Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 72

Thread: De unde cumparam?

1. Back To Top | #21
    Registered User
    Quote Originally Posted by Negrul13 View Post
    Best price. Media Galaxy si Altex Guild Wars 2 PC | ALTEX 159.90 lei pentru editia normala.

2. Back To Top | #22
    Quote Originally Posted by Sync8 View Post
    Best price. Media Galaxy si Altex Guild Wars 2 PC | ALTEX 159.90 lei pentru editia normala.
    Cine stie sa am lamurasca si pe mine ce e editia normala? Are cd-dvd inauntru sai nu are? Am citit pe guildwars2guru forums si aia zic ca are doar un key in rest e goala cutia daca vrei cd-dvd iti cumperi collector edition care la noi nu am prea vazut-o..

3. Back To Top | #23
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    In poza scrie PC DVD asadar ar trebui sa aiba dvd, e stupid sa-ti dea o cutie goala doar cu serialul.

4. Back To Top | #24
    Asa sper si eu ca altfel daca trebuia sa dowloadez 25 de Gb in ziua lansarii eream fript

5. Back To Top | #25
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Banuiesc ca se poate downloada inainte de pe undeva, oricum nu poti sa faci nimic daca nu ai un serial valid.

6. Back To Top | #26
    Registered User
    Quote Originally Posted by Spector View Post
    Asa sper si eu ca altfel daca trebuia sa dowloadez 25 de Gb in ziua lansarii eream fript
    Nu am idee pe ce suport vine, conform amazon editia normala / standard livrata dupa 28 august ar trebui sa fie pe DVD

Daca vrei sa iti instalezi jocul inainte de primirea codului verifica asta: Beta/Getting Started - Guild Wars 2 Wiki (GW2W) clientul beta devine final prin actualizari (14.6 GB are momentan).

7. Back To Top | #27
    s-au terminat si alea de la garaj

8. Back To Top | #28
    Registered User Dan Scott's Avatar
    Am ȋntrebat eu la Altex:

Buna ziua,

Va multumim pentru mesaj.
    Referitor la solicitarea dumneavoastra, va informam ca pretul este pentru precomanda si este promotional , in magazine vom avea un pret de 189.90 lei. Va fi disponibil in ziua lansarii in toate magazinele Altex si Mediagalaxy, sau va fi livrat in cazul precomenzii in ziua lansarii la adresa Dvs.
    Editia este retail , are disc, manual etc.

9. Back To Top | #29
    Nick anterior: Abraham
    Am făcut prostia să nu dau precomanda până acum.
    Pe CG Shop produsul apare ca "stoc suficient". Acum 2-3 ore apărea disponibil la comandă online și avertizarea uriașă cu roșu că nu prevede acces la Head Start-ul de 3 zile. Nici avertizarea nu mai este prezentă, asta înseamnă că pot să fug extrem de repede la bancă pentru a depune banii și să-l cumpăr pentru a prinde headstart-ul? Deja mă dădusem bătut și urma să dau precomanda pe Altex pentru data de 28.

10. Back To Top | #30
    Pervs R me TheCrusher's Avatar
    Decci dupa 28 cel mai bun pret va fi la MediaGalaxy si Altex? 160 RON - Retail version (disc+manual)?

11. Back To Top | #31
    Registered User
    Vei putea juca dupa 28 cu editia de la Altex/Media Galaxy (editie retail, cu disc, manual, etc.). Dar pretul este valabil pentru precomanda si este promotional 159.90 lei cum a precizat si Dan Scott aici : http://forum.computergames.ro/234-gu...l#post44744427

12. Back To Top | #32
    Pervs R me TheCrusher's Avatar
    Banuiesc ca se poate face online & stuff?

LE: Comanda facuta - 160 RON - plata la livrare.
    Last edited by TheCrusher; 24-08-2012 at 12:11.

13. Back To Top | #33
    Registered User GiveMe5's Avatar
    Da intrasevar la MG este 160. Facut precomanda de ceva timp

14. Back To Top | #34
    Nick anterior: OutOfMyMind Out Of My Mind's Avatar
    Comandat una bucata de la MG, e pe drum. Acu' sper sa gasesc loc pe un server decent.

15. Back To Top | #35
    Eu am comandat de la Altex vineri, si azi mi-a ajuns... coletul contie: 2 CDuri, serialul, niste manuale si o cutie destul de draguta ... am fugit de la servici acasa ca sa-l instalez... n-o sa pot juca azi, nu? tre` sa astept pana se face 28 la ei?

16. Back To Top | #36
    Registered User Supix's Avatar
    Stie careva pe la ce ora o-r sa le bage in magazine, maine ? Ma refer la Altex sau Media Galaxy.

17. Back To Top | #37
    Daca poate sa imi zica cineva care si-a dat comanda acasa de la Media galaxy cu livrare acasa dupa cat timp a primit mail de confirmare de la ei.

18. Back To Top | #38
    camdigital e best-deal... cred ca ma abonez la el pentru toate viitoarele achizitii. serios si sub pretul pietii

19. Back To Top | #39
    Registered User akos's Avatar
    am comandat si eu tot la Media Galaxy

mail de confirmare si telefon am primit in mai putin de 3 min de cand am plasat comanda.
    livrare maine.

20. Back To Top | #40
    Overwatch darkeye's Avatar
    A venit si la mine cutiuta
    V for Vuvuzela

1.  
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Bookmarks

Bookmarks