Results 1 to 13 of 13

Thread: Cell XVII recruteaza! (IMPERIU)

1. Back To Top | #1

Cell XVII recruteaza! (IMPERIU)

Sub deviza "Nicaieri nu-i mai bine ca printre romani", Cell XVII isi propune sa devina cea mai mare guilda RO din SWTOR. Avem peste 200 de membrii de toate varstele, dintre care mai bine de jumatate sunt jucatori activi. Indiferent ca esti la inceput de drum sau veteran, ca esti jucator casual sau hardcore, esti binevenit la noi in celula.

Despre guilda:
    • peste 200 de membrii
    • Denova HM 4/4 (8m); Denova NiM 1/4 (8m); Denova 1/4 SM (16m); TFB HM 5/5 (8m)
    • 2 echipe pentru ops (8m)
    • la un pas de formarea unei echipe pentru ranked WZ
    • canal TS3
    • website

Obiective actuale:
    • a 3-a echipa pentru ops
    • echipa ranked WZ
    • sa ne bucuram de joc

• Flavius - guildmaster
    • Durhul / Sal'bre / Belicoasa - officer
    • Zuza - officer
    • Vazduh - officer

2. Back To Top | #2
    Registered User
    intrebare: ce inseamna "la un pas de formarea unei echipe pt rwz"? aveti toti oamenii full ewh, gear modat specific, ce compozitie de echipa?
    ps. ce rankuri au oamenii respectivi?
    foloseste codul MCXC3BMG pentru o reducere de1% din pretul pcgarage!

3. Back To Top | #3
    Quote Originally Posted by Dasaev View Post
    intrebare: ce inseamna "la un pas de formarea unei echipe pt rwz"? aveti toti oamenii full ewh, gear modat specific, ce compozitie de echipa?
    ps. ce rankuri au oamenii respectivi?
    Din ce ziceau ei am impresia ca le lipseste un tank.

Pentru mai multe detalii chiar ar trebui sa vorbesti cu ei, eu fiind mai mult pe partea de PVE.

Ce importanta are ce ranks exista? Alea se pot face. Momentan avem rank PVP-ist pentru cei care doar asta fac si crede-ma ca sunt multi. De fapt, esti invitatul meu sa-ti faci char de lvl 1 sa vezi ce-i pe la noi.

LE: acum mi-am dat seama ca te referi probabil la rank-ul de pvp. au ceva de genul 80-90. dar nu intotdeauna poti face o apreciare a skill-ului doar dupa rank-ul detinut de jucator.

4. Back To Top | #4
    Registered User
    eu pe Dasaev (republica) am 96... ca sa ajung aici am jucat de am capiat, am strans commendation de mai mult de 2 randuri de gear remodat. cu toate astea nu am intalnit premade de la cell. rankul ala macar spune cat ai jucat si implicit cum cunosti clasele...

5. Back To Top | #5
    Quote Originally Posted by Dasaev View Post
    eu pe Dasaev (republica) am 96... ca sa ajung aici am jucat de am capiat, am strans commendation de mai mult de 2 randuri de gear remodat. cu toate astea nu am intalnit premade de la cell. rankul ala macar spune cat ai jucat si implicit cum cunosti clasele...
    Nu inteleg unde vrei sa ajungi. Crezi ca mint sau ce?

Baietii isi fac caractere de lvl mai mic acum si probabil de asta nu dai de ei in wzs. Guilda este relativ noua (2-3 luni) si pana mai acum 1 luna nu erau destui sa se poate discuta de o echipa ranked. Oricum, ti-am facut invitatie si nu cred ca are rost sa lungim discutia asta pe forum din moment ce eu nu fac pvp.

6. Back To Top | #6
    Registered User
    nu te acuz de nimic. sondez piata pt caracterele de imp -- ps. cred ca ai uitat sa mentionezi ca guilda este la imp

7. Back To Top | #7
    Mare dreptate ai... si nu pot sa mai modific.

Mersi.

Asadar, oameni buni, guilda este la IMPERIU!.

8. Back To Top | #8
    Registered User
    e o ghilda serioasa , pot sa confirm
    eu sunt de vreo 3 luni in ea si de atunci incercam sa facem un grup de pvp ptr. rwz .
    ultima data cand am jucat cu grupul din ghilda , eram vreo 4-5 si aveam toti gear 61-63 modat si rank 60+
    eu sunt tank jugg cu elite gear + ceva mix dar pana la expansion imi cresc alturile ca am 5 charuri lev 50 +2 lev 30+ .

9. Back To Top | #9
    Si pentru ca anuntul de recrutare este inca de actualitate in 2.0 ROtHC, tin sa va aduc la cunostinta cateva dintre schimbarile care au survenit de la ultimul meu post:

• 280 de membrii
    • LVL 50: Denova HM 4/4 (8m); Denova NiM 2/4 (8m); Denova 1/4 SM (16m); KP NiM 4/4 (8m)
    • LVL 55: TFB SM 5/5 (8M); S&V SM 7/7 (8m); TC SM 1/1 (8M)
    • 3 echipe pentru ops (8m)
    • canal TS3
    • record de jucatori online - 44

• Flavius - guildmaster
    • Durhul / Sal'bre / Belicoasa - officer
    • Zuza - officer
    • Vazduh - officer

Noroc si ne "auzim" in joc!

10. Back To Top | #10
    Dupa o pauza de 1 an, m-am reapucat de SWTOR. Mai e valabil anuntul ? Mai sunteti pe Tomb of Freedon Nad (sunt la munca, si nu pot sa verific in-game)?

Zuza a fost cu mine in Ygdra, ar fi marfa sa fie una si aceeasi persoana (eu sunt Ciumegu, PT tank).

11. Back To Top | #11
    Nick anterior: saf13 Dromihetes's Avatar
    Stiu ca s-a mutat ghilda in RIFT , i-am si intalnit acolo. Nu stiu daca mai sunt activi in SWTOR.
    Foloseste codul KBGTJAAJ pentru discount la cumparaturile de pe Pcgarage.

12. Back To Top | #12
    Am intrat in guilda acum 2 zile. Dar nu prea e activitate

13. Back To Top | #13
    Registered User
    rog cell sa ma scuze... dar o sa profit de ei si de anuntul lor:
    Daca aveti caractere pe rep si nu aveti guilda, va invit la mine - The Old Immortals - guilda casual pvp (rar mai facem si pve hm...)
    ma gasiti ca Dasaev, Foreversleep, sau oricine e online, mai toti au drept de invite.
    Last edited by Dasaev; 14-08-2013 at 20:59.

1.  

Bookmarks

Bookmarks