Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 47

Thread: SWTOR - Romanian Spirits [SoR]

1. Back To Top | #21
    @max - Da(Fulga) , care esti zi repede , apoi m-am mutat la Ally pe zenedar
    Last edited by Amoke; 16-12-2011 at 10:50.
    "Cu cat obstacolul este mai mare, cu atat mai mult ne obliga sa ne autodepasim" Regina Chli-pou-ni [FURNICILE]

Daca ai ceva timp de pierdut si te plictisesti, arunca-ti un ochi si peste un blog cu diverse, vezi homepage

2. Back To Top | #22
    MaX's Avatar
    Quote Originally Posted by Amoke View Post
    @max - Da(Fulga) , care esti zi repede , apoi m-am mutat la Ally pe zenedar
    Siorm, Brutars , Stormlords
    Free space

3. Back To Top | #23
    imi pare rau dar astazi voi juca pe alt servere, queue de pe the red eclipse este inadmisibil de mare, voi cauta un server cat mai putin populat in aceasta seara, daca rezolva problema cu queue pana marti-miercuri probabil voi reveni inapoi la la voi

4. Back To Top | #24
    si eu am renuntat la el temporar pana se stabilizeaza intre timp sunt pe sith ari

5. Back To Top | #25
    cati mai joaca pe serverul original? ne mutam mai multi pe un server nou creat? queue e ingrozitor, eu propunt sa ne mutam pe alt server mai putin populat, toti in acelasi loc, ce spuneti? va arde de un reroll? eu deja am facut de 2 ori si cred ca mai fac unul daca e nevoie

6. Back To Top | #26
    Nu sunt in SoR dar am nimerit pe acelasi server, care la ora aia era ok. Mai apuc sa joc si pe el, dar intre timp am facut si un alt pe alt server. Nu as renunta insa nici la asta, nu de alta, dar daca va mai scadea populatia jocului as vrea sa am char pe un server viu si vechi. Zic si eu asa...

7. Back To Top | #27
    Cred ca ar fi oportun sa va ganditi la alt server, chiar nu am timp dupa ce vin dupa 12 ore de munca sa ma holbez la ecran 2 ore ,este doar o sugestie, sper sa rezolve cu serverul..

8. Back To Top | #28
    gata nene , pala healer cat am jucat eu cu tine , dar mai mult am stat pe zenedar apoi , hai la sw tor in guilda for the good old days
    "Cu cat obstacolul este mai mare, cu atat mai mult ne obliga sa ne autodepasim" Regina Chli-pou-ni [FURNICILE]

Daca ai ceva timp de pierdut si te plictisesti, arunca-ti un ochi si peste un blog cu diverse, vezi homepage

9. Back To Top | #29
    Registered User
    Salut,
    Nu reusesc sa vad ceva formular de applicatie pe site dar mi-ar place sa joc cu voi. Vad ca mai toti ati fost prin wow pe darksorrow si cred ca ne-am intalnit acolo ( asta daca fulga e baiatul lui giuve )

10. Back To Top | #30
    Registered User Mugurescu's Avatar
    se pare ca treaba se impute si mai rau.
    este ora 13:27 si am de asteptat o ora pina la logare.

SWTOR - Romanian Spirits [SoR]-load.jpg
    imi pare rau dar cred ca plec de pe serverul asta.
    am tot urmarit de 2-3 zile un alt server de english - pve - The Arcanian Legacy care chiar si la orele de varf (20:00 - 22:00) a fost maxim maximorum very heavy.
    dau re-roll chiar acum!
    "Totu-i soarta si destin, restul e fatalitate"... - Tudor Musatescu

11. Back To Top | #31
    nu stiu cine e giuve , dar eu am 30 de ani , tata nu prea le are el cu tehnologia , daramite cu wow-ul

lume este in guilda , aprox 100 de membrii daca nu ma insel , aplicatie pe site-ul guildei, nu dau link aici, dar cauta si tu pe google : sw tor sor

cat despre queue , s-a micsorat imbucurator de mult , in ultimele zile nu am avut deloc, la orice ora m-am logat.

12. Back To Top | #32
    Registered User
    Deci nu mai e queue list pe server de prin 25 decembrie: Suntem deja 195 de membri in guilda si cam 120 activi noua adresa este:romanianspirits.ro va asteptam pe server si pe forum

13. Back To Top | #33
    katalyna gata de lupta

14. Back To Top | #34
    Nick anterior: saf13 Dromihetes's Avatar
    M-am inscris si eu in ghilda. Deocamdata activitatea nu pare prea intensa, dar sper ca pe masura ce tot mai multi vor atinge lvl 50 sa facem ops/premades pt wz mai des.
    Foloseste codul KBGTJAAJ pentru discount la cumparaturile de pe Pcgarage.

15. Back To Top | #35
    Registered User
    curiozitate... de ce ati optat pt un server pve?
    foloseste codul MCXC3BMG pentru o reducere de1% din pretul pcgarage!

16. Back To Top | #36
    Am eu una si mai mare: de ce cu republicanii? Nu mi se pare cel mai grozav cu eunucii aia de jedi.
    Iar in ceea ce priveste serverul, nu e nicio branza pe serverele de pvp.

17. Back To Top | #37
    Registered User anubisy2k's Avatar
    Quote Originally Posted by Equaliser View Post
    Te contrazic. Inca de pe Nar incepe gank-ul si grief-ul.
    Acum 2 seri o ardeam dubios prin Network blabla pe un alt mic si am mierlit un rep.
    Cred ca au un group quest p'acolo ca imediat au aparut alti 2. Dead eu.
    Long story short, cam in 15 min eram 10 v 10 p'acolo...si era 3 dimineata:P
    "I am not a man of words. But I respect the power of words, for that is what transformed me. The words of the Sith Code. Others had heard them, contemplated them, and so on. But I understood them, and they changed me. For what was I before I heard those words? Nothing."

Darth Bane, Dark Lord of the Sith

18. Back To Top | #38
    1.Nici o recompensa pt open world pvp.
    2. Pe serverul nostru de pve, in incepand cu Hoth, am gasit la greu imps flagati pt pvp si am avut parte de pvp open world cat am avut chef. Chiar imi place asa, daca am chef de pvp, sar pe ala, daca nu, trec mai departe fara sa fiu obligat sa ma bat cu el.

---------- Post added at 12:21 ---------- Previous post was at 12:18 ----------

Quote Originally Posted by Equaliser View Post
    Am eu una si mai mare: de ce cu republicanii? Nu mi se pare cel mai grozav cu eunucii aia de jedi.
    Heh micutule imperial, cu jedi al meu l-am mierlit pe imparatul Sith.

Inntradevar , recunosc ca ,armurile consularului aratau penibil ( nici cele de lvl mare ale inquisitorului nu arata prea bine) dar acum se poate remedia cu social gear sau cu cartel coin gear. Sunt o multime de consulari care au armura lui Darth Nihilus acum

19. Back To Top | #39
    Si eu dar cica era un imparat fals pana la urma.

20. Back To Top | #40
    Stai un pic, imparatul din story line? sau te referi la

the false emperor -questul de pe Ilum care te duce in flashpointul cu acelasi nume, unde intr-adevar Darth Malgus este numit : "the false emperor"

1.  
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Bookmarks

Bookmarks