Page 2 of 729 FirstFirst 123451252102502 ... LastLast
Results 21 to 40 of 14576

Thread: League of Legends

1. Back To Top | #21
    bibu .. intr-un fel ai dreptate intr-un fel nu ... sincer il cunosc persoal pe gekuletz .. eu q el si q inca 1 tov suntem ca fratii si in ceea ce il priveste pe gek a invatat dota de la mn si celalalt joaca ff bn omu si tinand cont ca am faqt ravagii pe al de` room 1 , 2 in romania suntem ticsitzi de toti hackerii.. si in parerea mea sunt servere mai bune cu playeri mai buni iar jocurile acestea HoN si LoL sunt faqt anti leaveri si pe deasupra snt noua generatie sincer sa fiu pana la Warcraft 4 nu ma asteptam la asemenea grafica pt DoTA .

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 13:34 ----------

bibu .. intr-un fel ai dreptate intr-un fel nu ... sincer il cunosc persoal pe gekuletz .. eu q el si q inca 1 tov suntem ca fratii si in ceea ce il priveste pe gek a invatat dota de la mn si celalalt joaca ff bn omu si tinand cont ca am faqt ravagii pe al de` room 1 , 2 in romania suntem ticsitzi de toti hackerii.. si in parerea mea sunt servere mai bune cu playeri mai buni iar jocurile acestea HoN si LoL sunt faqt anti leaveri si pe deasupra snt noua generatie sincer sa fiu pana la Warcraft 4 nu ma asteptam la asemenea grafica pt DoTA .

2. Back To Top | #22
    Registered User bibu's Avatar
    nvermind
    Am să mă plâng stăpânului prisăcii

3. Back To Top | #23
    @Uaneee trimis
    @gekuletz trimis

4. Back To Top | #24
    as dori si eu o invitatie daca se poate ms

kaynxp@yahoo.com email

5. Back To Top | #25
    @alamiku trimisa

a fost ultima, nu mai am inviteuri.

6. Back To Top | #26
    multumim vizuinaaa esti cel mai tare san-nebunesc

7. Back To Top | #27
    Registered User oXi's Avatar
    cine vrea beta key - Beta Key Giveaways - Curse ,cat de rpd...sunt si pt us si pt eu,enjoy!

8. Back To Top | #28
    Intraspecies predator Clopotel's Avatar
    Am 5 invites, care vrei cat sunt calde pm cu mail. Le voi da in ordinea primul venit, primul servit.

9. Back To Top | #29
    Nick anterior: XSamSung
    Moama, ce prostie de joc... Ce clona dupa Dota?! ...asta-i un rebut. Acuma, nu trebuie sa ma credeti pe mine, incercati-l - poate va place.

10. Back To Top | #30
    Banned Lucifer's Avatar
    Omu, gresesti din start, Lol nici nu se vrea o clona de dota, pentru asta exista Hon.

11. Back To Top | #31
    Pai eroii sunt cam aceeasi din ce am jucat.

12. Back To Top | #32
    Quote Originally Posted by Lucifer View Post
    Omu, gresesti din start, Lol nici nu se vrea o clona de dota, pentru asta exista Hon.
    Omu... "lol" aka Probleme cu vederea?

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=b95eAXboZxw"]YouTube - New dota based game , League of legends , gameplay part2[/ame]

Harta - aranjeara turnurilor, creeps, chiar si skill-urile unor eroi dau de inteles cum ca Lol isi are baza in Dota. Ca HoN e clona mai autentica, asta e altceva.

13. Back To Top | #33
    Dar e urat cu spume , asta ai uitat sa precizezi .
    Gigabyte MA790X-UD3P, Phenom II x2 550@X4 B50 quad core ,Mushkin 2X2gb 1066 2,1vdimm Radioactive, HIS 4870 1gb stock freq,WD3200AAKS, Xclio 2 , Fortron 500w Blue Storm ,Audigy SE , TEAC RW, LG DVD-RW
    http://forum.computergames.ro/44-gsm...unctional.html

14. Back To Top | #34
    daca se inspira dintr`un joc (mode) asta nu inseama ca este o clona.

15. Back To Top | #35
    Atunci nici HoN nu este o clona, pt ca are si eroi noi care nu sunt in DOTA

16. Back To Top | #36
    Era vorba de clona unui joc... (which is not the same with a human clone).

17. Back To Top | #37
    Nici nu exista human clone.

18. Back To Top | #38
    Quote Originally Posted by C.@M. View Post
    Nici nu exista human clone.
    In teorie si in filme exista, se poate si in practica dar "momentan" nu permite religia, etica... (silly things like that).

19. Back To Top | #39
    sincer aticolul din wiki este miez. mi`am dat seama ce fel de om esti. numai bine.

20. Back To Top | #40
    Banned Lucifer's Avatar
    Lol nu mai este pe baza de key-uri de cateva zile, toata lumea poate sa faca cont. Cont care din cate am inteles ca o sa ramana si dupa 27 Octombrie cand se lanseaza jocul, care apropo, e gratis.

US: https://signup.leagueoflegends.com/signup/verify
    EU: https://dyn.goa.com/registration_lol.php?

Eu unu joc pe US, nu prea inteleg de ce EU trebuie sa fie tot timpu cu in patch in urma.

1.  
Page 2 of 729 FirstFirst 123451252102502 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks