Page 444 of 444 FirstFirst ... 344394434441442443444
Results 8,861 to 8,875 of 8875

Thread: Diablo 3: Reaper of Souls

1. Back To Top | #8861
    Registered User faraverete's Avatar
    Avand in vedere ca necro nu pare cea mai rapida clasa de paragon farming, voi ce va faceti pentru asa ceva?
    Ma gandeam fie la archon light wizz sau impale/multishot dh( multishot e mai fun decat impale, dar MULT mai slow )
    Diablo 3 battle tag: Faraverete#2252

2. Back To Top | #8862
    Nick anterior: Draiden RaiJin-Roh's Avatar
    nu ai ce sa iti faci decat impale dh sau archon wizz daca vrei paragon farming multishoot merge bine dar mai sus de t10 pierde mult la timp, deasemenea daca iti place sa joci support monku / barbar pentru paragon farming dar la rifts barbarul e praf iar monkul merge rapid pana pe t12.

Aporpo am vazut ca necro a facut 102 GR cu 1400 paragon in solo deci praf praf nu cred ca e.
    Season 4 : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Raijin-2740/career

Homepage ~ Youtube Channel

3. Back To Top | #8863
    O sa ma mai gandesc, ca oricum prima clasa pe care o fac e necro.

Btw, vezi tine'mi loc maine, probabil ajung acasa numa pe la 5:30, la 6 sunt 100% prezent

4. Back To Top | #8864

5. Back To Top | #8865
    ii dati HC sau soft?

6. Back To Top | #8866

7. Back To Top | #8867
    tot la 6 incepe da ?

8. Back To Top | #8868
    Dada, acum am ajuns si eu acasa de la lucru

9. Back To Top | #8869
    Registered User Scorpio's Avatar
    ce ? sezon nou? )... va las sa cresteti

10. Back To Top | #8870
    Registered User Dundee's Avatar
    Mie imi place partea de leveling, mai ales la inceputul unui sezon

11. Back To Top | #8871
    am zis sa nu mor pana nu vad cum e end game-ul din D3 asa ca am intrat pt primul sezon acum in 11

Am un Zuni WD, momentan doar 150 paragon pe HC euro. E misto rushul de la inceput si cand dai de multi goblins intr-un loc.

dar ca sa nu am vreun post fara sa intep jocul: Challenge Rift sucks, Set Dungeon Sucks. Toate npcurile vorbesc non stop (si tampenii). Trebuie sa mearga pe ”Feel/see and DO NOT tell”. Ganditi-va ce reactie ati avut cand a aparut Butcher in D1. Cum era daca statea sa bage niste linii text sau sa dispara cand avea juma de hp. Oricum n-am speranta pt D4 pt ca aceeasi linie este si in cinematografia americana vs Asia sau alte locatii. Trebuie sa iti spuna ei ce se simte, bla bla.

PoE first time!! Time to die...lots! ~ Emperor David on SW:GoH D. Brevik s wife
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

12. Back To Top | #8872
    Vezi si tu cat de sus poti urca in leaderboards, ala e singurul end game in diablo 3 din pacate dar si acolo este skilul, chiar daca umbrit de paragon si alte rahaturi.

13. Back To Top | #8873
    ah si inca o prostie: nu poti sa pui move only pe mouse 1 (da, poti sa faci o schema cu force move pe rotita cu scroll)
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

14. Back To Top | #8874
    sa pui mesaj aici cand iti iei disconnect si dai quit ca sa ne radem de tine

15. Back To Top | #8875
    momentan GR 55 solo pe hc si paragon 450

in loc sa invat am preferat sa joc Diablo LUL

ma streseaza cand incerci sa socketezi jewerly. nu e problema de low chance, dupa un nr de incercari ar trebui sa fie garantat.

raman toate problemele mentionate. ce rusine sa nu aloce niste oameni sa se ocupe de joc (chit ca baga la fel ca pana acum unii care nu au jucat/lucrat la arpgs).

1.  
Page 444 of 444 FirstFirst ... 344394434441442443444

Bookmarks

Bookmarks