Page 5 of 22 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast
Results 81 to 100 of 432

Thread: Cumpara Star Wars The Old Republic: cum, cat, de unde.

1. Back To Top | #81
    Registered User slicker's Avatar
    La mine nici acum nu a ajuns BF3 LE de la Thehut. Si nici nu vor sa imi spuna de ce, unde s-a pierdut si alte alea. Acum mai trebuie sa astept INCA nus stiu cat timp sa imi vina PRIN POSTA un formular prin care sa le cer refund sau replacement lol. S-au dus dracului si astia. Ma amana de pe o saptamana pe alta, ba imi trimit mail de la zavvi.com , ba de la thehut, sunt VARZA !

Evitati, mai ales in cazul unui joc de genul asta.

2. Back To Top | #82
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Quote Originally Posted by strumfi View Post
    am pus euro si mi-a cerut 55 euro . Nu ms . Pe the hut cum zicea Pet , e 30 lire , 150 roni. standard-ul , oricum nu vreau toate mizeriile alea din deluxe . Ai early access oricum , aia e vrajeala sa faci preorder , ca oricum dau preorder la toti si oricum e pe valuri si early access si intra primii aia de au facut preorder in 1977 , restu care il jefuiesc pe mos craciun si incarca cardu intra pe 33 decembrie.
    Nu pune euro, lasa dolari si platesti tot in dolari, iti trimit codul imediat (cel putin asa au facut la ce am mai cumparat de la ei)

The hut dau codul?

3. Back To Top | #83
    Poate m-m-c vroia digital, ptr ca la offgamers e varianta digitala, in schimb la thehut nu exista asa ceva.
    O varianta digitala m-ar interesa si pe mine ( in afara de origin ptr ca nu am reusit sa dau preorder acolo ) damn EA.

4. Back To Top | #84
    Mie mi-a mers de pe Origin, varianta pentru Uk, parca era link-ul pe undeva pe aici. Nici asa nu iti merge? Din cate am inteles nu va trebui sa rulez clientul Origin pentru a putea juca, deci e ok.

5. Back To Top | #85
    Registered User strumfi's Avatar
    Quote Originally Posted by m-m-c View Post
    Nu pune euro, lasa dolari si platesti tot in dolari, iti trimit codul imediat (cel putin asa au facut la ce am mai cumparat de la ei)

The hut dau codul?
    habar nu am sincer , practic tot ce iti trebuie e codul ala , nu am nevoie de cutie and shit . Cred ca o sa astept sa vad ce zic baietii de pe CG sincer , nu am chef sa stau vreo luna dupa adormitii aia . Dar poate sunt oameni ce iau de acolo si ti-l recomanda .
    Pe offgamer mi-au cerut pe un digital ,in dolari cum ai zis, 60 parai . asta inseamna 200 ron. Cam mult sincer. Eu zic sa nu va grabiti sa vedem ce zic si baietii de pe Cg , poate vin cu o oferta . 150, 180 max mi se pare decent , mai mult nu dau pe el , si asa asta e tocmai bun sa iesi din iarna , nu ma astept sa stau mai mult de 3 luni .
    Last edited by strumfi; 20-11-2011 at 23:22.
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

6. Back To Top | #86
    Nu imi merge, am gasit linku, l-am folosit, nimic. Si am o gramada de jocuri cumparate digital pe accountul meu de origin si steam deci nu exista posibilitatea sa fi gresit ceva la introducerea datelor. whatever ...

7. Back To Top | #87
    ce link ?
    eu zic sa va linistiti si sa nu le bagati la corporatistii astia banii in buzunar...yet Oriunde cautati o sa vedeti ca pretul oscileaza in jur de 200-190 roni . Mai asteptam si oferta de pe Cg
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

8. Back To Top | #88
    Registered User Hyadum's Avatar
    Oferte vor mai aparea, dar pentru ca EA nu o sa trimita copii pentru Romania decat incepand de anul viitor, nu cred ca vreun magazin sa aduca in alte conditii.
    Daca va uitati pe site la importatorul oficial EA games, zice Data lansarii: 22.03.2012. Drum bun si cale batuta, daca credeti ca o sa stea cineva 4 luni sa astepte sa aduceti voi.
    Imagination is more important than knowledge...
    Albert Einstein

9. Back To Top | #89
    hyadum , cati crezi tu ca sunt interesati de cutia cu un CD ? digital download e tot ce conteaza in ziua de azi , mare rahat sa iti dea 5000 keys sa le vinzi si din alea pastrezi tu 15 % si restu merge la EA . Problema nu o pui bine , intr-adevar Romania e o tara de rahat , dar ai de ales sa iei din ea 10.000 euro sau nu , asa ca stai linistit intotdeauna vor fi oferte , depinde cum negociezi cu producatorul . Poate ca n-o sa incepi tu primu , poate vei intra mai tarziu , dar who gives a fuck , Ea si-a luat banii , romanii au platit cu 5 euro mai putin si aia e , toata lumea e happy. Aaa , desigur cine are 75 lire (ma indoiesc ca da cineva atat pe jocul asta ) merge pe origin isi ia digital deluxe moloz si la revedere.

10. Back To Top | #90
    Infectious Grooves PET's Avatar
    Ideea era ca nu o sa ai jocul in Decembrie ci il vei avea in Martie, daca comanzi din Romania. Nu tine de cutie sau alte chestii.
    if ($yourehappyAndYouKnowIt) {
    clapyourhands;
    }

11. Back To Top | #91
    Banned
    digital>all

12. Back To Top | #92
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Quote Originally Posted by Yamamoto View Post
    digital>all
    I second this!

So, de unde luam digital cat mai ieftin?

13. Back To Top | #93
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    The hut se pare. Ah, da, si sa nu va asteptati sa va trimita codul mai devreme de 20 dec

in nici un caz "imediat".
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

14. Back To Top | #94
    Registered User Hyadum's Avatar
    Parca zicea cineva sa nu cumparam de pe thehut aka zavvi pt ca nu livreaza cu saptamanile, te expediaza de la o un site la altul pt returnarea banilor si alte kkturi din astea. Acum intrebarea este, preferi sa dai 10 euro in plus pentru garantie si seriozitate sau faci o economie de 2 pizza si mergi la risc?
    Imagination is more important than knowledge...
    Albert Einstein

15. Back To Top | #95
    Registered User DarkManole's Avatar
    Am luat eu de la zavvi .. Am facut comanda seara .. dimineatza aveam codul . + ca am auzit numai lucrui bune de la cei care au luat rift de la ei . Acuma sa vedem cat de repede ajunge si jocul.
    You don't stop playing games because you get older.
    You get older because you stop playing games.

16. Back To Top | #96
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Ce cod aveai? De early access sau cod-ul jocului???

Sau te referi la alt joc?
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

17. Back To Top | #97
    codul de early

18. Back To Top | #98
    Scuze Manole , dar te intereseaza cand ajunge cutia aia , in cazul cand ai luat standard ? poa sa ajunga si la anul in decembrie sau sa nu mai ajunga deloc . Ti-ai luat codul il bagi in origin si la revedere , te joci .

19. Back To Top | #99
    Cmon strumf .. ce facem aici .. scenarii de sfarsitul lumii?

Nust ...am codul de early .. deci pot sa ma joc garantat de la inceput .. si dupa aia o sa mai vedem ..

CRED ca o sa intarzie ..
    SPER sa nu intarzie ..
    NU CRED sa intarzie cu saptamanile.

Toata treaba e daca esti dispus sa renunti la cateva zile de joc pentru a avea cutia .. iar eu am fost , pt ca sunt maniac cucu tiile

20. Back To Top | #100
    Registered User slicker's Avatar
    Thehut :
    Eu ii intreb unde e pachetul, al 13 email. Joc declarat ca fiind Dispatched de pe 24. Cam asa arata un reply, cu o engleza de indian retard, de azi dimineata :

Hi Daniel,

Thanks for the message,

Sorry for the lateness of the reply I totally understand your frustration I would like to inform you our system works differently from other website's we dispatch all games/CD's/DVD's via Royal Mail postal service which is why we are unable to provide you with a tracking number sorry.

We do have an express delivery option listed on the website which sends the item courier service with a tracking number, as the item was a pre-order we did aim to get this to you on the day of release there was a delay in sending the order due to a late stock in from the suppliers.

Thanks again for getting in touch.

If there is anything else I can help with, please let me know.

Sorry for the inconvenience this has caused you.

Kind regards,
    Kieran

Acum cica eu trebuie sa astept sa imi vina PRIN POSTA un Document fizic prin care sa confirm faptul ca vreau refund sau replacement haha.

Eu ii intreb CAND , ei imi raspund ca Iliescu, vorbesc mult si nu spun nimic. Pachetul nu au vrut sa il desfaca, nici vorba sa primesc codul pentru Origin

NU luati un MMO de la astia. Sub nici o forma.

1.  
Page 5 of 22 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks