l-ar face exact opus lui SWG.

Sigur il voi cumpara, dar nu voi plati taxa lunara pentru un joc single player. Sunt convins ca nu-s singurul care gandeste asa.
    Intel Core I7 4771 + Scythe Ninja 3 | Gigabyte Z87 | Zotac GTX 1080 AMP 8GB | 16GB RAM | 1TB Samsung SSD / 1.5TB Western Digital Caviar Black WD1502FAEX / 2TB Samsung EcoGreen F4 / 4TB Western Digital Purple | Seasonic X-660 | Cooler Master CM690 II Advanced | 27" Dell U2713 / 27" Dell 2709W

10. Back To Top | #70
    Registered User slicker's Avatar
    Haide omule fii serios , SWG genial ??? Sper sa nu vad nici urma din failul ala in TOR.
    Oricum ma gandesc ca nu au cum sa ceara taxa lunara pentru un joc single 90% .

Indiferent cat de mult ma enerveaza WoW acum tot trebuie sa recunosc ca are nenumarate parti bune. De la PvPul intr-o lume imensa si fara instantare pana la miscarea caracterului si combat .De UI nu mai spun, s-a atins perfectiunea. Lucrurile astea nu pot fi ignorate intr-un MMO daca vrea sa aiba cat de cat succes.
    Tot ce zice tipul ala din asa zisa "inside source" nu poate fi decat BS !

11. Back To Top | #71

12. Back To Top | #72
    Trebuie sa fim realisti: daca ti-a placut KOTOR-ul o sa-ti placa si acest joc.
    Exista si limitari tehnice probabil si daca va trebui sa sacrifice din "imersiune", "free world" si "explore" pt "poveste", "caracter development", "questuri" ce sa nu-mi fie o fleasca de text, etc o vor face ...

13. Back To Top | #73
    - Nameless One - MackTK's Avatar
    Eu unul prefer sa fie 99% bazat pe questing, decat sa iasa vreo clona de World of Warcraft. De fapt, asta imi si doream de la KOTOR 3, asa ca nu ma deranjeaza daca va fi un singleplayer cu taxa luna. De fapt, chiar sper asta.

14. Back To Top | #74
    Quote Originally Posted by MackTK View Post
    Eu unul prefer sa fie 99% bazat pe questing, decat sa iasa vreo clona de World of Warcraft. De fapt, asta imi si doream de la KOTOR 3, asa ca nu ma deranjeaza daca va fi un singleplayer cu taxa luna. De fapt, chiar sper asta.
    Si eu tot asta imi doresc...numai ca exista o problema.
    MMORPG-urile vor sa te tina cat mai mult in joc, asta e menirea lor.
    De obicei ca sa faca asta contentul de sg player PVE este oarecum diluat si repetitiv ...pt mine e clar ca nu o sa poata oferi o poveste lunga si frumoasa ca si in celelalte...

15. Back To Top | #75
    Registered User
    Quote Originally Posted by ciocanul View Post
    ...
    De obicei ca sa faca asta contentul de sg player PVE este oarecum diluat si repetitiv ...pt mine e clar ca nu o sa poata oferi o poveste lunga si frumoasa ca si in celelalte...
    de unde e atat de clar ptr. tine ?
    tocmai asta tot se repeta ca se pune accent pe poveste si ca lucas si bioware au in acest moment atat material de pve incat or sa poata sa faca expansion 10 ani de acum .
    si asa cum a aparut deja si pe CG news , va fi primul MMO in care dialogurile vor fi vorbite in totalitate .

16. Back To Top | #76
    Huggable admin Bossman's Avatar
    This isn't a democracy. It's a benevolent dictatorship.

17. Back To Top | #77
    cu cat vad mai mult trailerul cu atat imi doresc sa fi fost doar un KotOR 3 si nu 3, 4, 5, etc. cum se lauda ei.
    se strica toata atmosfera cu grafica aia de au implementat-o

18. Back To Top | #78
    - Nameless One - MackTK's Avatar
    O, dar evident ca preferam urmatorul KOTOR din serie, dar sa vedem ce iese, oricum. Daca reusesc in joc sa reproduca macar 40% atmosfera din trailer, vor avea un succes foarte mare.

19. Back To Top | #79
    Ar fi frumos sa incepi un tanar simplu sau ceva si incet incet sa devii jedi/sith si pe masura ce inaintezi sa devii tot mai puternic si sa aibe un sistem complex de fighting.Sunt miscari in trailer foarte tari.

20. Back To Top | #80
    Registered User
    in trailer apar cateva rase neconfirmate pana acum.
    Jedi Kel Dor
    Jedi Rodian
    sith companion Twi'lek
    jedi companion droid
    mi-a placut bounty hunter- itza cum se misca si arata sigur va fi o clasa puternica si cred ca foarte buna in solo-leveling.

1.  
Page 4 of 198 FirstFirst 12345671454104 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks