Page 2 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 40 of 230

Thread: Ygdra Guild - PVP - Sith Empire

1. Back To Top | #21
    Registered User DarkManole's Avatar
    Am ales pentru wekendul asta de beta serverul The Shadowlands de pe North America .... pe europe nu e nici un server pvp .. si doar un singur server pve care e full si deja cu queue.
    You don't stop playing games because you get older.
    You get older because you stop playing games.

2. Back To Top | #22
    Registered User warpath's Avatar
    Am facut si eu apply la voi, sa vedem cum e pvp-ul in cest joc ( am facut preorder tarziu si nu am apucat s ail testez in beta )
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

3. Back To Top | #23
    Super fain .. yap nici eu nu am ajuns la open world pvp in beta asta ..

Ca idee la inceput o sa fie focus pe PVE pana ne facem chars mari ...... plus ca povestiile sunt prea frumoase ca sa fie sarite ( gen lvling numai din pvp) .

Asta e mai mult pentru cei care vor PVE la Sith Empire dar se sperie de faza cu server de PVP .
    Cele 2 chiar nu se exclud una pe alta ... iar guilda nu va fi o guilda de PVP/PVE exclusiv . Se vor intampla both . Pentru ca asha e frumos :P

4. Back To Top | #24
    Registered User warpath's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkManole View Post
    Super fain .. yap nici eu nu am ajuns la open world pvp in beta asta ..

Ca idee la inceput o sa fie focus pe PVE pana ne facem chars mari ...... plus ca povestiile sunt prea frumoase ca sa fie sarite ( gen lvling numai din pvp) .

Asta e mai mult pentru cei care vor PVE la Sith Empire dar se sperie de faza cu server de PVP .
    Cele 2 chiar nu se exclud una pe alta ... iar guilda nu va fi o guilda de PVP/PVE exclusiv . Se vor intampla both . Pentru ca asha e frumos :P
    Merita sa vedem ce are de povestit jocul pana la nivele mai mari ( cu evidentele pauze de pvp in warfronts sau cum le zice ) , dar la nivel maxim o sa fie operatiunea keel ze jediii
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

5. Back To Top | #25
    Quote Originally Posted by warpath View Post
    Merita sa vedem ce are de povestit jocul pana la nivele mai mari ( cu evidentele pauze de pvp in warfronts sau cum le zice ) , dar la nivel maxim o sa fie operatiunea keel ze jediii
    Oh yah

6. Back To Top | #26
    Registered User Marduk's Avatar
    am dat si eu apply . imi doresc sa joc cu romani si sa ma simt bine. Sper sa ne vedem ingame
    Arguing on the internet is like running the special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
    Cumpar carti cu artwork-uri

7. Back To Top | #27
    de ce toata lumea joaca empire

8. Back To Top | #28
    Din contra .. de data asta cred ca majoritatea or sa joace " the good guys" .. sa fie jedi bla bla :P ( dar hai sa nu transformam topicul in ce nu trebuie sa fie cum a facut Strumf cu ala de Light/Dark knp?) .

Daca vrei sa sti de ce Ygdra joaca empire e simplu ... pentru ca in Warhammer/Aion/Rift am fost de partea la light side.
    Ti se cam ia la un moment dat de pink fluffy love all around you

Si sincer, pana la urma intr-un mmo the most important thing e ce a zis Marduk mai sus "imi doresc sa joc cu romani si sa ma simt bine" . Restul sunt detalii.

9. Back To Top | #29
    Ma bate gandul sa dau si eu join, nu pt ca vreau sa fiu intr-un guild, da nu prea am cu cine sa joc instantele alea de 2+ . Sper ca merge si asa
    Someone is wrong on the Internet!

10. Back To Top | #30
    100% your choice ... no cookies attached

11. Back To Top | #31
    am facut si eu apply, is rhemaxos pe forum la swtor, scz ca e in engleza, dar e de mult salvata acolo )) :P

12. Back To Top | #32
    Din ce vad gata s-a incheiat fomarea guildei la ei pe site . Nu mai dau voie la apply .

De acum inainte postati pe forumul guildei daca mai e cineva de vrea sa vina . Pentru invite-uri in joc dupa ce o incepe.

13. Back To Top | #33
    Registered User strumfi's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkManole View Post
    ( dar hai sa nu transformam topicul in ce nu trebuie sa fie cum a facut Strumf cu ala de Light/Dark knp?) .
    Aceste vorbe ma doare !! Am fost ferm convins intotdeauna ca in acest guild am avut de spus numai chestii pertinente si la obiect ! Ca nu am fost luat in serios e alta poveste
    Poate pentru ca intotdeauna cand am facut ce trebuie si nu am fost recompensat, laudat si nu mi s-a acordat atentia cuvenita , am inceput sa bat campii
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

14. Back To Top | #34
    Ce de mai strumfareste strumffisorul strumfaresc la 5 dimineatza
    sau o fi evil twin-ul ala? you know .. DARTH Strumf ! .hmm

15. Back To Top | #35
    eram la munca , nu aveam ce sa fac , prima aterizare era la 7.
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

16. Back To Top | #36
    Registered User Rukh's Avatar
    Guys, mai primiti unul de 30+ la voi in ghilda? tot spre dark force trag si eu, spec ops ftw.
    Unde ma inregistrez, la voi pe site?

17. Back To Top | #37
    Yap sure Si nope nu e obligatoriu sa te inregistrezi pe site . Doar daca vrei sa postezi ceva pe forum/shoutbox .

Acuma ca s-au inchis recrutarile online la swtor.com singura modalitate e sa imi dai un mesaj in joc pentru invite. Astept mailul de la Bioware( care ar trebui sa ajunga inainte de early acces) in care sa zica pe ce server ne-au facut guilda . Si cum aflu numele il si postez pe peste tot

Cheers.

18. Back To Top | #38
    Ygdra was successfully imported into Star Wars™: The Old Republic™.

Server: Bloodworthy

19. Back To Top | #39
    In caz de nu v-ati inscris in guild la ei pe site , intrati pe Bloodworthy la Empire si ne contactati in joc sau pe forumul Ygdra - Ygdra Forums - View forum - Star Wars: The Old Republic

20. Back To Top | #40
    Banned
    strumf, ce id aveai in rift?

1.  
Page 2 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks