Azi, ca un jucator F2P ce sunt am decis sa-mi achizitionez un Digital Upgrade Pack si sa-mi upgradez contul la Prefered pentru micile avantaje si prostioarele incluse in pachet. Dupa ce mi-am confirmat adresa de e-mail, am inregistrat cele 5 intrebari de siguranta, am dat comanda pentru pachet pe care l-am platit cu un card de debit Visa Electron. Primul lucru ciudat a fost ca pachetul era inregistrat cu suma de 2 euro cand dadeam comanda, in timp ce pe pagina de Store aparea cu 5 dolari. Dupa ce am finalizat comanda m-a intrebat daca vreau sa downloadez jocul, dar nimic care sa ma instiinteze ca a fost efectuata cu succes, nici un mesaj, nici un email, nici un email in joc, nimic in inventar, nici un sprint la lvl 14 (pentru f2p se activeaza la 15, dar pentru prefered e valabil de la lvl 1). Am vrut sa ma plang pe forum la ei, dar ghici ce? Nu am acces la forum. O sa trimit un email la serviciul pentru suport, dar pun pariu ca va dura intre o saptamana si toata viata pana o sa mi se raspunda.
Cineva cu acces la forumul lor poate deschide un topic in numele meu cu aceasta problema? Multumesc!

EDIT: Am rezolvat pana la urma. Puteti inchide sau strege topicul. Solutia a fost sa efectuez din nou comanda, aperent s-a sarit peste verificarea comenzii si nu s-a mai inregistrat.