Results 1 to 2 of 2

Thread: Sith Inquisitor Q/A ...

1. Back To Top | #1

Sith Inquisitor Q/A ...

Buna miam facut si eu un Sith Inquisitor , am facut level 12 si nu stiu mai exact pe ce sa il pun magic sau celalalt? astept si eu niste sfaturi ma intereseaza pvp-ul mai mult , nu stiu care merita mai tare pentru damage.

Si ma mai intereseaza si daca odata puse le poti reseta sau sunt permanente?

mersi anticipat

---------- Post added 06-06-2012 at 08:41 ---------- Previous post was 05-06-2012 at 21:39 ----------

am rezolvat , assasin ftw

2. Back To Top | #2
    Registered User
    sorc healer ff. bun. daca are un tank sa ii dea guard isi stie rotatia, e cam imbatabil.
    sorc dps e bunicel dc e sta undeva in spate; oricum tre' indemanare mare sa joci dps. armura light, nu prea mult hp, chinuiala mare sa pregatesti terenul pentru un semi-burst, care in cel mai bun caz face 12k dmg. nu va ganditi la medalia de 5k dmg, ca nu prea pica. (caracterul principal e sage, cand am inceput swtor credeam ca e altfel... cica modelat dupa yoda...)

asasinul melee e ceva mai tare. contruieste burstul un pic mai usor decat sorcu, face mai mult dmg. in majoritatea wz iau medalia de 1v1, in aproape 50% iau medalia de 5k dmg. dar e clasa greu de jucat, trebuiesc aprox 15key-binding (pe langa alea de miscare)...
    foloseste codul MCXC3BMG pentru o reducere de1% din pretul pcgarage!

1.  

Bookmarks

Bookmarks