Results 1 to 9 of 9

Thread: Transfer caractere?

1. Back To Top | #1
    Registered User

Transfer caractere?

Când a apărut jocul, pentru că eram 2 persoane în casă care doreau să joace, dar nu vroiam să plătim 2 conturi, am împărțit un singur cont. Acum că e FTP am vrea să ne separăm caracterele.

A mai trecut cineva prin situația asta / asemănătoare și știe dacă e posibil ca 2-3 caractere de pe un cont să fie transferate pe altul?
    Cod reducere PC Garage: IK8QFYL7

2. Back To Top | #2
    Registered User
    nu merge.

3. Back To Top | #3
    Registered User
    Urât, mă așteptam dar speram că poate mai fac și ei excepții în anumite situații
    Mulțumesc pentru răspuns.

4. Back To Top | #4
    Nick anterior: saf13 Dromihetes's Avatar
    Nu prea conteaza, fa-ti un cont nou si plateste o luna, iar daca joci intens, o sa ajungi sa raidezi nightmare mod in intervalul asta.
    Foloseste codul KBGTJAAJ pentru discount la cumparaturile de pe Pcgarage.

5. Back To Top | #5
    Registered User
    de ce sa platesti un cont nou cand este free ? nu se merita. poate doar dupa ce ajungi 55 sa incerci sa platesti pentru restul de features.

6. Back To Top | #6
    Registered User
    poti incerca suportul lor pt explicatii mai multe. desi in general nu ajuta la nimic, par a fi foarte "saritori". eu am ajuns sa ii sun pe unii din anglia, pt ca dupa 2.0, caracterele care erau deja lvl 50, nu puteau accesa misiunea de pvp weekly (in conditiile in care eu sunt jucator pvp asta m-a scos rau din sarite). pana au investigat si corectat bugul, le-am facut pe toate 55 si mi-am vazut de pvp )
    foloseste codul MCXC3BMG pentru o reducere de1% din pretul pcgarage!

7. Back To Top | #7
    Registered User
    Nu cred ca o sa am rabdare sa astept un raspuns din partea lor, mai bine o iau de la 0 :P
    BTW, mai exista guild romanesc pe serverul Tomb of Freedon Nadd? Am vazut ca aici pe forum nu prea mai e activitate...

8. Back To Top | #8
    Registered User
    teoretic da... practic nu. scrie in chat /cjoin romania (imp sau rep) si vezi cine e online si intreaba-i de guild
    pe imp sunt cativa - si eu - in stroke my wookie si altii in cell xvii/ pe rep erau cativa in parazitii, rebel dream, sponsored by karagga / + altii independeti (eu) sau care sunt antisociali.
    ps. lumea s-a lasat de jocu asta exact cand a inceput sa fie mai interesant - balance mai bun, mai mult content, buguri corectate ... )
    foloseste codul MCXC3BMG pentru o reducere de1% din pretul pcgarage!

9. Back To Top | #9
    Nick anterior: saf13 Dromihetes's Avatar
    Quote Originally Posted by mikey000 View Post
    de ce sa platesti un cont nou cand este free ? nu se merita. poate doar dupa ce ajungi 55 sa incerci sa platesti pentru restul de features.
    Sunt destule limitari la un cont free to play, de ex: mai putin exp castigat, action bars mai putine, nu poti purta echipament artifact, esti limitat la wz, etc. Pe mine m-au enervat limitarile astea si de aia tot timpul am preferat sa platesc abonament si sa am tot continutul jocului la dispozitie.

Dar nu platiti pe o luna, la ei pe site, acum am vazut ca pretul pentru 30 de zile este de 13,99 dolari si banuiesc ca pe noi ne taxeza cu 13,99 euro, pe cand un gamecard pentru 60 de zile de joc e mai ieftin un pic , se gaseste si la 11,99 euro.
    Foloseste codul KBGTJAAJ pentru discount la cumparaturile de pe Pcgarage.

1.  

Bookmarks

Bookmarks