Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 20 of 72

Thread: De unde cumparam?

1. Back To Top | #1
    Registered User and1mixtape's Avatar

De unde cumparam?

Buna!
    Voi de unde o sa cumparati, sau de unde ati cumparat?
    Aici pe cg, o sa fie preorder, adica primim in 25 ca si pe siteul lor sau in 28?

2. Back To Top | #2
    o sa primesti pe 28 prin cg cel mai probabil. Prin siteul lor vei primi pe 25 ....

Eu vreau cutia...deci voi cauta prin magazine...Ca venii vorba , in ce magazine va aparea ?...

3. Back To Top | #3
    Registered User Sharpalau's Avatar
    Pe CG Shop zice asa:

Guild Wars2 - Digital Standard Edition
    Bonusurile ediţiei Standard
    Acces cu 3 zile mai devreme pe serverele de joc (Head start)
    Acces în weekend-urile de testare beta
    Joacă în toate evenimentele de beta-test Guild Wars 2
    Obiect bonus în joc – Hero’s Band
    Oferă +2 Power, +2 Precision, +2 Toughness, +2 Vitality, +2 Condition Damage, +2 Healing, +2% Critical Damage

Deci ai head start.

4. Back To Top | #4
    Registered User
    Vendettaa , vezi ca in cutie nu gasesti CD , este doar 1 card cu codul pt joc si nimic mai mult . (doar daca comanzi CE)

5. Back To Top | #5
    asta nu stiam...oricum, cutia e interesanta....chiar si cu card sau nu....plus ca pretul nu difera chiar mult...de pe official il iau cu 2.500 din magazin probabil cu 2.100 fara head start...deci 400 mii castig pentru 3 zile...cum 25 pica sambata si eu mircuri il am nu cred ca e mare branza...oricum sunt plecat la munte deci nu am cum sa ma joc si in timpul saptamanii sunt la munca deci ...40 lei suna bine castig .

plus ca nu am card sa cumpar gw2 de la ei

6. Back To Top | #6
    Registered User Dan Scott's Avatar
    Quote Originally Posted by fconmmo View Post
    Vendettaa , vezi ca in cutie nu gasesti CD , este doar 1 card cu codul pt joc si nimic mai mult . (doar daca comanzi CE)
    Nasol, nu am ştiut treaba asta. Am văzut un unboxing de cutie din asta goală dar credeam că e valabil doar pentru ediţia standard pre-purchase, eu sunt interesat de ediţia retail standard care se va găsi după 28 ȋn magazine, ar fi dezamăgitor să fie doar o cutie goală şi un cod.

7. Back To Top | #7
    Registered User
    La garaj se pare ca aduc produsul fizic si conform descrierii de pe site scrie ca suportul este pe DVD.
    NCSoft Guild Wars 2 pentru PC Joc - PC Garage

8. Back To Top | #8
    Quote Originally Posted by myx View Post
    La garaj se pare ca aduc produsul fizic si conform descrierii de pe site scrie ca suportul este pe DVD.
    NCSoft Guild Wars 2 pentru PC Joc - PC Garage
    Foarte scump frate am inteles ca la Altex va fi mai ieftin cu 40 de lei varianta retail
    Sunt cei mai buni , si pretul de WOW mists of pandaria cel mai bun

9. Back To Top | #9
    Registered User strumfi's Avatar
    Quote Originally Posted by machiaveli86 View Post
    Foarte scump frate am inteles ca la Altex va fi mai ieftin cu 40 de lei varianta retail
    Sunt cei mai buni , si pretul de WOW mists of pandaria cel mai bun

Mergi la sectiunea Wow si posteaza acolo . Oricati bani ai da pe un extension de WoW e de 100 ori cat merita de fapt.
    Vechitura aia trebuia sa mearga pe free to play de la burning crusade incolo.
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

10. Back To Top | #10
    Quote Originally Posted by strumfi View Post
    Mergi la sectiunea Wow si posteaza acolo . Oricati bani ai da pe un extension de WoW e de 100 ori cat merita de fapt.
    True story...

Eu am facut pre worder de pe gc, daca mi-am luat teapa , aia e...2 milioane nu ma fac pe mine...macar sa pierd eu 2 milioane...jocul e frumos si merita o pierdere de 2 milioane cum si d3 a meritat.

11. Back To Top | #11
    Registered User
    As vrea si eu o parere: merita sa il cumpar acum (preorder/prepurchase) avand in vedere ca sunt plecat din tara pana pe 29 sau 30 august? Exista posibilitatea ca dupa ce se lanseaza jocul, pretul sa fie mai mare decat cel de preorder?

12. Back To Top | #12
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Quote Originally Posted by strumfi View Post
    Cum sa treci f2p cand ai 10 milioane+ subscriberi? Best MMO of all the time, don't hate please.

Quote Originally Posted by Tudorake View Post
    As vrea si eu o parere: merita sa il cumpar acum (preorder/prepurchase) avand in vedere ca sunt plecat din tara pana pe 29 sau 30 august? Exista posibilitatea ca dupa ce se lanseaza jocul, pretul sa fie mai mare decat cel de preorder?
    Mai mic da, mai mare nu.

13. Back To Top | #13
    Nick anterior: cryptogoth sleepyzor's Avatar
    Eu am facut pre worder de pe gc, daca mi-am luat teapa
    Ce site e "gc " ? Sa stim sa ne ferim

14. Back To Top | #14
    Registered User
    Ok mersi de raspuns.

15. Back To Top | #15
    Quote Originally Posted by m-m-c View Post
    Cum sa treci f2p cand ai 10 milioane+ subscriberi? Best MMO of all the time, don't hate please.

Mai mic da, mai mare nu.
    stiu si eu...poate ca schibarea e in bine...blizzard a avut suficiente sanse...didn't deliever though.

16. Back To Top | #16
    Registered User
    Quote Originally Posted by machiaveli86 View Post
    Ieftin ca braga, 200 de ron pentru un b2p MMO game

17. Back To Top | #17
    199 ron de pe CG si incepeti din 25.
    Daca si 200 ron e mult pt un b2p ...

18. Back To Top | #18
    Registered User
    S-au terminat keys de SE head start cu pretul de 199 ron. Vad ca a mai ramas doar Deluxe Edition ce include head start.

19. Back To Top | #19

20. Back To Top | #20
    Registered User
    Digital Standard Edition cu 3 zile head start: NCSoft Guild Wars 2 pentru PC - editie digitala standard Joc - PC Garage .
    Vad ca pe CG s-a vandut cam totul si mai au disponibila doar editia standard fara head start.

1.  
Page 1 of 4 1234 LastLast

Bookmarks

Bookmarks