View Poll Results: Ce side veti alege in SWTOR?

Voters
101. You may not vote on this poll
  • Republic

43 42.57%
  • Empire

58 57.43%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 56

Thread: Recrutari

1. Back To Top | #21
    Banned
    Asom, e timp si pt asta man! Asta sa fie problema, lol. Se vor bate pe tine stiind ca ai fost beta tester. De fapt, le-as cere celor care te/ma vor,un c.v. si rank de conducator al tuturor navelor spatiale, daca intru la ei

2. Back To Top | #22
    Registered User Hyadum's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyadum View Post
    Ca si la celelalte topicuri pentru MMO-uri, puteti posta aici anunturi pentru oferte sau cereri de recrutare in guildele din SWTOR.
    Ar fi bine ca anunturile sa contina toate informatiile, pentru a nu exista dubii. Va dau un exemplu:

Guild: IMMORTALS
    Server: EU PVP
    Side: Republic
    Recruitment: Open
    SWTOR link: The Immortals | Star Wars: The Old Republic
    Private forum link: http://www.clanfear.co.uk

Si nu in ultimul rand multumesc Bossman pentru promptitudine.
    Domeniul la site/forum s-a schimbat. Nu mai este clanfear.co.uk, este http://www.mmo-guild.co.uk
    Imagination is more important than knowledge...
    Albert Einstein

3. Back To Top | #23
    Banned
    Vad zilnic 1-2 din Immortals in pvp...dar nu ma pune sa imi amintesc cum ii cheama...

4. Back To Top | #24
    Registered User Mr.Rabbit's Avatar
    Guild: Vlad Dracul
    Server: PvP
    Side: Sith Empire
    SWToR link: Vlad Dracul | Star Wars: The Old Republic

Asus X99 Deluxe, i7 5820K @4.5 on Corsair H110iGT, 16GB Corsair Dominator Platinum DDR4 @ 2666 CL 15, 2x ASUS STRIX 970GTX DC II OC SLI, Samsung 850 PRO 256GB, Toshiba 1TB, Corsair Carbide Air 540 - cooled by [3x Cougar Vortex PWM CF-V12HP & 3x Cougar Vortex HDB 140] @1200W Corsair AXi Platinum, Asus RoG Swift 27", Apple 23'', Corsair K70RGB & M65RGB, Audiotechnica AD900X + ModMic 4.0

Star Citizen - folositi codul STAR-LRGC-9Y26 la crearea contului si primiti 5000 UEC bonus

5. Back To Top | #25
    SWTOR link:
    The Immortals | Star Wars: The Old Republic

Forum link: http://www.mmo-guild.co.uk
    Membrii inregistrati oficial: 178
    Membrii cu preorder: ~60

Alianta cu: The Knights Who Say Ni, Republic Of Sweden
    Razboi cu: The BlackHand Order
    Guild is Ready for deployment.

Pe data de 15 decembrie guilda o sa fie activa pe serverul Live. Toti cei care vor fi in guild inca din faza de pre-launch vor avea un loc asigurat la lansare. Dupa lansarea oficiala a jocului se vor asigna functiile de Officer, iar recrutarea se va face dupa alte criterii.
    Albert Einstein

6. Back To Top | #26
    Banned
    Black Hands Order, sunt aceeasi BHO old school gamers ?

7. Back To Top | #27
    Eu nu ii stiu, posibil sa fie. Guild masteru a stabilit diplomatia dupa sugestii si supunere la vot din partea membrilor.
    Albert Einstein

8. Back To Top | #28
    Registered User
    Am dat si eu un apply la The Immortals cu userul MihaiAlex par de treaba baietii ( si fetele daca or fi ) ).

9. Back To Top | #29
    Bine ai venit!
    191 membrii inregistrati oficial in acest moment
    Albert Einstein

10. Back To Top | #30
    SWTOR link:
    The Immortals | Star Wars: The Old Republic

Forum link: http://www.mmo-guild.co.uk
    Membrii inregistrati oficial: 200+
    Membrii cu preorder: ~90

Alianta cu: The Knights Who Say Ni, Republic Of Sweden
    Razboi cu: The BlackHand Order
    Guild is Ready for deployment.

Mai sunt 12 zile pana la early access. Pe forum numarul total de membrii este ~450, din care peste 200 sunt oficial inregistrati in joc. Exista un mic core de aprox 8 romani, suficient pentru a face orice fel de content din joc fara sa fie nevoie sa apelam in alta parte. Serverul de Mumble este activ, totul este pregatit.
    Albert Einstein

11. Back To Top | #31
    Registered User
    o fi core de 8 romani dar nici unu nu ati raspuns la mesaje nici ingame nici pe site

12. Back To Top | #32
    Eu ti-am raspuns, cu intarziere, dar am raspuns. E greu de urmarit pentru ca nu apare nici un pop-up si nici un mail de avertizare, trebuie sa te uiti pe home in partea stanga mereu.

As we prepare for Early Game Access to Star Wars™: The Old Republic™, we’re working to ensure that those of you who have registered guilds as part of our Pre-Launch Guild Program experience a smooth transition into the game. To that end, we want to remind you all that today is your last chance to finalize your guild before we bring an end to the Pre-Launch Guild Program

Deci azi e ultima zi cand puteti intra in guild cu programul Pre-Launch!
    Albert Einstein

13. Back To Top | #33
    Registered User
    salut am aplicat si eu la aceasta guilda, nume pe site swtor sethalex03, cand o sa aflam pe ce server jucam? in-game name o sa fie ender jedi guardian.

14. Back To Top | #34
    Registered User warpath's Avatar
    E posibil sa fiu si eu interesat mai incolo , caci cu siguranta voi vrea sa incerc ambele parti macar cu un char ( desi momentan o sa merg pe empire pvp ). Succes la toate si sa cresteti pt cand o sa fac un reroll pe republic
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

15. Back To Top | #35
    Registered User
    vreunu din cei cu preorder a primit mailu cu unde e guilda pe ce server(guilda ta nu neaparat imortals), sau de cant incepi early access(si daca da cand ai dat reedem la cod). eu am dat redeem pe 3 septembrie si inca nu stiu cand incep sau unde e guilda, doar stiu ca incepe de pe 13 dec ora 10am EST adica 14.00 13 dec aici in romania.

16. Back To Top | #36
    Registered User
    salutare a ramas serverul acelasi ca cel dat de bioware? nu vad pe nimeni in guilda pt immortals

17. Back To Top | #37
    Sperverul pt the Immortals s-a schimbat, akm este Niman.intra acolo.

18. Back To Top | #38
    Care jucati pe Niman, intrati pe http://www.mmo-guild.co.uk si faceti cont. Avem guild mare si sunt vreo 10 romani in el. Gasiti grup pt orice, de orice level. Crafting gratuit (daca ai mats), items gratuite (orice nu ii e de folos cuiva, se da link in guild si se intreaba daca are cineva nevoie).
    Albert Einstein

19. Back To Top | #39
    Guilda noua Asylum, main focus end game pve facem pvp si social de asemenea , suntem pe serveru Tomb of Freedon Nadd oricine este binevenit.
    Cine este interesat am acelas nickname si pe server Tavitzu iar daca nu sunt online puteti intreba un memberu pentru info/invite/etc.

20. Back To Top | #40
    Registered User
    Quote Originally Posted by Hyadum View Post
    Care jucati pe Niman, intrati pe http://www.mmo-guild.co.uk si faceti cont. Avem guild mare si sunt vreo 10 romani in el. Gasiti grup pt orice, de orice level. Crafting gratuit (daca ai mats), items gratuite (orice nu ii e de folos cuiva, se da link in guild si se intreaba daca are cineva nevoie).
    Sunt si eu in guild , foarte de treaba lumea de acolo, pacat de server cu al lui queue , poate s-au mai linistit apele acuma ca early access e gata.

1.  
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Bookmarks

Bookmarks