Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 35

Thread: [WvW] World Guardians Recruteaza!

1. Back To Top | #1
    Registered User Wickedone's Avatar

[WvW] World Guardians Recruteaza!

World Guardians este o ghilda semi-hardcore infiintata pe Seafarer's Rest ce recruteaza membrii noi ce pot intari raid core groupul nostru de 25-30 oameni activi. Ne organizam de 4 ori pe saptamana cu raiduri incepand de la ora 21:30 timp de 3 ore. Cand esti online pe joc e obligatoriu sa fi prezent la raiduri si sa dai reprezent, insa in afara lor poti face ce doresti. Ajutam jucatorii noi cu ghiduri, builduri si sfaturi legate de orice activitate din joc.

In cele mai multe cazuri o sa fie nevoie de transfer pe SFR, unde taxa pentru very high population este de 1800 gems. Daca este necesar o sa finantam un anumit procent din aceasta taxa.

Contacts pentru detalii: Wicked.9261, Alikador.5463, Valkyrium.3659, play.1425
    Asrock Z68 Extreme3 Gen3 | Intel Core [email protected] | Thermalright HR-02 Macho | MSI R9 290 Gaming | 8GB DDR3 Mushkin 1600Mhz | Seasonic 512II 520W | HAF 932 | SSD Samsung 840 | Logitech G9 | Sennheiser PC360 | X-FI Creative Titanium |

2. Back To Top | #2
    Registered User warpath's Avatar
    Chiar cautam un grup de oameni interesati de WvW si activi constant. Eu nu am mai jucat de ceva vreme si nici char de 80 nu cred ca am pe contul nou ( cel vechi l-am dat pe un cont de D3 acu ceva vreme ) dar o sa cresc repede daca am o motivatie.

Ce clase cautati mai ales ( am jucat ele, necro, thief si guardian la lvl max in WvW - nimic de nivel inalt dar ma descurc ) , ce componenta are grupul , etc ?
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

3. Back To Top | #3
    GW2 is here stevecelrau's Avatar
    Pana pe 17 Octombrie este oferta, doar 800 de gems transferul pe un server populat, detalii mai jos:

https://www.guildwars2.com/en/news/p...rld-transfers/
    I am valiant, boisterous, strong-willed and passionate. I am Norn. Jormag, feel my wrath!

GW2 guild - World Guardians[WvW]

4. Back To Top | #4
    Alege ce clasa iti place in afara de thief, ranger si engi - avem destui si mai mult de 1-2 pe raid nu isi au rostul. Cateodata ducem lipsa de ele insa in rest avem de toate.
    Asrock Z68 Extreme3 Gen3 | Intel Core [email protected] | Thermalright HR-02 Macho | MSI R9 290 Gaming | 8GB DDR3 Mushkin 1600Mhz | Seasonic 512II 520W | HAF 932 | SSD Samsung 840 | Logitech G9 | Sennheiser PC360 | X-FI Creative Titanium |

5. Back To Top | #5
    Nick anterior: Magnum
    Voi aveti si din astia de lvl mic? Eu ma reapuc de GW2 dupa un an de pauza, deci practic sunt noob si invat din nou cum se joaca. Am si un caracter de 80 engi, insa acum am inceput un char nou pt ca primul caracter a fost unul la viteza ca sa vad cat mai repede content-ul si sincer nu ma mai atrage inginerul. Acuma o ard solo cu un warrior de lvl 31...

6. Back To Top | #6
    Avem cativa insa nu e recomandat sa intri la raid cu low level pentru ca isi pot lua inamicii ress pe tine cand mori. Antrenam oamenii noi si ii ajutam cu gear, builds si sfaturi.

7. Back To Top | #7
    Registered User warpath's Avatar
    Fac level 80 sapt asta cred, poate ma bagati iar in guilda ( mi-am luat kick dupa 1-2 sapt in care nu prea am avut timp sa intru ) sa incep si eu sa experimentez in wvw cu al meu warrior
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

8. Back To Top | #8
    Abia ce m-am apucat si eu de GW 2 --> Primele pareri. Merita.

Guild Wars 2 - Parerea unui noob - YouTube

9. Back To Top | #9
    Inca suntem activi
    [WvW] World Guardians Recruteaza!-wvw500px.png
    [WvW] World Guardians
    – este o ghilda romaneasca veterana, dedicata WvW, infiintata pe Seafarers Rest.

Ce oferim:

- 4 raiduri saptamanale in WvW (Lu,Mi,Jo,Sa 21.30-24.00), momentan suntem 15+ jucatori activi la raiduri
    - Guild Missions duminica si ceva PvE si sPvP, in afara orelor de raid
    - ajutor jucatorilor noi cu ghiduri, builduri si sfaturi legate de orice activitate din joc

Cerinte:
    - prezenta la raid atunci cand esti online (in timpul orelor de raid) si represent in timpul raidului
    - sa fii pe TS in timpul raidului

Te asteptam daca vrei sa ai parte de lupte epice in WvW intr-o atmosfera prietenoasa, matura si relaxata, alaturi de noi.

Daca esti interesat sau doresti mai multe detalii, posteaza aici sau contacteaza-ne in joc: play.1425, Valkyrium.3659

10. Back To Top | #10
    Registered User
    refresh refresh, inca e activa guilda. Cautam doritori de w3

11. Back To Top | #11
    - 4 Guild Raid pe saptamana cu 20+ jucatori (L-Mi-J-S)
    - Open Raid (V)
    - Guild Missions (D)

Te asteptam!

12. Back To Top | #12
    Recrutam in continuare jucatori interesati de W3: orice profesie, orice level

13. Back To Top | #13
    Valkyrium... oldschool

14. Back To Top | #14
    La multi ani!

Petrece noul an intr-o atmosfera prietenoasa, matura si relaxata, alaturi de noi.

Prioritati recrutare:
    - warriors
    - necros
    - elementalists
    - drama queens

15. Back To Top | #15
    https://www.youtube.com/watch?v=Vr1HMf2tPos

Hai la raid cu noi! Recrutam.
    Prioritate: Warriori

16. Back To Top | #16
    Registered User WizB's Avatar
    M-am apucat si eu de curand de gw2 si am un warrior norn.,..e mareee....cum fac si eu sa intru in guilda?

17. Back To Top | #17
    Quote Originally Posted by WizB View Post
    M-am apucat si eu de curand de gw2 si am un warrior norn.,..e mareee....cum fac si eu sa intru in guilda?
    Salut! Contacteaza-ne ingame: play.1425, Valkyrium.3659, Ghosst.1560 (daca nu ai facut-o deja)

18. Back To Top | #18
    Urmareste-ne pe Youtube:
    https://www.youtube.com/user/gokousanzhunter

Daca-ti place, te asteptam la raiduri alaturi de noi!

19. Back To Top | #19
    Registered User
    Si daca nu-ti place, facem tot posibilul sa-ti schimbam parerea, deci hai la noi.

20. Back To Top | #20
    Salut, sunt un jucator nou de GuildWars2, mi-am achizitionat jocul acum.
    Pot sa primesc si eu adresa voastra de Team Speak sa avem o conversatie?
    Multumesc

1.  
Page 1 of 2 12 LastLast

Bookmarks

Bookmarks