Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 35 of 35

Thread: [WvW] World Guardians Recruteaza!

1. Back To Top | #21
    Inca suntem activi --> 4 raiduri de ~15 jucatori pe saptamana si ne pregatim pentru expansion unde avem asteptari de raiduri cu 30+.

Acum e momentul sa ni te alaturi!

2. Back To Top | #22
    Suntem activi in continuare (raiduri 15+)
    Recrutam jucatori interesati de world vs world

Daca sunteti interesati, postati aici sau contactati-ne in joc:
    play.1425, Valkyrium.3659, Ghosst.1560

3. Back To Top | #23
    Registered User carez's Avatar
    Salutare nu demult m-am apucat si eu de gw2 am un necro si un warrior as dori sa fac parte din echipa voastra!

4. Back To Top | #24
    @carez
    Whisper ingame si se rezolva

-----------------------------------------------------------------------------

Serverul Seafarer's Rest s-a redeschis. Daca doresti sa ai parte de raiduri epice in
    World vs World, te asteptam in noul nostru Guild Hall.

Daca esti interesat, contacteaza-ne:
    - ingame: play.1425, Valkyrium.3659, Ghosst.1560
    - Site: World Guardians - We are Seafarers!
    - Facebook: https://www.facebook.com/World-Guard...0807656811678/

5. Back To Top | #25
    Registered User
    Salut,
    Am instalat ieri ieri varianta free si imi place jocul. Vreau sa cumpar jocul si eventual poate ma primiti in echipa voastra . Eventual sa imi ziceti care varianta sa o cumpar. Se merita sa cumpar varianta cu 75 de euro ( ca sa am caractere in plus ?) sau aia cu 100 euro ( am vazut ca ai ceva gemuri bonus ) .

6. Back To Top | #26
    Salut,
    Ti-as recomanda ori varianta de 45 ori pe cea de 100. Varianta de 75 nu prea isi justifica costul (avand 1 slot + useless items, imo, in plus fata de cea de 45). Eu am luat-o pe cea de 45 (aveam deja destule sloturi iar gemuri pot sa cumpar oricand cu euro, daca am nevoie).
    Te asteptam la noi ... whisper ingame (play.1425, Valkyrium.3659, Ghosst.1560 ... dupa 21.00 ne gasesti cu siguranta) si se rezolva.

7. Back To Top | #27
    Eu am jucat o vreme și m-am lăsat... Comunitatea de pe serverul pe care jucam nu era prea lăudabilă, pvp era cam puțin (zerg)... Când guild-ul în care eram a cam început să se subțieze am plecat și eu. Și asta a fost acum ceva vreme, cred că peste 2 ani, că după aia am jucat ceva timp Archeage.

Acum sunt curios dacă jocul s-a dus la vale sau ar mai fi ceva de găsit înăuntru...

8. Back To Top | #28
    Recrutam in continuare jucatori doritori raiduri in World vs World (4 pe saptamana),
    momentan suntem peste 25 de jucatori romani la raid.

- Guild lvl. 55
    - Guild Missions saptamanal
    - PvE si sPvP in afara orelor de raid

9. Back To Top | #29
    iar mi-am luat kick datorita inactivitatii :/

10. Back To Top | #30
    Registered User frostmod's Avatar
    Recrutam în continuare jucători doritori raiduri în World vs World (4 pe săptămâna)
    Daca sunteți interesați, postați aici sau contactați-ne în joc(după 21.00 ne găsiți cu siguranță)
    - play.1425 , Ghosst.1560 , Valkyrium.3659
    - Site: World Guardians - We are Seafarers!

11. Back To Top | #31
    Registered User frostmod's Avatar
    Recrutam în continuare jucători doritori raiduri în World vs World (4 pe săptămâna)
    Daca sunteți interesați, postați aici sau contactați-ne în joc(după 21.00 ne găsiți cu siguranță)
    - play.1425 , Ghosst.1560 , Valkyrium.3659
    - Site: Proxydus in Guild Wars 2 on Seafarer's Rest

12. Back To Top | #32
    Guilda a fost redenumita, acum suntem PROXYDUS [PROX]

Recrutam în continuare jucători doritori de mass PvP in echipa (World vs World) si asteptam cu neradbare Ashes of Creation
    Daca sunteți interesați, postați aici sau contactați-ne în joc ( play.1425 , Valkyrium.3659, Ghosst.1560 )

Noul site: Proxydus in Guild Wars 2 on Seafarer's Rest

13. Back To Top | #33
    Registered User
    Urmaresc de cateva luni, dar serverul acela este tot timpul plin. Nu poti face caractere pe el si nu te poti transfera acolo.
    Currently playing: Guild Wars 2 & League of Legends

14. Back To Top | #34
    încă activ?

15. Back To Top | #35
    Inca activi, mai putini (8-12 la raid) dar activi, 4 raiduri/sapt. in continuare. In plus cred ca s-a deschis SFR-ul, nu mai e full.

1.  
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks