Page 12 of 12 FirstFirst ... 29101112
Results 221 to 230 of 230

Thread: Ygdra Guild - PVP - Sith Empire

1. Back To Top | #221
    Quote Originally Posted by Mario Sima View Post
    Salut. Imi pare rau ca vin cu asa ceva aici dar nu am reusit altundeva. Ma poate ajuta cineva cu un trial invite pe mariokid22@yahoo.com ? Ma gandesc sa cumpar jocul dar multi din oamenii pe care ii cunosc sunt dezamagiti de SWTOR si as vrea sa il incerc inainte. Mersi anticipat si scuze de deranj.
    trimis

2. Back To Top | #222
    Multumesc frumos.

3. Back To Top | #223
    Am intrat și eu în guildă acum câteva zile. Numele Vruth vă spune ceva?

4. Back To Top | #224
    Banned
    E careva in guilda care nu mai joaca , are contul inchis si ar fi dispus sa il vanda?

5. Back To Top | #225
    Am eu un cont pe care nu-l foloseste nimeni, l-am cumparat pentru un prieten si nici nu s-a atins de el. Nici macar nu si-a atasat credit card-ul de cont. Mai are 8 zile de gametime.

Ygdra Guild - PVP - Sith Empire-v1.png Ygdra Guild - PVP - Sith Empire-v2.png

### Dang it. L-am sunat acum sa-l intreb daca o sa mai joace si mi-a spus ca se apuca de el cand termina un proiect de-al lui.
    Nu voiam sa-l dau pe bani reali, voiam mai mult credits. Vad eu, poate-l conving.
    Last edited by Nothic; 01-04-2012 at 09:40.

6. Back To Top | #226
    Dupa aproape un an de liniste, mai exista aceasta ghilda? Presupun ca dupa unificare ati fi pe Tomb?

7. Back To Top | #227
    Nick anterior: saf13 Dromihetes's Avatar
    Eu mi-am facut un cont cand mai exista Bloodworthy, acum vreo juma de an sau mai bine, dar am gasit un singur membru al ghildei in cele 2 zile cat am jucat acolo, care zicea ca nu prea mai e activitate la ei. In urmatoarele 2 luni nu am intalnit nici un membru de la ei in warzones si cum Ygdra s-a mutat in GW2, nu cred ca a mai ramas ca si ghilda in SWTOR.
    Foloseste codul KBGTJAAJ pentru discount la cumparaturile de pe Pcgarage.

8. Back To Top | #228
    Scurta viata a avut.
    Eu caut o ghilda romaneasca pe imperiu pentru ca cei din Romanian Spirits sunt ancorati bine in char-urile lor si nu i-am putut convinge sa treaca de cealalta parte a Fortei.

9. Back To Top | #229
    Nick anterior: saf13 Dromihetes's Avatar
    Parca avem si ghilda la Imperiu, trebuie sa ii intreb pe ofiteri si revin.

---------- Post added at 10:31 ---------- Previous post was at 00:48 ----------

Se pare ca doar la stadiul de propunere a ramas ghilda de la Imperiu.
    Foloseste codul KBGTJAAJ pentru discount la cumparaturile de pe Pcgarage.

10. Back To Top | #230
    Sa stii ca era facuta ghilda de la Imperiu, dar pe Red Eclipse. Ii zice Legiunea Daco-Romana, dar lumea e mai mult la republicani.
    Seara cica ar intra mai multi.

1.  
Page 12 of 12 FirstFirst ... 29101112

Bookmarks

Bookmarks