Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 47 of 47

Thread: SWTOR - Romanian Spirits [SoR]

1. Back To Top | #41
    daca termini si povestea cu sith warrior iti faci o parere mai completa
    http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=340056

2. Back To Top | #42
    Quote Originally Posted by saf13 View Post
    2. Pe serverul nostru de pve, in incepand cu Hoth, am gasit la greu imps flagati pt pvp si am avut parte de pvp open world cat am avut chef. Chiar imi place asa, daca am chef de pvp, sar pe ala, daca nu, trec mai departe fara sa fiu obligat sa ma bat cu el.
    Uite ca n-am apucat sa mai raspund de atata timp.
    Faza cu Tatooine, Hoth si altele e ca sunt zonele de pvp de pe planeta, nu? Faza cu open world e ca oriunde esti (cu exceptia bazelor presupun) esti pasibil de cotonogeala, indiferent daca esti sau nu flagged pentru pvp.
    Faza e ca toata treaba a fost gandita prost din start. Daca dau rewards pentru open world pvp, atunci ce rost ar mai avea wz? Si daca lumea nu mai e obligata sa faca wz pentru echipament, atunci nu mai are rost sa dea banii pe joc. Ca sa nu mai vorbim ca un open world pvp le-ar darama serverele din cauza traficului.

Ca fapt divers, Romanian Spirits are ghilda si pe partea de Imperiu si au inceput sa apara jcuatori activi. Numele este Legiunea Daco-Romana.

3. Back To Top | #43
    Nick anterior: saf13 Dromihetes's Avatar
    Singura zona de open world pvp free for all este Outlaw Den pe Tatooine.
    Pe restul planetelor ( vorbesc de server pve aici ) trebuie activezi tu pvp flagg, sau sa intri intr-o zona apartinand factiunii adverse, sau sa dai heal unui pvp flagged, sau sa mergi pe Ilum, in zona de pvp.

Impii de pe Hoth erau ei flagged, ei nu ne-au putut ataca pe noi , ca nu eram flagged, dar am sarit noi pe ei ca sa nu mai faca quest in aceeasi zona si de acolo a inceput macelul. Si pe Alderaan am gasit cativa flagati cand m-am dus dupa datacrons, dar n-am dat decat in unul care s-a uitat urat la mine ), ca erau lvl mic.
    Ar trebui sa fie recompense pt open world, chair daca intr-o cantitate mai mica decat cele din wz, oricum ar mai face lumea si wz, in special cei de pe serverele pve.
    Foloseste codul KBGTJAAJ pentru discount la cumparaturile de pe Pcgarage.

4. Back To Top | #44
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Transferul de server e free pentru astia care nu platesc? Poate vin si eu la hoarda in guilda voastra.
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

5. Back To Top | #45
    N-am idee cum e cu tranferurile. Eu momentan sunt subscriber si cand am dat acum cateva saptamani la transfer, imi zicea ca-i indisponibil.

6. Back To Top | #46
    as dorii si eu o invitatie daca se poate
    sunt lvl 31 Guardian
    nume : Crossguide
    multumesc anticipat

"Edit" - damn, sunt pe Progenitor....RP server
    Asta inseamna char nou...
    revin cu numele imd ce ajung lvl 10
    Last edited by valiro23; 21-03-2013 at 19:32.

7. Back To Top | #47
    Poti fi recrutat si de la lvl 1.
    Doar da un /who dupa Romanian si intreaba pe careva de lvl mare.

1.  
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Bookmarks

Bookmarks