Page 5 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast
Results 81 to 100 of 146

Thread: SWTOR F2P e oficial!

1. Back To Top | #81
    Oricum din ce am citit nimeni nu o sa joace varianta f2p deoarece sunt prea multe restrictii
    Dacă va exista posibilitatea aceasta, uite că îl voi juca eu.
    Înţelept este cel care în sine însuşi îşi găseşte adevărata plenitudine.

2. Back To Top | #82
    Registered User Garret02's Avatar
    Quote Originally Posted by FieryLoki View Post
    Dacă va exista posibilitatea aceasta, uite că îl voi juca eu.
    me 2, eu inca ma mai joc varianta trial pana devine f2p, am adus un jedi sentinel si un bounty hunter powertec la lvl 15 numai buni pentru trecerea la f2p

Star Wars: The Old Republic | Developer Blogs

3. Back To Top | #83
    si eu abia astept sa mai dau putin cu laserul phew phew, nu serios, dar la distractie chiar as mai juca din cand in cand

4. Back To Top | #84
    Star Wars: The Old Republic - Free to Play Preview Part 2 - YouTube

---------- Post added 09-11-2012 at 10:32 ---------- Previous post was 08-11-2012 at 19:43 ----------

E oficial, 15 noiembrie !

Can't wait

Star Wars: The Old Republic | News Articles

5. Back To Top | #85
    Cat de cretini pot fi astia de la Bioware! Tembelul ala din prezentare lauda in-game shop-ul de parca el l-a inventat.
    Orice MMORPG are asa ceva, autistule!

6. Back To Top | #86
    Ei lasa ca am mai vazut si pe la altii lucruri inventate de multi de ani si prezentate ca noutate absoluta. Hint: o firma cu un mar ca sigla.
    Ce ma doare pe mine e ca sunt in mentenanta, sa vedem cand ii da drumul, cica e planificat pana pe la ora 8PM ora Romaniei.
    In regimul f2p banuiesc ca primul lucru de cumparat va fi licenta pentru artefacte.

7. Back To Top | #87
    Aia cu marul sunt clasicii borfasi de prostanaci care pun botul. Totusi, in lumea MMORPG-urilor, n-ar trebui sa aiba prea multi "clienti" la aceasta prosteala.
    Eu nu prea m-am documentat cum va fi cu F2P. Are cineva idee daca va fi ceva in genul LOTRO?
    Iar cumpararea licentei pentru artefacte presupune cumpararea cu bani de la item shop?

8. Back To Top | #88

9. Back To Top | #89
    Registered User
    "Non-subscribers will find themselves with limited access to Crew Skills, storage space, and Galactic Trade Network features." =))
    am intrebat mai demult, dar nu am gasit un raspuns inca... dc e unu care a facut lvl cu 3 crewskills, acum o sa piarda 1? gluma secolului.... mai bine nu intri f2p
    foloseste codul MCXC3BMG pentru o reducere de1% din pretul pcgarage!

10. Back To Top | #90
    Registered User anubisy2k's Avatar
    dafaq?! f2p launch with issues and delays?!...noooooo...
    "I am not a man of words. But I respect the power of words, for that is what transformed me. The words of the Sith Code. Others had heard them, contemplated them, and so on. But I understood them, and they changed me. For what was I before I heard those words? Nothing."

Darth Bane, Dark Lord of the Sith

11. Back To Top | #91
    Nu-mi spune ca te asteptai la altceva!
    Totusi, sa le acordam circumstante atenuante deoarece introducerea F2P presupune niste schimbari majore pe care nu le-au putut testa in totalitate.

---------- Post added 16-11-2012 at 08:38 ---------- Previous post was 15-11-2012 at 21:55 ----------

Am reusit sa joc dimineata un pic, sa-mi amintesc putinul pe care l-am acumulat.
    Mai joaca cineva? Momentan am un Bounty Hunter pe Red Eclipse, dar oricum ma gandesc sa-mi fac un Smuggler, asa ca daca exista vreo ghilda mare de romani, pot s-o iau de la capat oriunde.

12. Back To Top | #92
    Quote Originally Posted by Equaliser View Post
    Nu-mi spune ca te asteptai la altceva!
    Totusi, sa le acordam circumstante atenuante deoarece introducerea F2P presupune niste schimbari majore pe care nu le-au putut testa in totalitate.

---------- Post added 16-11-2012 at 08:38 ---------- Previous post was 15-11-2012 at 21:55 ----------

Am reusit sa joc dimineata un pic, sa-mi amintesc putinul pe care l-am acumulat.
    Mai joaca cineva? Momentan am un Bounty Hunter pe Red Eclipse, dar oricum ma gandesc sa-mi fac un Smuggler, asa ca daca exista vreo ghilda mare de romani, pot s-o iau de la capat oriunde.
    Eu am un imperial agent,un sith warrior si sorc tot pe Red Eclipse

13. Back To Top | #93
    Si ai dat de vreo ghilda de romani p-acolo?

Cat am citit (si vazut) pana acum referitor la F2P, mi se pare o chestie penibila. Pai pana si prostiile cosmetice sau cele de User Interface sa le scoti pentru F2P? E jenant.
    Si se pare ca n-au invatat din greselile proprii (si din succesul LOTRO) pentru a face un model F2P de succes. LOTRO este singurul joc pe care am dat bani si am obtinut foarte multe in schimbul sumei platte. Daca ametitii astia de la BW/LA/EA cred ca cineva va da cativa euro pentru a deblcoa o optiune cosmetica atat de redusa cum e cea de a nu arata casca, atunci nu ma mir ca au dat-o in bara in mai putin de un an si isi merita soarta.
    In nici un joc (din cate am jucat eu) modelul F2P nu a fost atat de varza.

14. Back To Top | #94
    Registered User anubisy2k's Avatar
    Ptr mine momentan cel mai dureros este ca am voie 2 caractere pe server si am 5 pe tomb si faptul ca cere bani ptr quickbars...rili?! Ptr quickbars?!
    "I am not a man of words. But I respect the power of words, for that is what transformed me. The words of the Sith Code. Others had heard them, contemplated them, and so on. But I understood them, and they changed me. For what was I before I heard those words? Nothing."

Darth Bane, Dark Lord of the Sith

15. Back To Top | #95
    Banned
    Da, am citit si eu asta. EA, prima companie din istorie care cere bani pt QuickBars. Wtf is dat shit!!!

16. Back To Top | #96
    Ca sa nu uitam de optiunea cosmetica de a nu afisa casca.

---------- Post added at 12:18 ---------- Previous post was at 11:49 ----------

Update: tampitii cer bani si pentru afisarea prenumelui si a titlurilor. Ca sa nu mai vorbim de inventarul din nava personala.
    Daca o tin tot asa, am o urare pentru ei: desfiintarea!

17. Back To Top | #97
    Pentru a bifa sau a debifa o căsuţă trebuie plătit? Cât costă minunea?

18. Back To Top | #98
    Astia sunt in stare sa te puna sa platesti pentru anti aliasing 8x, un dolar. Pentru 16x, doi

19. Back To Top | #99
    Quote Originally Posted by FieryLoki View Post
    Pentru a bifa sau a debifa o căsuţă trebuie plătit? Cât costă minunea?
    Habar n-am. Dar apare acolo imaginea de deblocare pe Cartel Points.
    Si cica cei care au F2P au limitari si la chat. Spre exemplu, am voie sa postez un mesaj cam la 30 sec (sau p-acolo) si am un anumit numar de mesaje pe zi.

Deci cine se leaga la cap cu un F2P sa-l ia in ghilda si sa mai arunce cate un hint din cand in cand?

20. Back To Top | #100
    Atunci nu merită douăzeci şi ceva de giga pe disc.

1.  
Page 5 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast

Bookmarks

Bookmarks