Thread Introduction
Heroes of Newerth System Requirements

Heroes of Newerth Trial Keys

Cumpara Heroes of Newerth de pe ComputerGames Shop la pretul de 99 RON sau 20E prin SMS!
Page 3 of 33 FirstFirst 12345613 ... LastLast
Results 41 to 60 of 644

Thread: Heroes of Newerth

1. Back To Top | #41
    Registered User Printz's Avatar
    s-a facut update..:|

Motherboard:
    DFI
    Dark P965-S
    CPU:
    INTEL® Core 2 Duo Processor E6750 @ 3200 MHz
    CPU Heat Sink:
    Tuniq Tower 120
    Mem:
    4 x 1024 Corsair PC 6400 800 MhZ
    Video: eVGA 8800GTS 512 x2
    HDD: Western Digital AAKS4000, Western Digital AAKS6400.
    Sound: on board
    Net: On board
    PSU: Corsair 520W
    Case: Antec Nine Hundred

2. Back To Top | #42
    MI se pare un joc foarte bun, desi nu e original. M-am uitat la videoclipuri si mi se pare mult mai frumos ca dota pentru ca asta e un joc, nu un mod/o harta . Sper sa fie hackeri ai jocului pentru ca astfel se duce tot jocul de rapa. M-am inscris si eu pe facebook-ul lor in speranta ca voi face rost de invitatii insa daca are cineva 2 invitatii, sa imi dea PM... sunt nerabdator.

3. Back To Top | #43
    NU VA FI UN JOC CU PlaTA .. va fi FREE ... totusi, ma ajuta cineva si pe mine?

Motherboard:
    DFI
    Dark P965-S
    CPU:
    CPU Heat Sink:
    Tuniq Tower 120
    Mem:

4. Back To Top | #44
    Eu stiam doar de LoL ca va fi free. De HoN nu stiam nimic in acest sens...

5. Back To Top | #45
    Si totusi, ma ajuta cineva? ) NU VAD Serverele. alt prieten a incercat contul meu..vede serverele..why ?:|

Motherboard:
    DFI
    Dark P965-S
    CPU:
    CPU Heat Sink:
    Tuniq Tower 120
    Mem:

6. Back To Top | #46
    Registered User oXi's Avatar
    e dota cu grafica buna acuma as vrea un warcraft3 cu grafica asta,ar fi super!

7. Back To Top | #47
    Registered User
    sunt in beta de ceva timp dar nu prea-mi place (n-am jucat niciodata dota)
    unde ma uit sa vad daca am invites de dat?

8. Back To Top | #48
    Registered User oXi's Avatar
    http://www.beta.heroesofnewerth.com/invite.php
    nici eu nam jucat niciodata dota,dar incepe sa imi placa totusi e greu cu altii veterani de dota...

9. Back To Top | #49
    forever yellow skies rakware's Avatar
    Facand putin browsing prin pagina lor am obs. Heroes of Newerth System Requirements si anume ca functioneaza si pe Linux.
    Jesus He knows me, and He knows I'm right!

10. Back To Top | #50
    salut ..

joc dota de cca 3 ani, ma consider 1 jucator avansat , am renuntat la dota din cauza calitatii jocurilor din ce in ce mai proaste, urmaresc forumurile si am dat de HoN.
    mi se pare 1 copie de dota evident cu grafica mai buna si calitatea jocurilor si managementul statsurilor par incomparabil mai bune decat cele de pe Europe/ Garena

pt cei care sunt in beta si au 1 key de dat plz mail me mintek2005@yahoo.com

LE : mersi oXi
    Last edited by Meredith; 28-07-2009 at 19:38.

11. Back To Top | #51
    Am jucat cateva jocuri si sunt dezamagit de niste decizii, cei de la S2 nu au inteles ca unele lucruri din dota nu sunt acolo pt ca asa e fun sau asa s-a gandit cineva sa le faca,erau acolo din cauza ca e doar un mod si depindea de codul din warcraft 3 iar ei au copiat si limitariile alea nenorocite direct in HoN de exemplu tot nu ai voie sa pui mai mult de 1 buff/attack aka orb stacking

inca astept cu nerabdare open beta pt League of Legends , HoN pt mine nu are nimic de oferit inafara de grafica iar pe mine nu ma intereseaza asta

12. Back To Top | #52
    Nick anterior: spr1te_zEU
    Galvayra au facut acest lucru ca sa nu isi bata capul prea mult cu echilibrarea ci cu finisarea si adaugarea de feature-uri clar necesare unui joc unde teamwork-ul este esential, iar eu cred ca a fost o decizie ok.Hon are exact ce lipseste in dota, dar pastreaza acelasi gameplay.Do we need more ?

13. Back To Top | #53
    Sprite ,dupa atatia ani de dota , ar fi frost frumos ca "dota 2" sa vina si sa repare niste lucruri care cel putin din punctul meu de vedere trag jocul in jos

Sigur, HoN au adus si destule imbunatatiri care vin odata cu schimbarea motorului grafic dar eu nu am vrut sa joc dota imbracata intr-o haina de firma

As fi vrut sa nu fiu nevoit sa joc cu oameni care fac jocuri de "noob only" cand ei joaca ca niste zei doar ca sa isi creasca statsurile sau oameni care nu voteaza pt remake nici in cazut de 3vs5 tot pentru stats

Oricum asta e doar o parere a unui jucator .. avand in vedere ca in beta sunt intre 3000 si 9000 playeri o sa fie destui care probabil o sa il joace,eu sa imi fac numai nervi zilnic mai bine ma lipsesc

multumesc cui mi-a trimis invite pt beta inca odata , macar am avut sansa sa imi fac o parere si sa nu stau sa fierb "oare cum e".

eu astept LoL din ce am citit si vazut pare tot ce am dorit dota sa aibe dar pana nu pun mana pe el cateva zile nu pot sa imi fac o parere concisa

14. Back To Top | #54
    Registered User slicker's Avatar
    @ Galvayra : cand faci game "noob only" selectezi orice player vrei tu si ai sa vezi optiune de View Stats. Si daca tu vezi unul care are 50 meciuri si 2:1 K/D ratio ii dai kick.

Simplu si eficient.

Imi place ca in HoN sant implementate o serie de elemente de bun simt care puteau fi si in DOtA acum foarte mult timp. Chestii ca votarea infrangerii , statsurile playerilor, auto kick afk ,retetele foarte bine aranjate , descrierea abilitatilor si multe altele.

15. Back To Top | #55
    Nick anterior: spr1te_zEU
    Quote Originally Posted by slicker View Post
    Imi place ca in HoN sant implementate o serie de elemente de bun simt care puteau fi si in DOtA acum foarte mult timp. Chestii ca votarea infrangerii , statsurile playerilor, auto kick afk ,retetele foarte bine aranjate , descrierea abilitatilor si multe altele.
    Unele chiar nu se pot implementa pe engine-ul de wc3.
    @Galvayra
    Mi-a zis un prieten ca LoL e plictisitor.Ca sa nu mai zic ca are grafica/design kinderish :|.

16. Back To Top | #56
    Multumiri lui oXi am facut acum un meci. pare destul de interesant.
    Claudiu1690 este nicku. poate dam un meci

17. Back To Top | #57
    Huggable admin Bossman's Avatar
    Thread-ul ăsta rămâne numai pentru discuţii, cine mai cere aici key / invite primeşte ban ca bonus (pentru asta există acum thread separat).
    This isn't a democracy. It's a benevolent dictatorship.

18. Back To Top | #58
    Registered User bibu's Avatar
    Quote Originally Posted by Galvayra View Post
    Am jucat cateva jocuri si sunt dezamagit de niste decizii, cei de la S2 nu au inteles ca unele lucruri din dota nu sunt acolo pt ca asa e fun sau asa s-a gandit cineva sa le faca,erau acolo din cauza ca e doar un mod si depindea de codul din warcraft 3 iar ei au copiat si limitariile alea nenorocite direct in HoN de exemplu tot nu ai voie sa pui mai mult de 1 buff/attack aka orb stacking

inca astept cu nerabdare open beta pt League of Legends , HoN pt mine nu are nimic de oferit inafara de grafica iar pe mine nu ma intereseaza asta
    "Limitarile" sunt acolo pentru balans, nu cred ca vrei sa joci impotriva unui Obsidian Destroyer care sa aiba life leech pe Arcane Orb. In alta ordine de idei, IceFrog n-are de ce sa se teama, marea masa de jucatori o sa ramana fidela DotA, HoN nu aduce nimic nou in afara de grafica imbunatatita, iar cine a jucat DotA ani de zile pe un engine vechi de 6-7-8 ani, nu se da in vant dupa grafica.
    Last edited by bibu; 29-07-2009 at 22:31.

19. Back To Top | #59
    Quote Originally Posted by bibu View Post
    HoN nu aduce nimic nou in afara de grafica imbunatatita
    Aduce destule la nivel de interfata si optiuni mp. Depinde insa cum il vor suporta pe viitor (patchuri and stuff) si cat va costa (daca va costa, avand in vedere ca LoL va fi freeware iar Dota e....aproape gratis ).

20. Back To Top | #60

HoN

Cel mai probabil vor proceda ca si cu Savage 2, un titlu care din pacate nu se bucura de prea multa atentie. One time fee pentru a vedea stats, chestii de genu. apropo, am o intrebare pentru cei care deja joaca, au implementat si in HoN sistemul de Replay din Savage? era absolut geniala ideea.

1.  
Page 3 of 33 FirstFirst 12345613 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks