Thread Introduction
Heroes of Newerth System Requirements

Heroes of Newerth Trial Keys

Cumpara Heroes of Newerth de pe ComputerGames Shop la pretul de 99 RON sau 20E prin SMS!
Page 5 of 33 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast
Results 81 to 100 of 644

Thread: Heroes of Newerth

1. Back To Top | #81
    Quote Originally Posted by Osmium View Post
    A jucat cineva Tormentor(Leshrach) si Demented Shaman(Dazzle) si a avut vreun succes oarecare?Eu mi-am luat'o non stop in 2 jocuri in care am jucat cu baietii astia(am last hit/deny impecabil si dau stunurile calumea).
    Cu Tormentor pana nu ai pus ceva hp serios pe tine esti zero mai ales daca,cu dazzle nu stiu ce sa zic daca nu ai un tank in fata nu ai ce sa faci.

Nu uitati ca jocu inca e in faza de beta mai e pana ii da drumu.Vor aparea tot mai multi eroi in viitorul apropiat.

2. Back To Top | #82
    Nick anterior: spr1te_zEU
    Sunt fix aceeasi eroi din dota, chiar tormentor are animatia atacului mai buna decat lesh, deci nu inteleg de ce nu ai avut succes.

3. Back To Top | #83
    Registered User Red_Dragon's Avatar
    Joc si eu, id: Red_Dragon09
    Ignorand trecutul traim in prezent cu gandul la viitor

4. Back To Top | #84
    daca e vreunul incepator ca mine add : firstelph @ ym sa jucam

5. Back To Top | #85
    cred ce putem vedea pe canalul romania sau oricare mai sunt legate de romani.

6. Back To Top | #86
    Registered User z3n0mal4's Avatar
    id : z3n0mal4 . Nu sunt f bun , nici feeder . sper
    The cake is a lie

7. Back To Top | #87
    Nick anterior: Matey_85 khelz's Avatar
    id: khelz - daca are cineva rabdare cu un nuub ca mine dati un mesaj

8. Back To Top | #88
    Pervs R me TheCrusher's Avatar
    Thecrusher, see you in game.

9. Back To Top | #89
    Gigel kjaskar's Avatar
    acelasi id ca si pe forum
    quick Q: aseara nu a mers jocul? nu am reusit sa ma loghez

Configuratia e la profil

Arguing over a video game? That's just silly.

10. Back To Top | #90
    e misto jocu' , am vreo 60-70 de meciuri jucate cu un psr aprox 1500 - putin sub putin peste...

nickul este t3mpus

A jucat cineva cu Ophelia? am facut padure de la lvl 1 si m-am facut 6 aproape odata cu midu ... si o gramada de bani , iar daca mai faci si hand of nu stiu ce care da kill instant la creepi si bonus gold x3 parca, om te faci. + ca ajuti echipa ca healer. sa nu mai zic ca daca ai un pic de management si iei 3 minotauri si dai stun pe rand cu fiecare e dezastru . + ca lasi inca un aliat sa faca xp ca mid .

Personal Magnus cred ca e un pic overpowered , mai ales cand castezi ulti in padure si dai teleport in ei cand e gata castat ca sa nu te mai intrerupa cineva. de obicei e prezent in fiecare meci si e dragut. + ca are skilluri superbe.

Scout-ul e simpatic foc tbh dar cam slabut parerea mea vs agi/str

Nymphora imi mai place mult. cine sta cu aia nu moare si nu face feeding deloc . foarte tare. late game sucks

urasc magebane si swiftblade ! god mode late game pe mana unor playeri buni.

personal iubesc charurile in ordinea : int-str-agi

desigur astea sunt doar parerile mele.

PS: blacksmits e gg iar, cu multicast x4 la fireball si cu floarea data pe inamic ^^ // kjaskar - a mers, m-am jucat pana pe la 23:00.

numa bine! ne vedem ingame!
    The lord of time will take care of everything , sooner ... or later!

11. Back To Top | #91
    Gigel kjaskar's Avatar
    M-am jucat si eu aseara, si-a facut un update si a fost totul ok.
    Oricum, aseara a fost nasol pt gamming, am simtit ca am jucat execrabil. M-am enervat dupa 2 meciuri (ceea ce nu prea mi se intampla) si am inchis pc-ul

Configuratia e la profil

12. Back To Top | #92
    Pana fac ros de un key intreb asa de curiozitate cu aproxiamtie , cam ,cat eroi din dota a sunt (am inteles ca sunt si eroi noi)? am vazut un filmulet pe youtbe cu un erou ceva similar pudge arata sick rau

13. Back To Top | #93
    Sunt TOTI eroii din DOTA doar ca arata altfel si au alte nume, la fel si skillurile au alte.

14. Back To Top | #94
    Quote Originally Posted by TheCrusher View Post
    Sunt TOTI eroii din DOTA doar ca arata altfel si au alte nume, la fel si skillurile au alte.
    Umm...nu-s toti, lipsesc destui. Dar ii vor adauga in timp (ultimu' adaugat a fost The Sand King). Eroi noi sunt vreo 2 sau 3, parca.

edit: aici am numarat 45, din care 3 noi (asa tin minte) si cativa sunt putin schimbati fata de cum erau in Dota.

edit 2: vedeti toti eroii aici, cu skillurile aferente: http://honwiki.net/wiki/Heroes Tot pe acea pagina de wiki (dati la main page) veti gasi si itemurile.
    Last edited by Dead Ghost; 21-08-2009 at 16:33.

15. Back To Top | #95
    Registered User mermerel's Avatar
    "The time is now, show your support of S2 Games and pre-purchase HoN for just $30 today."
    Nu vi se pare cam mult pt un dota remake? eu unu prefer sa-mi cumpar Dawn of War 2 (care nu imi prea place ) decat sa dau 30$ pe HoN
    Poate ~10euro as da pe el.

16. Back To Top | #96
    Nu stiu...depinde de cati eroi mai baga. Eu zic ca e destul de finisat pt a merita pretul. Dar e la limita.

17. Back To Top | #97
    Registered User slicker's Avatar
    Cum a spus si mermerel daca era 10dolari/euro il luam instant. Dar la 30 ... noi asteptam LoL si mai vedem dupa.

18. Back To Top | #98
    LoL...e lol ! Too much pokemon iar HoN imi da o durere de cap groaznica. Back too good old DotA ! Eu cred ca din cele doua jocuri nici unu nu va avea acelasi succes ca DotA.

19. Back To Top | #99
    Eu cred ca HoN va avea mai mult succes ca Dota, are foarte multe lucruri care lipsesc la Dota.

20. Back To Top | #100
    Gigel kjaskar's Avatar
    30 de $ pe un joc ca asta as da linistit. DotA joc de vreo 3 ani (cu ceva pauze) si inca este fun. HoN mi se pare evolutia pe care am dorit-o de multa vreme catre un stand alone (sa nu mai fie jocul limitat de platforma destul de invechita a W3-ului). Daca sunt asa de treaba si nu il fac cu subscriptie ci doar cu o suma initiala de plata este superb. Eu unul o sa platesc sa il joc in continuare

Configuratia e la profil

1.  
Page 5 of 33 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks