Page 2 of 56 FirstFirst 123451252 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1112

Thread: Heroes of the Storm

1. Back To Top | #21
    Quote Originally Posted by vTGS View Post
    Grafica din D3 e facuta in stilul WoW daca inca nu ai observat :P.
    grafica D3 e departe de a putea fi numita "in stil WoW". da, sint vreo 2 harti care arata ca wow, dar 90% din joc e total diferit de wow. subiectul asta e unu stupid care a fost dezbatut de X ori pe net si concluzia e ca NU are grafica de wow.

Quote Originally Posted by vTGS View Post
    Si oricum nu grafica face jocul...
    grafica nu e 100% din joc, dar conteaza totusi a dracului de mult. poa' sa aiba el mama gameplay-ului, daca arata a joc de Facebook ma pis pe el

2. Back To Top | #22
    Quote Originally Posted by m-m-c View Post
    O sa ingenucheze restul titlurilor de gen.
    Daca nu vin cu ceva nou,mie greu sa cred.Totusi cred ca o sa fie nebunie pentru ca poti sa joci cu Diablo,Malfurion etc. toti eroii trademark Blizzard.

3. Back To Top | #23

4. Back To Top | #24
    Infectious Grooves PET's Avatar
    Me like it actually. Seems pretty fun. Jocurile o sa tina in jur de 20 minte, ceea ce e misto. Daca pierd nu-mi pierd 40 minute. Mai multe harti/moduri.
    if ($yourehappyAndYouKnowIt) {
    clapyourhands;
    }

5. Back To Top | #25
    Mda,pare un revamp al genului,multe chestii noi,inovatoare.

6. Back To Top | #26
    Si mie mi se pare interesant. LoL-ul e deja sufocant de mediatizat/jucat. Iar asta pare si fun, nu doar serious esport stuff.

PS: Cine e tanara din trailer-ul lui Raziel?

7. Back To Top | #27
    Quote Originally Posted by !nsomnia View Post
    MULT prea cartoonish, si nu intr-un sens bun. puteau sa-l faca in stil D3 si era perfect. acum arata a WoW combinat cu LoL.

pacat.
    În jocurile de genul trebuie făcut un compromis. Dacă ai grafica foarte încărcată, rişti să nu ai control foarte bun a ceea ce faci. Un exemplu, din punctul meu de vedere ar fi că în LoL mai apuc să dau spell-uri pe minioni în loc să dau pe champions. În Dota 2 nu am avut această problemă. Nu ştiu să spun care e motivul, cu siguranţă e o treabă minoră.
    Trebuie să fie foarte bine deosebite animaţiile spell-urilor şi de atac. Degeaba ai o grafică mişto dacă e totul prea încărcat.

Sunt foarte curios de ce va fi.

8. Back To Top | #28
    Registered User Raziel01's Avatar
    Quote Originally Posted by mcd View Post
    PS: Cine e tanara din trailer-ul lui Raziel?
    Nova Terra.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

9. Back To Top | #29
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Ma gandeam ca-i ea dar nu prea seamana:
    http://images3.wikia.nocookie.net/__..._SC2_Head2.jpg

10. Back To Top | #30
    Asta pentru ca protretul in-game arata groaznic, e putin mai tanara ca pe vremea cartilor/comic-book-urilor.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

11. Back To Top | #31
    Plus ca trailer-ul e film, nu e actual game. Oricum frumoasa, iar eu nu-s fan blonde deloc. Hai cu jocul!

12. Back To Top | #32
    Infectious Grooves PET's Avatar
    Acum e un meci live la blizzcon. Ce nu-mi place e ca eroii sa misca incredibil de incet. Nu stiu daca joaca ei pe ceva speed mai low ... sau ceva dar sunt unii eroi care deabea se misca.
    if ($yourehappyAndYouKnowIt) {
    clapyourhands;
    }

13. Back To Top | #33

14. Back To Top | #34
    Registered User slicker's Avatar
    SloMo baby, probabil vor sa il faca accesibil si bunicilor cu timpi de reactie mai slab

15. Back To Top | #35
    Registered User insanepwnz's Avatar
    clar alt joc facut de blizzard pentru copii americani de 12 ani. best target for marketing.

16. Back To Top | #36
    Right...mai ales ca jocul probabil va fi lansat de maine, asa fara beta testing si fara feedback...

17. Back To Top | #37
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Quote Originally Posted by insanepwnz View Post
    clar alt joc facut de blizzard pentru copii americani de 12 ani. best target for marketing.
    Plin de minori la blizzcon anu' asta, unii erau in scutece cu suzeta in gura chiar!

18. Back To Top | #38
    Registered User strumfi's Avatar
    Quote Originally Posted by m-m-c View Post
    Plin de minori la blizzcon anu' asta, unii erau in scutece cu suzeta in gura chiar!
    In gura cui ? bai eu unu ii dau o sanse ... vreau sa trag cu ultramarinu in orci uite asa, de al dracului .
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

19. Back To Top | #39
    Quote Originally Posted by insanepwnz View Post
    Pai oricum toate jocurile lor de la WoW incoace sunt facute pentru copilasi.

20. Back To Top | #40
    Nick anterior: rip_r Casbah's Avatar
    Quote Originally Posted by Weezer View Post
    Pai oricum toate jocurile lor de la WoW incoace sunt facute pentru copilasi.
    Poti sa-mi dai niste exemple ? Eventual sa-mi explici diferenta dintre jocurile pre-WoW si cele post-WoW ?

1.  
Page 2 of 56 FirstFirst 123451252 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks