Page 6 of 22 FirstFirst ... 345678916 ... LastLast
Results 101 to 120 of 432

Thread: Cumpara Star Wars The Old Republic: cum, cat, de unde.

1. Back To Top | #101
    Registered User DarkManole's Avatar
    Tu zici de star wars sau de alt joc>?
    You don't stop playing games because you get older.
    You get older because you stop playing games.

2. Back To Top | #102
    Registered User slicker's Avatar
    De BF3 vorbesc, unde pot astepta, vorba aia nu ma grabeste nimeni. Dar daca ar fi fost TOR unde intr-o luna faci 40 de lvls si pierzi startul ?

3. Back To Top | #103
    De unde pot sa iau acest joc in varianta digitala, dar sa fie ceva sigur? adica sa platesc si instant sa primesc codul sa ma pot juca fara probleme in data de 20 decembrie. Nu conteaza banii, nu vreau economie, vreau siguranta....l-as fi luat de pe Origin dar vad ca nu se poate, the hut si zavvi le exclud din start....altceva SIGUR?
    Multumesc

4. Back To Top | #104
    pe origini din cate stiam merge daca pui ca limba english UK

5. Back To Top | #105
    Daca il precomand acum de pe Origin UK, am early acces incepand cu 19 decembrie?

6. Back To Top | #106
    Registered User
    Quote Originally Posted by bossaru View Post
    Daca il precomand acum de pe Origin UK, am early acces incepand cu 19 decembrie?
    jocul se lanseaza pe 20 (si respectiv 22),... dar cam pt aia din pre-order. am un mail de la swtor din care inteleg ca accesul se va face treptat in functie de ordinea in care ai validat codul de pre-comanda (nu cred ca inseamna un interval mai mare de o sapt, poate 2).... eu am ales o varianta mai ieftina, dar pare ca mai lenta, comanda printr-un cunoscut in state, dar jocul il va livra abia in ianuarie...
    ps. nu comandati din tari gen franta sau germania, s-ar putea sa vi-l trimita in limba nativa
    foloseste codul MCXC3BMG pentru o reducere de1% din pretul pcgarage!

7. Back To Top | #107
    Pe Origin daca vreau sa fac precomanda apare asa:

STAR WARS(TM): The Old Republic(TM) Standard Edition: £39.99 (aprox 200ron)
    Star Wars™: The Old Republic™ Digital Standard Edition Pre-Order Fee £5 (aprox 25ron)
    Sub-Total £44.99. (aprox 225 ron)

Adica eu le dau banii in avans si in loc sa-mi dea reducere pt. asta, ei imi cer cu £5 mai mult? Cat de idioti! Pe multe site-uri pretul e in medie undeva pe la 190Ron, iar de la ei oficial e mai scump.

8. Back To Top | #108
    Registered User Hyadum's Avatar
    Nu, cele 5 lire pe care ti le cer initial sunt reduse din pretul jocului la final. Nu stiu daca sunt diferentre intre versiunea box si cea digitala, dar la digitala preorder fee este dedus din pret.
    Imagination is more important than knowledge...
    Albert Einstein

9. Back To Top | #109
    Se poate lua de pe ORIGIN UK deci, fara probleme ca ai IP de romania si ulterior nu te poti loga in joc si alte probleme de acest gen?

10. Back To Top | #110
    Registered User
    Eu cred ca o sa iau de la baetii astia... am luat mai multe joace de la ei fara nici o problema Star*Wars:*The*Old*Republic*CD*KEY...

11. Back To Top | #111
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Cel mai bun pret pana acum, iar daca se plateste prin paypal e perfect.

12. Back To Top | #112
    In schimb nu cred ca are early acces

13. Back To Top | #113
    Early access se revoca daca anulezi un preorder? Ca suna bine oferta astora, mai ales ca ofera CD KEY-ul imediat. Daca early access ramane de la o alta pre-comanda atunci e perfect
    Someone is wrong on the Internet!

14. Back To Top | #114
    Din ce am inteles Nu, nu se revoca ..

Spuneti si voi aici daca ati luat de la astia de mai sus din postul lui ser232 .. sunt curios daca e totul ok .

15. Back To Top | #115
    Banned Lucifer's Avatar
    Cred ca am sa iau de la baietii de mai sus peste cateva zile si pentru early access iau un key de pe ebay la catva coco. Oricum ies mai ieftin decat sa dau 60 euro la ea origin.

16. Back To Top | #116
    Registered User imper's Avatar
    Quote Originally Posted by ser232 View Post
    Eu cred ca o sa iau de la baetii astia... am luat mai multe joace de la ei fara nici o problema Star*Wars:*The*Old*Republic*CD*KEY...
    A mai luat cineva ,ceva de la ei?
    Unsigned

17. Back To Top | #117
    eu tocmai am dat comanda pe origin, din program ca acolo poti sa alegi romania, pe site nu poti
    si din program am platit in lire, 45 lire, 230 ron luati de pe card, daca pun limba franceza iesea 55 euro care face putin mai mult, cel mai ieftin ar fi fost in dolari americani, iesea cam 200 ron, dar nu mergea sa aleg tara romania asa ca am lasat cu lire si gata, decat sa am probleme ulterior mai bine asa

18. Back To Top | #118
    Registered User bonus's Avatar
    vreau sa iau si eu 3 exemplare cu key de preorder.
    vreun site / user de incredere de unde sa le iau cu mai putin de 59.99$ cat e pe origin?

19. Back To Top | #119
    Si eu am facut pre-comanda prin Origin. Astept sa primesc mail de la ei sau de la SWTOR.com prin care sa ma anunte de cand imi incepe early access-ul.

20. Back To Top | #120
    mie mi-a venit confirmarea si "cd-key" in apoximativ 5 minute dupa ce am dat toate datele de la card, si apoi am bagat codul pe site la swtor la pre-order si mi-a recunoscut si in swtor ca trebuie sa-mi dea early access, si dupa cateva zile apare si in programul origini de unde joc bf3

---------- Post added 03-12-2011 at 07:39 ---------- Previous post was 02-12-2011 at 22:36 ----------

acum m-am uitat iar pe card, initial aveam 230 ron la sume retinute, acum nu mai am acea suma, au luat doar 25 ron, probabil valoarea de pre-comanda si early access, restul il vor lua ei automat la lansare sau trebuie sa platesc eu manual? ma gandeam ca ar fi trebuie sa ramana diferenta la sume retinute dar nu e

1.  
Page 6 of 22 FirstFirst ... 345678916 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks