Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 47

Thread: SWTOR - Romanian Spirits [SoR]

1. Back To Top | #1

SWTOR - Romanian Spirits [SoR]

Guild: Romanian Spirits [SoR]
    Server: EU PVE (continutul jocului) apoi si PvP
    Side: Republic
    Recruitment: Open
    SWTOR link: Romanian Spirits | Star Wars: The Old Republic
    Private forum link: Redirecting ...
    Obligatoriu: casti/microfon (pentru serverul de VoIP), obligatoriu cunoasterea limbii romane(adica doar romani), varsta +20.

Ghildele de Republic sau Imperial(adversar) ce vor sa faca alianta ma pot gasi pe forumul nostru.
    Romanian Spirits [SoR]

2. Back To Top | #2
    -bump- [greuceanu]
    "Cu cat obstacolul este mai mare, cu atat mai mult ne obliga sa ne autodepasim" Regina Chli-pou-ni [FURNICILE]

Daca ai ceva timp de pierdut si te plictisesti, arunca-ti un ochi si peste un blog cu diverse, vezi homepage

3. Back To Top | #3
    am aplicat si eu pentru ghilda, direct pe site al swtor, trebuie sa fac o aplicatie si pe pagina ghildei?

4. Back To Top | #4
    Cred ca este suficient aplicatia de pe situl lor pentru ca guilda va fi importata la data lansarii si toti cei ce au aplicat si au fost acceptati se vor gasi in guilda

5. Back To Top | #5
    MaX's Avatar
    amoke ai jucat wow pe darksorrow ?
    Free space

6. Back To Top | #6
    Registered User Mugurescu's Avatar
    trimis aplicatia!

incerc sa vorbesc si cu ceilalti 6 amici cu care joc de circa de 4 ani (si care au facut pre-order) sa aplice astazi la guilda.

am decis pentru inceput sa mergem pe server de pve pana ne-om dumiri cum sta treaba, apoi daca va fi cazul... sa incercam si unul de pvp...

rugamintea ar fi ca la momentul inceperii sa fie postat aici sau pe forumul swtor serverul ales.

multumesc anticipat!
    "Totu-i soarta si destin, restul e fatalitate"... - Tudor Musatescu

7. Back To Top | #7
    Sa inteleg ca vom juca pe acelasi server cu Ygdra? Suna interesant de tot si sper sa avem parte de dueluri multe si notabile

8. Back To Top | #8
    Registered User DarkManole's Avatar
    Nope.
    Romanian Spirits e pe server de PVE iar noi pe PVP.
    De asta nici nu v-am adaugat la inamici pentru ca sunt zero shanse sa fim pe acelasi server.
    You don't stop playing games because you get older.
    You get older because you stop playing games.

9. Back To Top | #9
    si impartirea pe servere va fi oarecum random si echilibrata, nu vor baga doua ghilde mari pe acelasi server si restul de servere sa fie fara ghilde pre-ordered

10. Back To Top | #10
    Atunci Sor de ce va are trecuti ca inamici ? Sau poate am vazut eu aiurea, sa verific inca o data ca sa nu scriu prostii

11. Back To Top | #11
    Dupa cum spune si DarkManole, noi suntem pe server de PvE iar ei pe PvP, eu facusem alegerea, ca poate poate, dar dupa cum au anuntat, chiar si cei care s-ar potrivi ca si aliati-inamici, nu vor avea garantia ca vor fi pe acelasi server, asadar 'see you ingame' si bafta cu ghilda YGDRA!
    Romanian Spirits [SoR]

12. Back To Top | #12
    aliati, inamici, nu conteaza, numai sa dea drumul mai repede la joc ca nu mai am rabdare

13. Back To Top | #13
    Oare or sa anunte in timp utile unde o sa fie guilda ? Sper sa fie asa ca sa putem sa ne facem caractere pe serverul respectiv, si am sa va rog sa anuntati si voi pe toate canalele posibile unde va fi guilda.

14. Back To Top | #14
    Felicitari am fost trimisi pe un server cu un nume frumos "The Red Eclipse" , sper sa ne vedem curand in joc

15. Back To Top | #15
    acum astept sa intru pe server dar vad ca e serverul cu cel mai mare queue din toata lista, cam nasol ghinion, voi ce parere aveti?

16. Back To Top | #16
    Star Wars: The Old Republic | Server Status mama ce e pe EU (bine, stiu ca e off hours pe US, but still)

17. Back To Top | #17
    eu ma duc pe Luka Sene pana se stabilizeaza the red eclipse, aproape 50 minute de asteptat sux total

18. Back To Top | #18
    dar chiar daca e queue, nu se misca rapid ? asa era in beta de ex

19. Back To Top | #19
    nu, nu se misca deloc rapid, ci foarte foarte greu, eu ma duc pe Luka Sene pana se stabilizeaza the red eclipse, aproape 50 minute de asteptat sux total

20. Back To Top | #20
    groaznic server, 45 de minute de asteptat acum la ora 21.11

1.  
Page 1 of 3 123 LastLast

Bookmarks

Bookmarks